Skocz do zawartości

Witamy na forum!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam. Już jakiś czas temu się zalogowałam, lecz nie miałam czasu tutaj wchodzić. Bo wiadomo jak to jest na urlopie... Teraz muszę poznać forum, bo nie umiem się tutaj poruszać :oops: Ale szybko się uczę. :roll: :lol: :lol: :lol:

Opiekunka od 3 lat teraz Monachium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam całe towarzystwo wzajemnej adoracji .Ja jestem chyba tutaj najmłodsza stażem opiekunki bo jestem 2 miesiące i to moja pierwsza oferta .Jestem w Monachium .

A czuję się jakbym całe życie przepracowała jako opiekunka.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam mam na imie Asia obecnie jestem w kraju po zjezdzie z prywatnej opieki jestem ze slaska chociaz pochodze z innego rejonu polski pozdrawiam obecnie czekam na oferte z firmy z nadzieja ze sie uda ,z firma mój pierwszy raz

Witamy Ciebie Asiu i trzymam kciuki aby się udało wyjechać z firmą.

Napewno się uda,potrzebują opiekunek non stop,,,Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imie Asia obecnie jestem w kraju po zjezdzie z prywatnej opieki jestem ze slaska chociaz pochodze z innego rejonu polski pozdrawiam obecnie czekam na oferte z firmy z nadzieja ze sie uda ,z firma mój pierwszy raz

Witamy Ciebie Asiu i trzymam kciuki aby się udało wyjechać z firmą.

Napewno się uda,potrzebują opiekunek non stop,,,Powodzenia!!!

Dziekuje tez mam taka nadzieje bo niestety w kraju nie da rady z niczym do przodu pomijajac te osoby którym sie udaje dziekuje i miłego wieczorku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, jestem na kontrakcie już od lutego będzie szósty miesiąc za dwa tygodnie 31.7. jadę na urlop jestem ze Szczecina mam na imię Ania pracuje w   Niemczech 28 lat jestem wykwalifikowana Opiekunką, Służę pomocą i radą w każdej chwili .Pozdrawiam wszystkie Panie  Ania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...