Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam już nie pic kawy dzisiaj,ale mój dziadek siedział jeszcze na tarasach przy herbatce,ciasto jadł,wszystko skrytykował ,że nie dobre,ale mówi do mnie,zostań ze mną tutaj,chcesz kawę czy herbatkę,więc zaszalalam,kawa i torcik:hahaha: poszłam sobie wybrać co mi pasuje,znowu jadłam:płacz: oj fajny dzien,w ogóle się nie odczuwa pracy:hahaha: zero kolacji,  gdzie mi będzie lepiej? Może wrócę tu? Zobaczę,,,:święty: nic nie zobaczę,wiem ze nie!!!nie mam co się sama oszukiwac, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Łukasz napisał:

Betty,plamkę dałaś...Ja dziś mam też rocznicę,ale mam to w głowie zakodowane,jak swój nr PESEL

moj Bogdan nie mial mi tego za zle, rozbawilo go to, ze bylam zaklopotana i nie moglam pokojarzyc faktow i smial sie pozniej pol dnia: a kto to zapomnial o rocznicy, no kto? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ponownie. Ta kobieta jest super, że do rany przyłóż i nie odrywaj, tak jak reszta córek. Bardzo mnie polubiła i tylko dopytuje czy na pewno jeszcze wrócę. Ona mnie nie oskarżyła o przywłaszczenie pieniędzy, tylko zapytała uprzejmie czy przypadkiem mi nie brakło z "mojego" portfela i nie wziąłem od dziadka. Z jej rozmowy z ojcem zrozumiałem, że dużo tam nie brakowało. Ale tak jak mówię nawet ta świadomość, że mogę być podejrzewany o coś jest nieciekawa.  Niedługo wracam do PL i uprzedziłem już zmiennika aby od tej pory przypatrywał się bacznie rozliczaniu się PDP ze sprzątaczką, itd.

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Oglądałam dzisiaj pogodę co dziennie wyższa temperatura a w środę 33 stopnie ratunku co ja do jakiś tropików przyjechałam czy do de ha ha dobrze,ze mam odpowiedni zapas napojów w piwnicy ha ha ale basen by się przydał tyle hektarów tutaj mają ha ha

U mnie przy Hamburgu to chyba jakiś szczególnie inny klimat bo całe lato deszcze, a jak słońce to wiecznie w towarzystwie chmur. Nie wiem czy może bliskość morza to sprawia czy jak. od początku Lipca to takich dni aby cały dzień grzało czyste słońce to uzbierałoby się może ze trzy:)Wracam do Polski 6 Września i mam ogromną nadzieję, że jeszcze będzie ciepło :) Mieszkam dość blisko morza i bardzo bym chciał zawizytować, tak wyszło, że już od 3 lat mnie nad morzem nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jateż trafiłam w De na ukropy i tak całe lato mam tutaj,,już mam dośc tych upałów,,jak slyszę ,że gdzies jest chłodno,,to tęsknie za takim miejscem,,ale jeszcze trochę i wróci zimno,, ale lato miałam i to bardzo bardzo gorące,,,:hahaha: Ja się pindrzę,,pazurki maluję tu i tam,,no jutro randka,,musze błyszczeć ,,hahahha romanse mi chodzą po głowie,,a nie praca,,sukieneczka wisi i czeka ,,bo jutro też smażyć będzie ,,:płacz:

@jolantapl. no wyprzedzilas mnie z tymi ukropami,,bo mam to samo,,gdzie tyłka nie ruszę to piecyki za mną jadą-hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc koniec laby trzeba zregenerować siły na nadchodzący tydzień a u mnie już jutro prawdopodobnie będzie się działo ha ha jeszcze rodzina sie prze zemnie pobije a to się narobiło ale po raz kolejny się przekonuje czym ktoś bogatszy i wiekszy majątek ma do pozostawienia tym rodzina bardziej skłucona i tym mniej dbają o rodziców smutne to Chyba jednak wolałabym bidnego grajka niż bogatego egoistę ha ha do jutra

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko się ogarnęłam.

Cały dzień tam mnie głowa bolała że po raz pierwszy zwracałam. Ale pospałam troszkę i przeszło. Nie lubię jeździć w nocy bo na siedząco nie zasnę.

Domek fajny, babcia też. Ale zmienniczka tym razem świetna. Bardzo fajna dziewczyna, normalna, bez przegięć. Pojechała niedawno, na szczęście nie musiałyśmy razem spać. :d:d:d

Tutaj też ciepełko, może nie upał bo da się żyć ale bardzo ciepło. A ja tylko dwie sukienki letnie wzięłam. O.o

Jestem na takim zad.... że mi telefon nie działa, nie ma zasięgu sieci. Muszę chyba zmienić operatora...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Piję już tą :kawa: ,,dzięki ranne ptaszki,,,:hahaha: U mnie się szykuje pięknie ,,zresztą codziennie mam pięknie,,jeszcze parę dni i wio,,,koniku ,,,pędż przed siebie i zawieś mnie tam gdzie znowu będę miala slicznie i pięknie jak w bajce:hahaha::serce: ale mi się pomarzyło,,,:święty: no fajnie!!! o pracy nie myślę ,,bo pracuję przecież,, Miłego dnia i dużo luzu i zero stresa,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim ☺️ Ja już po kawce, miałam w planach jakieś gotowanie, ale babka jak zwykle gotowa do startu w miasto, to dziś obiad szybki, w biegu zrobię.. 

Już mnie tu trochę w pięty parzy☺️trochę zmęczenie..  Coś  trzy tygodnie i się zwijam.. Kurka za wczas obiecałam wrócić.. Ale już zapowiedziałam że tylko ten raz wrócę, bo potem mam inne plany. Miłego wszystkim zyczę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta masz może w telefonie opcję wyszukaj siec? Tam szukasz ,mi co raz wskakuje inna siec,jaką mogę złapać,innej rady nie ma.albo wyszukaj miejsce w domu,gdzie mozesz zlapac jakakolwiek siec,miałam już nieraz tak,zero sieci,w kuchni u Pdp zero sieci,w jednym pokpju tylko lapało,nikt nie mógł się do mnie dodzwonic,musisz polatac po chałupie,,,poszukac tej sieci ,powodzenia

Masz poważne zadanie,, na dzisiaj:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...