Skocz do zawartości

Warto sie przygladac roznym sztelom!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Myślicie że kogoś znajdą za 1100 EUR ?????

 

 Pacjentka ma 92 l, III gr inwalidzką, 160 cm, waży 50 kg, Pani choruje na reumatyzm, demencję, ma problemy w samodzielnym poruszaniu się, jeździ przeważnie na wózku, pomaga przy transferze, nosi pampersy. Rodzina finansuje lot w jedną i drugą stronę.

Wymagania

- Opiekunka z komunikatywną znajomością j. niemieckiego i angielskiego
- Mile widziane referencje
- Aktywne prawo jazdy kat. B
- Osoba niepaląca
- Doświadczenie przy wyżej wymienionych chorobach

Oferta nawet nie najgorsza....

Samolotem to już spokojnie warte 4 dni pracy, czyli tak jak dla mnie 100 euro miesięcznie to wyszacowałabym.

1200 euro to już dobrze.

Oczywiście, musiałby być jeszcze Zus od średniej.

ale .. ja .i tak nie jeżdżę w Niemczech autem.

Ale rzecz do wzięcia jak uważam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, haha

Czy ja dobrze zrozumiałem ? oferta do dwóch lisbijek ?

 

Informacje na temat zlecenia

Do opieki są 2 panie. Są po ślubie już 40 lat. Podopieczne mają nieco ponad 90 lat, jedna jest całkowicie sprawna, ma tylko problemy z żołądkiem, druga natomiast jest troszkę mniej samodzielna, cierpi również na demencję. 

Panie mieszkają w mieszkaniu w bloku na parterze. Mają również obok drugie mieszkanie, kawalerkę, która jest do dyspozycji opiekunki – bardzo dobrze wyposażona, z aneksem kuchennym i bezpośrednim wyjściem na taras. Do mieszkań przynależy również ogród. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre. Na zleceniu jest Internet, TV.a tu 

 

Ciekawe, czy razem śpią:płacz:

cała oferta jest z boku

napisałem li,zamiast lesbijek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oferta za 1150 euro:płacz: 

Podopieczna: 81 l, 160 cm, 60 kg, Pani porusza się samodzielnie, choruje na lekką demencję, nosi wkładki, aktualnie ma złamaną prawą rękę, noce przesypia spokojnie, nosi aparat słuchowy, nie miała jeszcze Opiekunki. Mąż Podopiecznej jest osobą samodzielną, nie wymaga opieki. Dla Pana będzie dodatkowo gotowanie oraz pranie, Pan bardzo lubi muzykę klasyczną i w wolnych chwilach gra na fortepianie. Państwo mieszkają w domku jednorodzinnym z ogrodem w Karlsbad (ok. 20 tys. mieszkańców). Dojazd na 29.07 mini busem pod wskazany adres bądź autokarem liniowym do Karlsruhe skąd Opiekunkę odbierze Koordynator.

cały pakiet ,,dwoje ludzi i taka stawka :płacz: tylko:rozpacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi a ja nawet lubię takie życie w trójkącie : jest albo dużo lepiej niż z jedną osobą, albo... diabelnie dużo gorzej. A stawkę to zawsze można negocjować.

      No i fortepian na żywo ? zawsze jakaś atrakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Serenity napisał:

@Blondi a ja nawet lubię takie życie w trójkącie : jest albo dużo lepiej niż z jedną osobą, albo... diabelnie dużo gorzej. A stawkę to zawsze można negocjować.

      No i fortepian na żywo ? zawsze jakaś atrakcja.

:d

Zgoda, ale tylko pod tym warunkiem,że panu nie zechce się grać Beethovena o drugiej w nocy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Blue napisał:

:d

Zgoda, ale tylko pod tym warunkiem,że panu nie zechce się grać Beethovena o drugiej w nocy.....

