Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, FrauMiau napisał:

@adamos60 fajnie, że wróciłeś. Mam nadzieję, że zostaniesz, bo co jak co, ale można się nie zgadzać, ale posłuchać warto. :))))

   no tak masz racje,,,tylko tej mądrości niektórym brakuje ,nie twierdzę ,że jestem ideałem,nie będe teraz wdał się w żadne dysputy bo to nie ma sensu.Pozdrawiam miło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, FrauMiau napisał:

@Blondi @adamos60 w innym wątku potwierdził, że jest tym Adamosem :)

Bardzo dobrze zrobił ,że wrócil do nas,,brakowało mi go bardzo,,bardzo fajnie z nim też można pożartować:hahaha:ale i zawsze byl na forum i było urozmaicenie,,,super wiadomośc,,dzięki:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Motylek napisał:

Dziewczyny a znacie jakiś sposób pomocny przy katarze. Odkąd tutaj przyjechałam coraz bardziej mi się nasila i nie jest to przeziębienie tylko prawdopodobnie alergia na kota :( Jak sierściuch siedzi na górze jest ciut lepiej ale jak tylko częściej przebywa w mieszkaniu, zwłaszcza w moim pokoju to objawy mi się nasilają i zaczynam kichać. Nigdy nie miałam żadnej alergii ale też nie miałam kota w domu . A ten wybitny pieszczoch jest i się przymila ciągle. Help

A w takim stanie też można na imprezkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Motylekjak najbardziej ,,my kotami nie jesteśmy,,:hahaha:,a jak pokichasz trochę,to oczyscisz sobie przewody w nosku :hahaha:szykuj strój,,jeszcze coś ,,Uprzejmie prosimy o nie zakłanie żadnych futer i tego typu podobnych stroi,,bo koleżanka ma uczulenie" widzisz ,,zrobione!!!

A swojego gościa musisz grzecznie wyprosić z pokoju,,nie ma czy się przymila czy mili ,,:płacz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej babci pokazałam opalającego się golasa ,co wczoraj @LENA_57 wstawiła tutaj,,,oczywiście i inni bardzo chętni do oglądania,,,popłakałam się ze śmiechu ,,same babcie ale jak na figurę patrzyły-hahahha  

@Łukaszku zrób Ty w końcu porządek w tym domu,:płacz:,babcia chyba tam siedzi zagracona ,że jej nie widac,,,albo daj jej świerszczyk niech poogląda,,,:hahaha:wiesz jaki!!!:święty: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Serenity napisał:

@Motylek  A kiedy będziesz kolorowym pięknym Motylkiem ?

Ja też jestem owadem, ale złotym  i na słoneczniku, które zawsze hoduje w Polsce.

A stronkę znalazłaś na prawdę ciekawą. Oj, bywa, że szybkiego relaksu nam bardzo potrzeba.

Kolorowym będę jak do Polski wrócę ;) 

U Was też burza...? ałaa ale błyska i grzmi :płacz:

Impreza na całego widzę :d:d:d   

To do tańca wyszukałam idealne szpilki :hahaha: 

trampki_ikona.jpg

A tu wkupne drineczki :d 

13437317_1643520829301734_907835904_n.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie drinki serwuje jeden z barów w Sopocie. Raz się wybrałam z siostrą, wypiłyśmy po 3 bo takie były pyszne i słodkie, nie czuć było alkoholu a później ledwo się na nogach trzymałyśmy :hahaha: taki alko mix :p 

Ale owoców dają bardzo dużo i wyglądają naprawdę apetycznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już lecę na tego drinka,,ale mało butów nie pogubię,,hahhahaha dobrze mi idzie :hahaha:

6f1ef5d9b2c95c9d3a62d768fd149335.gif

@adamos60 ja w takim tempie tanecznym wysiądę juz za 5 min, ,,a gdzie do północy? :płacz: na drugi bok się już będę obracać :święty: przeciez ja Ciebie nauczę,,łatwizna jak nic!!! tylko nóżkę do góry:hahaha:

352gbdf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...