Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Przygodę jako opiekunka zaczęłam 6 lat temu,zmusiła mnie do tego sytuacja finansowa i brak perspektyw na życie w PL.

Przeszłam przez 3 Agencje-z perspektywy czasu wiem że miałam szczęście do Agencjii oraz PDP i ich rodzin.

Pozdrawiam.Małgoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam na imię Sabina. Od 8 lat jestem opiekunką osób starszych i chorych w Niemczech. Pochodzę ze Śląska i na Śląsku mieszkam. Jeżeli będziecie miały do mnie jakieś pytania chętnie służę swoją pomocą i wiedzą. Pozdrawiam wszystkie opiekunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Sabina. Od 8 lat jestem opiekunką osób starszych i chorych w Niemczech. Pochodzę ze Śląska i na Śląsku mieszkam. Jeżeli będziecie miały do mnie jakieś pytania chętnie służę swoją pomocą i wiedzą. Pozdrawiam wszystkie opiekunki.

 WItaj sabino w naszym gronie. Do usłyszenia! Może się zarejestruj będzie z Tobą łatwiejszy kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, alexanderka napisał:

Dzień dobry! Cieszę się że do Was dołączyłam. Mam 54 lata i 6 lat pracy w opiece (czarno/agencje). Do usłyszenia w postach :)

Witaj alexanderka .6 lat to jest trochę czasu i trochę praktyki.Pozdrawiam

38 minut temu, alexanderka napisał:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Witaj alexanderka .6 lat to jest trochę czasu i trochę praktyki.Pozdrawiam

 

i ja witam  ja już 9 lat ha ha  ,,chyba trzeba jaką książke"narysować"   ha ha oj a by było co pisać---prawde mówiąć już zacząłem.Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkie Panie i Panów zarejestrowałam się na forum jakiś czas temu,ale dopiero dzisiaj znalazłam stronę powitalną....no cóż.. cieszę że w ogóle znalazłam ha,ha.Pochodzę z miejscowości niedaleko Opola w opiece od 3 lat.Obecnie jestem w Dingolfing-Bayern.Pozdrawiam wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, agnes17 napisał:

Witam wszystkie Panie i Panów zarejestrowałam się na forum jakiś czas temu,ale dopiero dzisiaj znalazłam stronę powitalną....no cóż.. cieszę że w ogóle znalazłam ha,ha.Pochodzę z miejscowości niedaleko Opola w opiece od 3 lat.Obecnie jestem w Dingolfing-Bayern.Pozdrawiam wszystkich...

Witam serdecznie! Południe Niemiec zawsze uważam za przyjemniejsze od północy.

spokojnej pracy Ci życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Serenity napisał:

Witam serdecznie! Południe Niemiec zawsze uważam za przyjemniejsze od północy.

spokojnej pracy Ci życzę.

Witam. Co do tego stwierdzenia to jest różnie. Zależy do jakiej rodziny się trafi. Przez moje lata pracy mogę powiedziec jedno, że zarówno na północy jak i na południu Niemiec można natrafić na wspaniałe rodziny, z którymi jest dobry kontakt, jak i na takie, których lepiej poznać byśmy nie chcieli. Nie ma reguły pod tym względem. To samo się tyczy podopiecznych.

O 21.11.2015 at 21:12, Blondi napisał:

Witajcie dziewczyny i chłopaki ,kto tu nowy doszedł.Forum otwarte dla wszystkich opiekunów i opiekunek.

Witam, już to zrobiłam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...