Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja artystka już przygotowana do spania też,,,jak dobrze ,że nie trzeba siedzieć i niańczyć do nocy,,bo bym wysiadła,,,a więc do dzieła,,,ja zamawiam fajnego faceta ,,,:hahaha: do tego może być jakiś smaczny słodziutki trochę drink,:drink:,,żadnych wermutów ani win,,,może być likier obojętnie jaki-wszystkie zaakceptuję,,,no i :piwo:,,,gazową odstawię na potem,,będzie potrzebna ,,,także lód jak najbardziej,,,a jest karnawał? to koniecznie stroje na zakończenie karnawału --więc w co się przebieramy? już myślę ,,co by mi tu pasowało,,,,

a jeszcze jedno, a gdzie nasze rodzynki????nie wezmą z nami udziału,,znam tutaj @Łukaszka i @krisa ,,,dawać chłopaki,,,przebieramy się,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zwołac forum @Betty, @erika @marii @AnnaAgata @Serenity @sayonara 52 @Bab kto tam jeszcze jest ,,,zapomniało mi się,,,

koniecznie nowe osoby @Kotka  itd.

i jeszcze cos wsadzę,jak ma być wiocha to razem z muzyką:hahaha:

 

 

Widac że mam dobry internet ,,,ale do kiedy?:hahaha: jak tak będę szaleć to może na 5 dni znowu mi starczy? potem się będe martwić nie teraz bo :drink: stygnie,,,lodzik się rozpływa,,,mniam mniam jaki słodziutki ten całus od kolegi z forum:całus::love::serce: u mnie jest dużo miejsca do tanca ,,cała sala,,wpadajcie ,,:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Wszystkim, długo mnie tu nie było. Nadal jeżdżę do opieki do tej samej podopiecznej, ponieważ zmieniła się bardzo. Ostatnio jak u niej byłam, to "złota babcia", czasem coś marudziła, ale zauważyłam, że ja szybko konfrontuję jej dziwne uwagi, to już później nie wymyśla. Teraz jestem od poniedziałku. Przed świętami do jej przyjaciółki, która też ma opiekunki z PL przyjechał pan opiekun na święta. Przez okres świąteczny wypił 6 butelek wódki i całą skrzynkę piwa. Wnuk znalazł to w jego pokoju. Jak w święta przyjechali do nas na kawę, to Polak tylko ciągnął mnie na miasto, aby pokazać mu automat na papierosy i przyznał mi, że ma ukryty alkohol w pokoju. Do swojej podopiecznej schodził o 12h w dzień, czyli nawet nie dbał o to czy wzięła leki. Wywalili go, bo jego podopieczna była sama na święta i zadzwoniła do mnie, abym pomogła jej i zapytała czy jej opiekun jest zdrowy, bo on nie chce z nią rozmawiać. Ciekawe. A on do mnie tylko, że ma wszystko pod kontrolą i rozłączył się.

Teraz planowo mam być do końca marca. Obok mnie pracuje upierdliwa Polka na czarno.Nie lubię jej, bo ciągle mieszka między opiekunkami, które tu przyjeżdżają i aż przykro patrzeć jak traktuje swojego podopiecznego. Przez dwa dni wymyślałam coś i nie odwiedzałam jej, to znowu zadzwoniła na komórkę, że ostatnio gdy szukałyśmy w jej smatrfonie przyprawy do gotowania dla niej ma problem z telefonem, ponieważ ściąga jej niemieckiego whatsappa, przekierowuje na stronę, na którą wchodziłyśmy ostatnio i mam jej pomóc ściągnąć antywirusa. Zatem powiedziałam do niej, że skoro razem to robiłyśmy i chciała, abym jej pomogła, bo nie umie w pisać dwóch słów w google i nacisnąć w link, to ok pomogłam jej, ale robiłam to przy niej i nie chciałam, prosiła mnie wręcz. Poza tym jak kupuje się smatfona, to ściąga się antywirusa. Mogę do niej jutro przyjść i ściągnąć, ale nie wiadomo czy się to uda.