:hahaha::hahaha::hahaha: i stawka powinna być min, 1300 euro,,nieraz taki na chodzie dziadek może swoim sokolim okiem wszystko widziec ,,,aż za dużo,,a co niektórzy mają wrodzone poganianie,,,

@Serenity jak mi się podoba powiedzenie  cyt, ,,a ja nawet lubię takie życie w trójkącie :" a wiesz ,że ja też?miałam ostatnio trójkąt,,,fajny był,,fochów trochę ale było wesoło,, ale nie za 1150 euro,,lubię trójkąty za dobre euro:hahaha:

21 minut temu, Blue napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna oferta, szczegóły obok w ogłoszeniach

Informacje o zleceniu

Seniorka z bardzo miłym usposobieniem pomimo chorób, leżąca, z cewnikiem, bez wstawania w nocy. 

Mąż porusza się samodzielnie, nie wymaga zbyt dużej uwagi, sprawdzone miejsce pracy.

 

Wymagania

Język niemiecki podstawowy.

 

Warunki mieszkaniowe

Własny pokój, dostęp do internetu, sklepy niedaleko mieszkania.

 

Wynagrodzenie

1500€ netto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta fima jest w moim miescie,bylam na rozmowie u nich wydaja sie byc konkretni ale ten wlasciciel troche nerwowe usposobienie,pogadalam tez troche z paniami co u nich pracuja jak narazie to maja dobra opinie bynajmiej narazie,mowili ze staraja sie brac takie stelle gdzie nie ma wstawania nocnego a jak juz bedzie to od razu interweniuja o doplate,a co do tego ogloszenia to moze i jest jaki haczyk z tego co wiem to biora tylko z tych okolic i niby dobrze sprawdzaja, no nic powodzenia komus co to wezmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No muszę Wam coś opisac,,jestem u bogaczy!!! a no jak inaczej,,,pan senior zarzucil mi ,że nie będzie pił kawy  z filiżanki umytej przezemnie pod bieżącą wodą itd, z płynem i szmatą do naczyń ,,bo jest tam full bakteri:płacz: i w ogóle jest nie umyta itd, :płacz: wszystko do zmywarki i dopiero używać,,ok! co rodzina to inne zwyczaje ,,sami wiecie jak większośc oszczędza ,,jedni nie myją filiżanek tylko serwetką wytrą, inni nie daj boże zmywarki użyć,,są różne tradycje i zwyczaje w domach,,ale u mnie by zjedli starocie i jedzą przeterminowance ,jak widze jak się odżywiają to prosi o pomstę do nieba,,tak jest u bogatych,,chleb potrafią już z nalotem jesc ,,ale to nie moje zmartwienie,,widzi co je,,ma oczy zdrowe i nie daj boże wyrzucić,,  dziadek senior siedzi w swoim wohnzimmer i tam dopiero jest syfilizm,,świeżego powietrza nie daj boże wpuscić,,tam jest zaduch i tam cały dzien przesiedzi i tam dopiero są całe rodziny bakteri ,,różne przeróżne szczepy,,,a on mi tu o filiżance referat odstawia ? jakbym mu jakiegoś brudasa podstawiła do kawy?:hahaha: więc ja krótko ,,z seniorem załatwiłam ,,,powiedziałam tak

