Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Florcia napisał:

To prawda, że jest teraz pięknie nad Renem. Sam Ren jest niezwykły:), ma przecież ponad 1200 km długości...ach można się tutaj rozmarzyć i zobaczyć :) Rzymian walczących z najazdem Germanów:hahaha:.

Miłego i słonecznego dnia wszystkim:serce::):serce:

O, tak ! ten obraz walk Germanów i Rzymian bardzo jest na czasie obecnie.

5 minut temu, erika napisał:

Hallo:) na facebook została we wrześniu 2016 pod nazwą: "Związek Zawodowy Opiekunek i Opiekunów "w PL. jest to grupa zamknięta. :love:

         Nie siedzę na fejsbuku dla zasady, ale jeśli byłaby to zamknięta grupa to nic dobrego?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Florcia napisał:

To prawda, że jest teraz pięknie nad Renem. Sam Ren jest niezwykły:), ma przecież ponad 1200 km długości...ach można się tutaj rozmarzyć i zobaczyć :) Rzymian walczących z najazdem Germanów:hahaha:.

Miłego i słonecznego dnia wszystkim:serce::):serce:

Jak  Ren to i Lorerei....Milego dnia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, [email protected] napisał:

Dobry wieczór wszystkim! czy ktoś może poszukiwał opiekunki na 2 tyg. Bo szukam i nie mogę znaleźć a byłabym zainteresowana na krótki okres czasu. Mogę liczyć na pomoc? Jak ktoś, coś...Dziękuję z góry

@[email protected] witaj:) po prawej stronie jest oferta na 2 tygodniowe zastępstwo ! Powodzenia:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HalloHallo !!! Witam Wszystkich:hahaha: zadowolona i już w domku jestem,,,fruwam jak gołąbek z miejsca na miejsce ,,,tak się wszystko potoczyło sprawnie -także teraz czeka praca -prawdziwa praca a nie urlop-hahhahaha ,już by chcieli pełne gary a ja nawet się dobrze nie rozkręcę jak już będę musiała wracac,,,bo mam tylko tydzień @Łukaszku jak u Ciebie? buziak taki gorący :love:

ale już dzisiaj w swoim łóżeczku -och ach:hahaha: no i mogę spokojnie :piwo: -stawiam dla Was też,,,:piwo::piwo::piwo: 

wzięłam wnuczkę swoją malutką na rączki- i już mi przypisali dziecko,,że bym mogła być jej mamusią-hahahhahaha ,, te ludzie chyba dobrze nie widzą:hahaha::hahaha::hahaha: ja po nocy i pół dnia w busie,aż tak dobrze się prezentowałam? no ale miłe ,miłe,,,żadnych dzieci więcej,,dziękuję bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

witaj @Blondi :serce: nasze! fajnie ,ze szczęśliwie zajechałaś:love:

A jeszcze jaki prezencik dostałam od mądrali w postaci dobrej kasy-hahahha -także zle nie mam,,,obiecałam ,że wrócę i wrócę,,erika :love:buziak

@Serenity nie biegnę do garów ,,,ale widzę ,że już by chcieli mieć ugotowane przezemnie,a ja już taka szybka nie jestem,,,nie nie nie ,,,ja sama idę na gotowe,,,,

Teraz, Łukasz napisał:

Haha Blondi. Jakiegoś dzidziusia Ci przypisują ?    :płacz: Jak coś, ja umywam ręce :hahaha:.  Witaj słonko w domciu :love::serce: Troszkę odpocznij:)

hahahah ale mnie rozbawiłes :hahaha::hahaha::hahaha: tym dzidziusiem,,,a jak podobne do Ciebie ? to co ? się wyrzekniesz i będzie od małego mówić ,,tatattatattata-hahhahahahha:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waryjoty!  Blondi, jest fajne jezioro w Italii. ..Garda, to we włoskiej części Alp. ..kolega z forum ogrodniczego był tam na wczasach i wrzucał fotki,bossssko! 

Bierz Ukania i nado Gardę. ..

Buziole dla wsiech!

 

P.s.

 

Jestem tu tydzień, a mam wrażenie jakbym Was już długo znała. ..

Dobrej nocki : ) :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

Waryjoty!  Blondi, jest fajne jezioro w Italii. ..Garda, to we włoskiej części Alp. ..kolega z forum ogrodniczego był tam na wczasach i wrzucał fotki,bossssko! 

Bierz Ukania i nado Gardę. ..

Buziole dla wsiech!

 

P.s.

 

Jestem tu tydzień, a mam wrażenie jakbym Was już długo znała. ..

Dobrej nocki : ) :)

 

@beatrix+ żadne jezioro ,ja chcę gorącego oceanu,,,Italia ? na zakupy -bardzo chętnie,,,jeszcze może ,też zaliczę? :hahaha: ale jeszcze jest Pcimiu !!! mam już dylemat,,,co ja mam wybrać-hahhha 

a Twój kolega z forum ogrodniczego to też taki fajny jak @Łukaszszek? ja to dopiero narobię fotek mega boskich,,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Blondi napisał:

@beatrix+ żadne jezioro ,ja chcę gorącego oceanu,,,Italia ? na zakupy -bardzo chętnie,,,jeszcze może ,też zaliczę? :hahaha: ale jeszcze jest Pcimiu !!! mam już dylemat,,,co ja mam wybrać-hahhha 

a Twój kolega z forum ogrodniczego to też taki fajny jak @Łukaszszek? ja to dopiero narobię fotek mega boskich,,,,:love:

Nooooooo, taki fajny  jak Łukaniu to na pewno nikt nie jest. ..

Ten kolega na stałe mieszka w Hamburgu, z Polski wyjechał 30 lat temu, z zawodu jest architektem. 

Oboje z żoną są już dojrzaĺymi emerytami i sobie po świecie jeżdżą. 

W ub. sezonie zieleniałyśmy z zazdrości jak był w Dubaju. ..było co podziwiać, oj było. ..

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wreszcie  chlodniejszy , jesienny dzien,  co mnie bardzo cieszy, bo  wzielam za malo letnich ubran . Myslalam , ze podczas mojego tu pobytu bedzie  juz prawdziwa jesien, ale nawet upaly przetrwam , juz duzo do wyjazdu nie zostalo. Nie bylo jeszcze dzis muzy to moze Myslovitz . Milego dnia. 

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...