Skocz do zawartości

Rekomendowane posty

Witam. Już jakiś czas temu się zalogowałam, lecz nie miałam czasu tutaj wchodzić. Bo wiadomo jak to jest na urlopie... Teraz muszę poznać forum, bo nie umiem się tutaj poruszać :oops: Ale szybko się uczę. :roll: :lol: :lol: :lol:

Opiekunka od 3 lat teraz Monachium.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciężko znaleźć ten dział na przywitania i nawet nie wiedziałam, że taki istnieje.

To coś o mnie. Jestem opiekunką od niedawna. Jutro wyjeżdżam na swoją drugą ofertę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość Staszek

Witam, jestem Staszek. Jestem opiekunek od 6 lat. Obecnie pracuję w Aachen

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich ciepło :)

Od niedawna jestem opiekunką, ale cieszę się, że zdecydowałam się na tą pracę.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :oops:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam całe towarzystwo wzajemnej adoracji .Ja jestem chyba tutaj najmłodsza stażem opiekunki bo jestem 2 miesiące i to moja pierwsza oferta .Jestem w Monachium .

A czuję się jakbym całe życie przepracowała jako opiekunka.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Floria witaj! Zapraszam do innych wątków :)

Blondi towarzystwo wzajemnej adoracji wita również ciebie :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Floria witaj! Zapraszam do innych wątków :)

Blondi towarzystwo wzajemnej adoracji wita również ciebie :D.

Dziękuję bardzo ,dziękuję bardzo -jest mi niesamowicie miło i przyjemnie!!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam mam na imie Asia obecnie jestem w kraju po zjezdzie z prywatnej opieki jestem ze slaska chociaz pochodze z innego rejonu polski pozdrawiam obecnie czekam na oferte z firmy z nadzieja ze sie uda ,z firma mój pierwszy raz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam mam na imie Asia obecnie jestem w kraju po zjezdzie z prywatnej opieki jestem ze slaska chociaz pochodze z innego rejonu polski pozdrawiam obecnie czekam na oferte z firmy z nadzieja ze sie uda ,z firma mój pierwszy raz

Witamy Ciebie Asiu i trzymam kciuki aby się udało wyjechać z firmą.

Napewno się uda,potrzebują opiekunek non stop,,,Powodzenia!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witamy Ciebie Asiu i trzymam kciuki aby się udało wyjechać z firmą.

Napewno się uda,potrzebują opiekunek non stop,,,Powodzenia!!!

Dziekuje tez mam taka nadzieje bo niestety w kraju nie da rady z niczym do przodu pomijajac te osoby którym sie udaje dziekuje i miłego wieczorku :grin:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie.Jestem opiekunką od 7 lat.Obecnie pracuję w Augsburgu.Jeśli jest tu jakas opiekunka z Augsurga to chetnie poznam i może jakieś pogaduszki przy kawce by się udalo zoorganizowac.Wszystkie pozostałe kolezanki opiekunki i kolegów również pozdrawiam.Małgośka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdrawiam wszystkie opiekunki jestem juz tez sporo z opieka zwiazana jestem ze ślaska własnie czekam na nowa umowe z firma bo zawsze byłam prywatnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich :lol:

chce wam bardzo chetnie Firme... *** Przypominamy, że o firmach rozmawiamy wyłącznie w dziale opinii. Wskazana przez Panią firma zostanie tam dodana. Pozdrawiamy! ***

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, jestem na kontrakcie już od lutego będzie szósty miesiąc za dwa tygodnie 31.7. jadę na urlop jestem ze Szczecina mam na imię Ania pracuje w   Niemczech 28 lat jestem wykwalifikowana Opiekunką, Służę pomocą i radą w każdej chwili .Pozdrawiam wszystkie Panie  Ania 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz