Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

@Blondi  dołączam do Ciebie tyle tej :kawa: narobiłaś,że rzeczywiście całe forum można obdzielić.:) Miłego i pogodnego dnia :).W Polsce pochmurno,chłodno i pada deszcz:(

W De też pada i mokro ,ale w domku ciepło,,a co Ty taki ranny ptaszek @jolantapl. już się wczuwasz w poranne wstawanie,,,dobrze ,,:love: jeszcze 15 min, a już jestem gotowa,,szybka ze mnie opiekunka,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któż z nas nie ma tej radości o poranku, gdy wstając skoro świt, rzucamy się w wir codziennych obowiązków :całus:    Miłego dnia "opiekunkowo":):love::kawa:

Blondi, och Ty pocieszycielko moja, wybawicielko moja :love:  :płacz:  Za to ciasto w keksówce daję Ci dwa zdrowe geszenki:jabłko::zielone_jabłko:  :hahaha: A dla Joli kawałeczek mojego ciasta :ciacho::)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha,w nocy to smacznie spałem, ale na sobotę chcę zrobić placek drożdżowy z jabłkami,a na ostatnią sobotę murzynka. Też mam ochotę czasami coś słodkiego zjeść, a tymi gotowcami z nadmiarem chemii,to się już przejadłem:). Poza tym nie chcę wyjść z wprawy, w domu też czasami piekę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dzisiaj pracuje? :płacz::hahaha: czy wszyscy w oknie na świat siedzą? ja jestem z doskoku tutaj jak zawsze,,,praca 10 min , a laptopik 15 min, i tak do obiadku zleci:hahaha:

Ale jeszcze musze coś wsadzić dla @Łukaszka bo bym chora była ,,jakbym tego nie wsadziła ,,a więc opiekunie ,,po tym keksiuku i po tych drożdzakach koniecznie musisz poćwiczyć i polecam ? tooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo:hahaha:

tanczace002.gif

Jak ja mam pracować? jak mi głupoteczki w głowie!!:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Łukasz napisał:

:hahaha:

Blondi  :całus:  a mnie dziś kamerowali, moją pracę i zachowanie babci   :święty:  może będę w TV ? :płacz:. Hmm...zawsze chciałem być celebrytą:hahaha::hahaha:   a serio...córka nagrywała na potrzeby Pani doktor:)

Córka nie córka ,kto by Ciebie nie nagrywał to i tak czułeś się jak aktor:hahaha: no to opowiadaj,,był stres ? jak wyszedł filmik? gut? wez popros aby Ci ten filmik udostępniła,,będziesz miał gut refernecje na filmie,,ale z Ciebie szczęsciarz,,,:święty:

Ale wrócmy do córki,,można a w jakiś sposób przedstawić chorobę? można,,jak się chce to wszystko można ,,,aby tylko pani doktor obejrzała,,ale chyba obejrzy,,pierwszy raz słyszę aby ktoś z rodziny nagrywał PDP dla przedstawienia choroby bliżej lekarzowi,,ten pomysł jest  bardzo dobry,, :love:

Co niektórzy też potrafią nagrać brzydkie zachowanie PDP,,,ale to cząstka opiekunów,,  @A.NN.A świetnie sobie poradziła,, większośc będzie się męczyć ale nic nie udokumentuje na swoją nawet obronę,,,a szkoda ,,ale najwidoczniej nie są tego spragnieni,,,ja nie miałam takiej potrzeby ale jakby zaszło coś bardzo złego i się powtarzało non stop ,,to na 100% PDP by miał filmik,,,nawet do pokazania dla szczęsliwej rodzinki,,która myślami jest ,że PDP to zdrowiutki człowieczek:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, erika napisał:

Witajcie kochane opiekunkowo :love: Martwię się o naszą @sayonara 52 !!  Czyżby ja w trąbę zrobili i nie ma Internetu? ! 

