Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Franceska - agencja na 100 % nie pozwoli by Cię wysłali na bezpłatny urlop bo straci kasę. Synek niech sobie gada a Ty naprawdę zacznij się rozglądać za normalną rodziną. W każdej jest coś co nam nie pasuje ale są jednak granice tego co możemy znieść nie dając się poniżyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łukasz napisał:

ja byłbym tak zdeterminowany, że synowi bym powiedział, żeby tak nie pajacował, bo nagłośnię to w lokalnych mediach, z podaniem nazwiska,ale z wcześniejszym powiadomieniem agencji o swoim zamiarze...

@Łukasz przecież Ty jesteś forumowym karateką,,jedz i z tym synusiem zrób ordnung:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, FrauMiau napisał:

Macie za niskie ciśnienie? To oglądnijcie sobie historie małżeństwa które wynajęło mieszkanie. https://youtu.be/qM1KjK6IGzM

Bezczelność najemcy przechodzi ludzkie pojęcie! To tak ku przestrodze, gdyby któraś z nas zainwestowała z myślą o wynajęciu.

 

oglądałam wczoraj w TV  , o zgrozo,! jeślibym miała mieszkanie , nigdy bym nie wynajęła nikomu! przeciez tam nawet nie było umowy na piśmie ,a taki los im zgotowano !i są na prawie ..uff 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FrauMiau ciekawy materiał.

       Najemcy tu to wyjątkowo podli ludzie. Ja zajmowałam się wynajmem mieszkań za prowizję.

      Niektórzy nie płacili, ale z reguły po odcięciu im prądu  rezygnowali. dogadywaliśmy się. Mówiłam im np. wy się wyprowadzacie, a ja nie będę dochodzić waszej zaległości.

        Umowa była zawsze plus kaucja za mieszkanie,  z reguły 6krotność czynszu.

Podnajem absolutnie wykluczony. Okazanie mieszkania na żądanie pod rygorem .zakończenia umowy,

         Błędem tego małżeństwa jest nieskorzystanie z usług profesjonalnego biura obrotu nieruchomości. I brak umowy, oraz kaucji.

          Założę się jednak, że oni wynajęli bez umowy komuś znanemu sobie i ...to  ich błąd. Ktoś ze znajomych wykorzystał ich słabe punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa już dawno wypita, dzień nowy już dawno zagościł... słoneczko słabo prześwieca, ale zawsze to jakaś nadzieja na pogodny dzień... Rano oglądając wiadomości dotarło do mnie, że dwa lata wcześniej, gdy byłam po raz pierwszy na stelli zaczął się islamski exodus, teraz wzmagają się ichnie ataki... W odpowiedzi posadzę jakieś kwiatki... jak to mówią zło dobrem zwyciężaj? Miłego dnia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Łukasz napisał:

Również i ja życzę wszystkim miłego dnia:love: 

Blondi, za :kawa: ode mnie moje :zielone_jabłko::jabłko:, jasne, że polskie :hahaha:  Buźka:love:

@Łukaszku masz już tą turbowalizę? dawaj te jabłcoki bo ślinka już leci:jabłko::zielone_jabłko: ale ja mam lato ,grzeje jak w lipcu, już prawie miesiąc,,,pogodę mam wspaniałą,,ciuchów tylko mi brakuje ,,takich bardzo letnich,,trzeba jakiegoś Penisa dorwać tutaj,,poszaleć troszkę:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucyna121 napisał:

@Blondi  jak zwykle szaleje i dobrze trzeba , poszukaj dwoch jakby co ja biore jednego , pozdrawiam

 

:hahaha::hahaha::hahaha:

Nie mogę się obrobić,,ciągle jeszcze coś koło siebie zrobić,kremiki i pachnidełka kocham,,lubię pachnąca isc spać,,,:love: ale jeszcze nie pora na sen,,jeszcze trzeba coś porozrabiac trochę,,za spokojna jakaś się zrobiłam,,zbieram energii aby jakiś wybuch zrobić:hahaha: 

To my za 30 lat? ło bozie ,,nie nie ,,,:płacz:

wi6mjd.jpg

To ja internet z komputerem weg!!!hahhaha  głupotki się mi otworzyły na noc:hahaha:

komputer_.gif_480_480_0_64000_0_1_0.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w niedziele i zapraszam na:kawa: :love: @Blondi prawdziwy urlopik mi sie należy :p :hahaha:  Musze sie nareszcie poopindalac  :hahaha: @Łukaszku bede leżała do góry brzuchem :święty: :love:

Witam wszystkich pracusiów i urlopowiczow :love: cos nie moge sie do Was dostać :rozpacz:a wiecie dlaczego ? Słaby zasięg ;)  U mnie nad jeziorem pogoda beznadziejna , ale wkrotce sie poprawi to internet tez bedzie śmigał :p pozdrawiam i bis dann :love:

Sorry ale chyba połączyła stary komentarz , a dzisiaj czwartek :hahaha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesołych, zdrowych, spokojnych i pełnych refleksji nad Zmartwychwstaniem Chrystusa życzę Wszystkim :) 

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

A ja chyba zacznę się jednak odchudzać w miesiąc +1 kg. :całus:

Wytrwałości, dobre postanowienie :d :jabłko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo a gdzie :kawa: ??? Właśnie piję taką za 1 euro:kawa:,,,smaczna ,,jadę sobie prywatnym autem do domku,,korki straszne,budowy dróg-przeróbki  na autostradzie ,pogoda zmienna ale wolnośc ,,wolnośc i jeszcze raz wolnośc:hahaha:kierowca wspaniały,wyrozumiały ,no wszystko idzie extra,,dla mnie już po wyjściu od babci jest urlop,zmiana atmosfery i zmiana miejsca,,a podróże autem uwielbiam,żadnych busików ani busów , ale to tylko tym razem, tak mi się fartło,:hahaha:

Opiekunkowo święta szybciutko zlecą i zaraz wrócimy wszyscy na normalne tory pracy,będzie trochę więcej ciasta i jajka ,,to napewno @Maria Jolanta masz jak w banku może +2 kg,,, 

Myslę,że tutaj bedą i urlopujący i pracujący trochę święta spędzac,,,mimo ,że jesteśmy porozrzucani po tym świecie ,ale tutaj zawsze się potykamy,,jedno malutkie miejsce a jakie dla nas wszystkich bliskie:serce::love: Pozdrawiam z szerokiej drogi :love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam----  jestem od dwóch tyg.w Hagen   -mam małżeństwo --On  jest do rany ,ale ją niech   ....nie pisze dalej  ...na domiar pali jak lokomotywa jeden za drugim --   jestem przez Agencje--ale bede szukał coś na Gewerbę . Ona nie może się przestawić na nowe warunki ,do tego ,że jej mąż jest po wylewie i w domu pewne sprawy trzeba inaczej zorganizować  i na dodatek zaakceptować osobę -opiekuna.Jest to małżeństwo bezdzietne .  Pozdrawiam Was i spokojnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...