Skocz do zawartości

Farbowana Niemka

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Farbowana Niemka w rankingu: 18 listopada 2015

Farbowana Niemka posiada najczęściej lubianą treść!

Reputacja

5 Zauważony

Ostatnie wizyty

1138 wyświetleń profilu
 1. Uwielbiam ten film. On jest oparty na faktach. Polecam wszystkim! A tu zwiastun:
 2. Uwielbiam Ślązaków. Witajcie!
 3. Witaj @Roan. Coraz więcej samodzielnych. I dobrze, bo jest kogo pytać o szczegóły. Do usłyszenia!
 4. Ja uważam, że to krótkowzroczne, bo to w interesie agencji jest, by opiekunka za szybko nie zjechała przecież po to robią wyjazdy na min. 2 miesiące i żeby sobie radziła, bo na rynku agencji nie brakuje i rodzina pdp może ich szybko zmienić. Uważam, że to świetny pomysł, ale kto w tych agencjach ma to wymyślać?
 5. Witajcie wszyscy nowi. Ja znowu z doskoku.
 6. Farbowana Niemka

  [...] Humor

  Zabrałeś moje miejsce, weź moje kalectwo!
 7. Farbowana Niemka

  [...] Humor

  to jeszcze ja w temacie babć - jedzenie makaronu z pdp
 8. I będzie miała sporo chętnych, bo nie jest potrzebny język, więc ona wie co robi.
 9. Anna wysłała mi linka to jest d....-......a.pl. Przecież tam jest jedna wielka reklama *usunięto nazwę agencji* zresztą tak jak na innym dużym i znanym forum i ktoś już tam słusznie zauważył, że serwisy bez reklam lub reklamujące jedną firmę zazwyczaj należą do takiej firmy, która nie dopuszcza do reklamowania konkurencji co jest oczywiste. Dajcie spokój, szkoda gadać. Ciekawe że u nas widzę reklamy kilkunastu firm. Anno nie przejmuje się, bo tamtymi forami nie a co sobie zawracać głowy.
 10. Żarty żartami, ale tu dochodzimy do właściwej odpowiedzi. Trzeba powiedzieć, że jako odpowiedzialna opiekunka musisz dbać o bezpieczeństwo obu stron, ale przede wszystkim podopiecznego, bo jego układ odpornościowy jest słabszy i nie należy wystawiać go na niepotrzebną próbę. I to kończy rozmowę.
 11. Chodzi o spółkę Home&Care z Poznania OSWIADCZENIE Niniejszym Zarzad Virgo Global Sp.z.o.o. oraz Virgo Global Sp.z.o.o. Sp.k. z przykroscia informuje, ze podjal w ostatnich dniach decyzje o ogloszeniu upadlosci, w zwiazku z jej niewyplacalnoscia. Jednoczesnie informujemy, ze z kazdym Zleceniobiorca spolki bedziemy kontaktowac sie indywidualnie, w celu zamkniecia biezacych spraw. Mam nadzieję, że wszystkie dziewczyny dostaną pieniądze.
 12. Patrzę spocona i blada. Weszli na wieżę w Donebach.
 13. Regulacje regulacjami a praktyki agencji to drugie. Gdyby odmawiać każdej agencji ze względu na niezgadzanie się z zapisami umowy to człowiek nigdzie by nie pojechał i agencje to wykorzystują.
 14. Hej. Dzisiaj wszedł do obiegu nowy banknot 20 euro więc się nie zdziwcie:


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...