No tak!! miała mieć sticka  ale @sayonara 52 poradzi sobie ,,ona kumata dziewczynka ,,wygadana ,,także lada moment ona tutaj wpadnie jak bomba z opowieściami,,,musi ogarnąc stelle,,,może jeszcze milutka rodzinka jest,,,zaczekamy cierpliwie na koleżankę ze stickem,,a może zakladają normalny internet,,,:płacz::hahaha: no, nie wyobrażam sobie stelli bez internetu,,bym chyba umarła ,,z tęsknoty za światem ,,będąc jeszcze sama jak palec:love:

@erika luknij na prawo  tam same 1300euro, 1450 euro,same wypasy ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jolantapl.:love: chyba już spakowana :)Aha, te słoiki bigosowogołąbkowe :całus:opakuj jakimiś ręcznikami,majtkami,stringami,staniczkami, żeby się nie potłukły i żeby jeden z drugim się nie stykał:płacz::hahaha::hahaha: Przypomniało mi się, że gdy byłem większym dzieckiem, z drugiego krańca kraju wiozło się jajek sporo od babci Babcia pieczołowicie jajka w gazetę opakowała i, o dziwo, nie stłukło się żadne...ech, co za czasy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane i kochani moi... walizka sie pakuje.... za 3 godz mam busa.... nie bede Was slodzic.... ale bylabym swinia jakbym nie powiedziala z serca: WIELKIE DZIEKUUUUJĘ ZA WSPARCIE, POMOC, DOBRE SLOWO!!!!!! Wiem, ze gdyby nie Wy to nie dalabym rady w tym piekle.... cudownie, ze jestescie wy wszyscy razem i kazdy z osobna... przyjechala rumunska zmienniczka, Daniela... przywiozla gołabki, rumunskie sa malenkie,jak 1/5 naszych i nie ze slodkiej, ale kiszonej w lisciach kapusty robione, pycha.... dziad do piatku w szpitalu bedzie.... pojechala go odwiedzic pelna strachu.... caluje Was wszytskich i jade odpoczywac, najgorsza moja Stelle w zyciu, najgorszy pdp.... :serce: :całus: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jolantapl. napisał:

@Łukasz własnie zaczynam pakować te słoiki ale coś malutkie te stringi i boję się,ze mi tych słoików nie zabezpiczą chyba muszę jeszcze do sklepu podjechac jakieś solidniejsze majtochy kupić bo szkoda by było tego bigosu i gołabków:hahaha:

@jolantapl. i @Łukasz ale wariaty jestescie! uwielbiam WAs. jak cos to moj dziad ma pol szafy takich slipow po kolana... kilka pudelek nowych zapakowanych, jak cos moge podrzucic.... rozmiar jak na dinozaura!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jolantapl. napisał:

@Betty a miał chociaż co w tych slipach ukrywac?:hahaha::serce:

wariatka!!!!!! :) no kiedys to mowili tutaj ci, co go znali,ze dawal czadu... ale teraz to ja w tym kawale: klapniety młynarz na pustych workach lezy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty to Ty przeszłaś piekło i Ty teraz to rozważ wszystko,,czy warto? naprawdę i myśl co dalej,,aby tylko nie wrócić do dziada,,chyba ,że? za Tobą nie nadążam,,,myśl intensywnie co dalej i nie wracaj do tej agencji,,bo oni Ciebie w ogóle nie szanują,,muszę chyba tłuczka użyć,,,buziaki i wracaj szczęsliwie do rodzinki:love:

@jolantapl.  @Betty pisala cos takiego ,,Mein Penis braucht sex"  ,,coś dziad działał -casanowa na osiedlu:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ufff. Wreszcie dziś po robocie. Dziś musiałam babcię wykapać. Nie obyło się bez problemów. Jak tylko słyszy kąpiel a tym bardziej mycie głowy, ze spokojnej kobiety robi się furiatka. Ale udało się. Później zawiozłam dziadków do Fusspflege, obiadek, a po obiedzie znów zakupy, w międzyczasie, dwa pranka, małe sprzątanko i tak czas leci (wszystko biegiem). Teraz tylko kolacja i leżanko. Jutro prasowanko.  Jak będzie ciepło to znów skrobanie fug na tarasie. Babcia zimą karmiła ptaszki, sypiąc karmę na taras. To ziarno powpadało w szpary między płytami i teraz co tydzień trzeba skrobać, bo to chyba owies rośnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...