Skocz do zawartości

Anna2015

Społeczność
 • Liczba dodanej zawartości

  43
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Mikołów
 1. Anna2015

  Pies je trawę!

  Nina jest jeden problem. Zadzwonić z Niemiec do stowarzyszenia w Polsce nie jest wcale tanio :) .
 2. Anna2015

  Rozłaka a praca

  Rozłąka i tęsknota są chyba najgorsze za granicą, ale jak jest Internet to jakoś leci. Można przynajmniej porozmawiać z mężem i go zobaczyć. Oczywiście nie zastąpi to bliskości, ale przynajmniej trochę złagodzi tęsknotę.
 3. Wiem co czujesz. Ja w styczniu jechałam na swoją drugą ofertę i czułam się jak przed pierwszym wyjazdem tym bardziej, że był to wyjazd do dwójki. Bałam się strasznie, ale jak już tam dojechałam to z każdym dniem było coraz lepiej. Więc uszy do góry. Na pewno sobie poradzisz! Tak jak Blondi pisze jak jest Internet to nie jest tak źle, bo przynajmniej możesz widzieć swoją rodzinę i rozmawiać z nimi prawie jak twarzą w twarz w domu. Oczywiście brakuje bliskości, ale jak się wraca po tylu miesiącach do domu to dopiero jest radość :) . Powodzenia! Pisz co i jak!
 4. No nie ma to jednak jak święta w Polsce. Zapach Święconego :) . Na szczęście jestem tu z rodziną a nie z dziadkami w DE.
 5. Czyli nie ma co takich kupować? Ja nie mierzyłam nawet, bo w sklepie to mogę jedynie oprawki pomierzyć. Po świętach wybiorę się do optyka i kupię sobie jakieś porządne oprawki, bo te były kupowane już jakiś czas temu i są beznadziejne.
 6. Anna2015

  Kolory na wiosnę 2015

  Ja niestety na razie muszę oszczędnie. Tej wiosny pewnie niewiele kupię. [ Data: 17-03-2015, 19:15 ] Zazdroszczę, że możecie szaleć na zakupach
 7. To tak jak mój podopieczny, tylko z kolei moja podopieczna jest do opieki.
 8. Anna2015

  Malujecie się?

  Tak maluję się :) . Nim babcia wstanie to mam sporo czasu i mogę zrobić makijaż. Lubię dobrze wyglądać w każdej sytuacji.
 9. O, to fajnie masz, że babcia wychodzi do znajomych. Przynajmniej ma rozrywkę. Mój PDP czasem spotka się z innymi dziadkami.
 10. Mój PDP wstaje o 7.00 i czasem to nawet z rana idzie po pieczywo :) . Babcia wstaje koło 9.00, 10.00 także mam czas w tym czasie na zjedzenie śniadania z Dziadkiem i zrobienie owsianki Babci. Zresztą babcia większą część dnia przesypia.
 11. Ja teraz jestem na swojej drugiej ofercie. Jak przyjechałam to witali mnie moi podopieczni i zmienniczka. Ja też nic dla nich nie miałam prócz uśmiechu i zapału do pracy.
 12. Anna2015

  Co na gardło?

  O o takiej metodzie to jeszcze nie słyszałam :D
 13. Anna2015

  Co na gardło?

  Oj grypa jest okropna. Na szczęście my jakoś się trzymamy. Na gardło połam zawsze ciepłą herbatę z miodem i zawijałam się szalikiem. [ Data: 26-02-2015, 20:31 ] Słyszałam, że na ból gardła dobre są lody, czy ktoś próbował? Bo ja leczę gardło ciepłym a nie zimnym.
 14. Anna2015

  kosmetyki z katalogów

  Też kupowałam kiedyś w Oriflame, ale później kosmetyki były dla mnie za drogie i zrezygnowałam.
 15. Mam wadę wzroku. Od kilkunastu lat noszę ze sobą 2 pary okularów: jedne do dali a drugie do czytania. Okulista polecał mi szkła progresywne, ale z racji tego, że są droższe od tych normalnych postanowiłam jednak pozostać przy normalnych szkłach. Czy takie szkła są wygodne? Może ktoś coś więcej o nich napisać?


O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
 • Dodaj nową pozycję...