Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze ,że ja sobie głowy nie zawracam czy to 182 czy 183 -dziewczynki weście się rozluznijcie a nie drążyc i o byle pierdoletę się drażnić:hahaha:

Ja byłam na zakupkach i poszalałam równo,a tylko co nie co ,bo zaraz będe się pakowac -więc małe potrzeby są ,kremiki i te inne upiększacze ,,,,zapachy i poszło trochę kasy,,,pogoda piękna i aż było miło pospacerowac trochę,,,a teraz mam dla Was :ciacho::lody::frytki::softserve::burger::jabłko::zielone_jabłko:

@Łukaszku dla Ciebie mam buziaka:love: a co ! nie będę się chytrzyc ,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Łukasz napisał:

Och Blondi, miła kobieto, dziękusiam za całuska :love:  Skończyłem prasowanko, łóżeczko, to szersze, już zaścielone pięknie. Może być w motylki? :płacz::płacz::hahaha:

Motylki masz miec w brzuchu i na brzuchu i na łóżku napewno będą pasowały też motylki-wyobraz sobie wszędzie motylki -cudownie:love: jaki Ty jesteś pracuś ,aż miło czytać,pościel wyprasowana i wszystko na tip top extra,,,no no no  -co tam będzie się działo?:święty: powiedz sam! facetom wszystkim -jak fajnie zostać opiekunem osób starszych-jakie fajne jest życie ,,,w opiece:hahaha: taka prawda ! nic nie kłamie ani nie zmyślam,,,bo wiem sama jak jest fajnie:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Dobrze ,że ja sobie głowy nie zawracam czy to 182 czy 183 -dziewczynki weście się rozluznijcie a nie drążyc i o byle pierdoletę się drażnić:hahaha:

Ja byłam na zakupkach i poszalałam równo,a tylko co nie co ,bo zaraz będe się pakowac -więc małe potrzeby są ,kremiki i te inne upiększacze ,,,,zapachy i poszło trochę kasy,,,pogoda piękna i aż było miło pospacerowac trochę,,,a teraz mam dla Was :ciacho::lody::frytki::softserve::burger::jabłko::zielone_jabłko:

@Łukaszku dla Ciebie mam buziaka:love: a co ! nie będę się chytrzyc ,,,:hahaha:

Masz racje, pierdolety trzeba odpuscic , dobrze znac w miare przepisy, ale nie ma  co sie przejmowac szczegolami.  W przyszlym tygodniu, jak babcia bedzie w przedszkolu wybiore sie tu na zakupy, duzo sklepow i wypatrzylam nawet niedrogie rzeczy na jesien, moze cos kupie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Barrakuda napisał:

Masz racje, pierdolety trzeba odpuscic , dobrze znac w miare przepisy, ale nie ma  co sie przejmowac szczegolami.  W przyszlym tygodniu, jak babcia bedzie w przedszkolu wybiore sie tu na zakupy, duzo sklepow i wypatrzylam nawet niedrogie rzeczy na jesien, moze cos kupie .

Mam rację -wiem ,bo mamy dosyć smutków w pracy -dosyć problemów,tutaj dobrze jest opisywac nasze sytuacje i nasze problemy i szukać wyjśc z trudnych sytuacji a nie zajmowac się tym co się ma zając rząd -państwo-to są tematy męczące na maxa,,,,bo niczego na tym forum nie zmienimy tylko się pokłócimy jak Ci w rządzie ,,,pracujemy i jest nam dobrze i nie narzekać, co powinno być bo tego my tutaj 5 czy 10 osób nie zmieni,,,taka prawda  -cieszmy się tym co mamy i nie dochodzmy co byśmy mogli mieć -bo to przecież ,nie od nas zależy-wybierac proszę sobie agencję która będzie pasowała i pracujemy,,, a wszystkie tematy typu księgowośc i typu prawa to -to się pytam ? każdy może swoje filozofowanie przedstawić -ale po co? na co? toż to czysta polityka -czemu tutaj nikt nie poruszy normalnego tematu na luzie ,relaxu,swobody,aby chodz ciutkę ucieć od tej pracy ,,,nie myśleć o zarobkach -o Zus-ach ,o przepisach ,,,wiem ,że te tematy tez muszą byc i jestem za ,,,ale wszystkie tutaj tematy to nuda na maxa,,,nikt nie wniesie nic nowego,tylko przepisy i przepisy a przepisy wykonczą wszystkie opiekunki -bo są już zestresowane na maxa w pracy,jedna od drugiej chce być mądrzejsza a tutaj nie o to chodzi -tutaj mamy oddychac a nie dusić się,,, ,,Opiekunka radzi" ale może coś o pracy  ,o pracy opiekunki? plis -tego bym chciała ,,,i teraz znowu się nawymądrzałam -ale może coś mam od mądrali mojego kochanego -już tęsknię za nim,,,,hahahhahaha wariatka jestem  :hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Łukasz napisał:

Fajnie tańczą, haha. Idę spać, o 3 ej pobudka. Życzę wszystkim spokojnej nocy :):love::serce:

Dobranoc, Łukaszu. W sumie warto się wcześniej położyć bo 6h snu to naprawdę minimum biologczne nawet jeśli praca jest spokojna. Przerabiałam też niedosypianie 2 miesiące i potem zapalenie pęcharza - ale u mnie ...masakra.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziki Dobranoc -buziaki :love:

3 minuty temu, Barrakuda napisał:

Dlaczego ja jeszcze nie w lozeczku tylko siedze i  wypisuje madrosci hahaha...Jestem  dzis bardzo spiaca, nawet zadnej lullaby ani innej kolysanki nie potrzebuje. Dobranoc...

Bo rozmyslasz o niebieskich migałach:hahaha: śpij spokojnie!!!

17 minut temu, Łukasz napisał:

Fajnie tańczą, haha. Idę spać, o 3 ej pobudka. Życzę wszystkim spokojnej nocy :):love::serce:

Ej kolego kochany -gdzie Ty uciekasz sam w te motylki? :serce: zaczekaj i tej pościeli nie rusz mi się!!!:hahaha: bo poznam wszystko:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

napiszcie czy możecie -to w de odbierac?

@erika jak nie masz kogutka to nie znajdziesz Chopa -hahahhahha :hahaha: wszystko emerytowane i zmęczone:hahaha: nie mówię tutaj o rodzynku naszym :love:,,,ale inne towarzystwo Chopów to chyba musimy inaczej zaprosić -już obmyślam plan,,,,buzaki:love: i wypoczywaj!:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dzien Deutschen Einheit, wszyscy  chyba swietuja, bo pusto tu jakos. Ja mam znowu popoludnie wolne, babcia zaproszona do Domu Seniora na koncert z poczestunkiem. Pojechala z sasiadem i jego matka a ja sobie siedze, nie chce mi sie wychodzic bo zimno.  I  prawie zlecialy 3 dni ., jutro przedszkole i normalny  dzien wreszcie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...