,,Posłuchaj ,teraz będe wszystko robila tak jak robię w domu,,brudne od razu weg ,,coś zobaczę nie tak to zrobię po swojemu ,,przytaknął senior i ok! rządzę się równo,,wieć posciel brudna od stopek ,,bez bakteri ale brudne ,wieć posciel weg i nową założyłam ,,jak babcia zobaczyła ,że już są 2 posciele do prania to na mnie naskoczyła ,,więc babci wytłumaczyłam też w czym rzecz,,muszę prac bo są bakterie,,i koniec dyskusji,,nie będą mi tu podskakiwać ani jeden ani drugi ,,niech się dogadają,,a ze mnie nie zrobią brudaski,,chodzby chcieli,,widzą ,że jestem codziennie świeżo i pachnąco wyglądająca,,,nikt w tym domu się tyle nie myje co ja i nie trzyma rąk w wodzie co ja,,a że w domu jest jeszcze inna rodzina to już ich problem,,ale im tego nie powie taki senio tylko odbije się na mnie,,ale ja nie dam sobie skakać po glowie,,niedługo będzie ze szmatka nie tak położona ,,albo kubeczek nie tak stoi,,ale mi jak zawsze jednym uchem wchodzi a drugim wychodzi,,jeszcze tydzień i baj baj ,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi u mnie nie ma zmywarki, wszystko pod bieżącą wodą myje, ale zanim poleci ciepła to full wody idzie. A zostawić nawet jednej szklanki brudnej nie mogę :d pdp pilnuje czystości :hahaha:porządek musi być! no i jest ,robię tak jak lubi pdp, Ostatnio podjechał swoim pojazdem do skrytki i powiedział żebym tam posprzątała .. niestety musiał sam to zrobić, ja nie będę porządków po stałej zmienniczce robiła. Zrobiłam wystarczająco dużo;) ze starych ... zrobiły się nowe,o po prostu brzydziłam się użytkować  . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika w dużo domach się myje pod bieżącą wodą i jak ja jego ulubioną filiżankę myłam to pod bieżącą wodą aby miał w razie co czysciutką do kawy,,to za to pojechał po mnie:hahaha: focha strzelił,,więc teraz dostaje kubany do kawy ale ze zmywarki,,żeby się jeszcze tak myli jak chcą mieć naczynia czyste:hahaha: ech szkoda gadać,,,ominąc i też dobrze,,,nie słuchać i nie patrzeć,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam powiedzieć jak przyjeżdża córka mojej podopiecznej to myje i płucze wszystkie naczynia w jednej misce wody to dopiero obżydliwość ja myję po swojemu ale jak ona jest to nie dopuszcza mnie do zmywania.Od następnego razu chyba będę woziła swoje naczynia tylko w czym ja je umyję jak znów trafię do takich oszczędnickich jak ta córeczka.Ciekawe czy w swojej chałupie też tak myję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie i tylko głupie naczynia a jak jest wszędzie różnie,,:hahaha: ja teraz to szaleje i ze szmatami i z wszystkim,,użyję szmatę i weg do prania :hahaha: no bo bakterie ,,,no bakterie,,,w całej chałupie full tego dziadostwa ,,a po drugie muszą być bakterie bo bez nich też nie można życ,,niech sobie wysterelizuje pokój i siedzi sam jak kołek i sie uchroni od bakteri-hahahha   lapen pójdzie w ruch,,a babcia kontrol co piorę,,nie ma tak swobodnie isc i prac co Ci się podoba,,musi przejsć kontrol wszystko,,więc ja swoje zbieram aby była pelna pralka i piorę ,,bo nie mam zamiaru z ich rzeczami prac swoich,,bo też powiem jak co,,bakterie,,są,,:hahaha: oj ta bakteria weszła mi gdzies??? hahahha:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha @Blondi albo zacznij te naczynia wyrzucać do śmieci ha ha Co opiekunka musi znosić na steli ? to jest nowy temat ale założe go dopiero jak będę w domu bo teraz mi się nie chce muszę zaczynać się pakować.Jutro przyjeżdża córka podopiecznej to muszę wymyć co się da po swojemy ha ha.Jeden dzień w takich niedomyych jeść i pić dam radę ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wino:witam cieplo i serdecznie wszystkie opiekunki  w kraju i za granica!!! sobota - z moich steli- dzie wizyt rodziny max 2 godz.. :rozpacz: .Jeden + /ja tu jestem moj styl pracy i porzadek jak sie nie podoba  to jeden telefon i  pa,pa ...ale na tyle lat pracy  jeszcze z takiego telefonu nie korzystalam:serce: .Seniorzy i nie tylko/ja tez/ maja ulubiona filizanke czy inna rzecz i z tego naokraglo korzystaja..reszta zastawy czy serwisu zakurzona ze mozna palcem pisac:rozpacz: ale to ich taka tradycja i ok. akceptuje bo rzeczy codziennego uzutku ..ilosc ograniczona.. mozna umyc wg zyczenia.Rodzina w domu..to samoobsluga...chca wypic cos!..prosze sobie umyc to przeciez "wasz" majatek ktory licza i sprawdzaja na okraglo lub sie po cichu okradaja na wzajem..dobry jest ubaw:d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się tak wesoło na forum zrobiło to przypomniała mi się jedna oferta było to chyba do 91 letniej babci szczegółów nie pamiętam ale pisali,że babcia ma przyjaciela,który ją często odwiedza i uwaga czasami zostaje na noc hm ciekawa jestem po co on zostaje na noc? ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...