A co u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emma przecież my Ciebie już dużo wczesniej szukaliśmy,,no wreszcie jesteś,,,i nie znikaj ,,,oj poczytaj trochę forum to wszystkiego się dowiesz,,,ale @emma jesteś u tej babki co tak żałowała kasy na wszystko? dobrze pamiętam? wez zobacz ,mówimy ,że juz nie wrócimy itd a wracamy,,,coś w tym jest,,, jak tam brzuszki,,pisz,,,a upierdliwych polek to prawda ,,nie brakuje,,a ten opiekun jaki !!!,,boże co się dzieje z tym pijanstwem w pracy opiekuna/ki,,my tu też imprezujemy -więc nie ma co się dziwic,,niech ten opiekun do nas zajrzy to się z nami napije na sępa:hahaha: ale dobrze ,że u Ciebie spoko,,bo u mnie też spoko,,,nie mam na co narzekać,,,,

ale muszę coś Wam opowiedzieć,,,opiekunka poleciała samolotem do pracy ,,a oferta za 1050 euro,,,i co jeszcze wiem? ,że wprowadza nowe zasady,,,babci zero jedzenia,,ma się odchudzić a babcia ma prawie 90 lat,,to moja babcia wcześniejsza,,,więc babcia znowu agresor na całego,,,ale samolotem,,,i czuje się jak dama z Hoollywod,,,może też cudowną rodzinkę ustawi? co tam się teraz musi dziać,,,babka po nocach lata piętro i schody i piwnica i szuka żarła,,,a babcia ogólnie nie chodzi,,ale ten pociąg do jedzenia postawił ją na nogi a jak coś się stanie ? bo to w nocy się dzieje? nie chcę nawet myślec,,,,

Chyba się też przeżucę na samolot ,,,a nie 15 godzin w busie,,ale jak sprawdzałam bilety to tam gdzie chcialam lecieć to 800zł,,masakra,,a żadnych tanich tam nie było,a jak tani to prawie zero bagażu,,i tak zle i tak nie dobrze,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@emma przecież my Ciebie już dużo wczesniej szukaliśmy,,no wreszcie jesteś,,,i nie znikaj ,,,oj poczytaj trochę forum to wszystkiego się dowiesz,,,ale @emma jesteś u tej babki co tak żałowała kasy na wszystko? dobrze pamiętam? wez zobacz ,mówimy ,że juz nie wrócimy itd a wracamy,,,coś w tym jest,,, jak tam brzuszki,,pisz,,,a upierdliwych polek to prawda ,,nie brakuje,,a ten opiekun jaki !!!,,boże co się dzieje z tym pijanstwem w pracy opiekuna/ki,,my tu też imprezujemy -więc nie ma co się dziwic,,niech ten opiekun do nas zajrzy to się z nami napije na sępa:hahaha: ale dobrze ,że u Ciebie spoko,,bo u mnie też spoko,,,nie mam na co narzekać,,,,

Ja miałam pod początku listopada zepsuty laptop, dysk padł, zanim oddałam go na gwarancję, to też minęła i na gwarancji długo naprawiali. Tak u tej samej jestem, ponieważ trochę się zmieniło tu ze wszystkim i ona patrząc na swoją przyjaciółkę, u której w ciągu dwóch miesięcy były 4 nowe opiekunki i na koniec piąty nieudany opiekun, to nasza za każdą zmianą opiekunki u swojej przyjaciółki wymiękała i łagodniała. Poza tym ona mnie lubi i to często mówi, bo niby dużo z nią rozmawiam. ja tego tak nie odbieram, tylko wstawiam pytania pomocnicze i pdp opowiada sama. Dziś kupiła czajnik elektryczny i pdp od razu oddaje pieniądze, aby na jedzenie było.

Pójdę jutro do tej Polki postaram ściągnąć antywirusa i koniec znajomości. U wszystkich miesza i każdy musi być na jej rozkazy, zatem jak jej powiedział stanowczo, to od razu zmieniła ton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc Wszystkim dla mnie impreza już się zakończyła bo likier pomarańczowy się skończył została mi tylko mineralna i na dodatek nie gazowana:hahaha::płacz: Nie przyznawajcie mi reputacji przynajmniej w temacie Przeprosiny bo i tak Kris mi zaraz zabierze:hahaha: chyba chłopak miał dzisiaj ciężki dzień ale może jak się prześpi to trochę ochłonie>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...