Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Opiekunkowo po nastepnej bezsennej nocy. 

Najdziwniejsze że wcale nie chce mi się spać.

Popijam kawę , zapalam papierosem i myślę jak zorganizowac dzień.

Córka Pdp już napaliła w piecu, jeszcze muszę jej przypomnieć o kąpieli babci dziś lub jutro. W sobotę jedzie na kilka dni do Wiednia i zostaję sama na włościach.

Miłego dnia Wam i sobie życzę. :tulipan:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lucyna.beata napisał:

no to piekny gest ..chyba...ja osobiscie jeszcze z takim organizowaniem spotkan ze storny koordynatorow sie nie spotkalam

mysle ze to dobre...jak piszesz..mozliwosc poznania nowych twarzy...jak znalaz...mawiaja ze w dobie naszego wieku miec kontakt to najwazniejsze..

ale czy to aoby nie jest tak ze gdzie zaczyna sie ilosc kontaktow na karcie sim to spada jakosc relacje itd w takich kontaktach??

tak czy inaczej

ciesze sie z toba

miego spotkania

Jak pracuje 8 rok tak jeszcze nie spotkałem koordynatora niemca tak zaangazowanego w swoją pracę.

Systematycznie odwiedza swoich podopiecznych, wpada z ciasteczkami do kawy, interesuje się problemami itp.

Nie zagląda po kątach, po prostu przychodzi jak kolega do kolegi oczywiście uprzedzając że ma zamiar odwiedzić.

Nie ma żadnego sztywniactwa, zawsze gotowy do pomocy. Szczerze życzę wszystkim takich koordynatorów.

Bywały sztele ze koordynatorów na oczy nie widziałem że nie wspomnę o tym ze nawet przez telefon nie słyszałem.

Zapowiada sie że tu zostaje jako stały opiekun z uwagi na moje długie turnusy co mnie odpowiada równiez.:d

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Nugatka napisał:

Witam wszystkich w kolejny piękny dzień. Dopijam właśnie pierwszą kawkę. Miłego dnia Kochani :d

Dzieńdoberek Orzeszku.... wczoraj nie przywitałam Cię godnie, bo gotowałam z taką jedną Frau Gessler ( li i wyłącznie w jej mniemaniu ) a to mnie cholernie dużo zdrowia kosztujkosztuje....Witaj ( tu buźka ,klapa ,goździk :d):róża:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Afryka napisał:

Dzieńdoberek Orzeszku.... wczoraj nie przywitałam Cię godnie, bo gotowałam z taką jedną Frau Gessler ( li i wyłącznie w jej mniemaniu ) a to mnie cholernie dużo zdrowia kosztujkosztuje....Witaj ( tu buźka ,klapa ,goździk :d):róża:.

Witaj Elzo z afrykańskiego buszu :oklaski: buziaki 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ewal8 napisał:

Witaski dla wszystkich. Jak tu gwarnie i wesoło. Nie to co na "skrzyni umarlaka" :p

Fajnie,  że reszta załogi dołączyła. Żółwik i buziole dla wszystkich. :d

 

Zostali tylko " Frustraci z Klonolibów "...

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie w Cux biało się zrobiło,święta idą tylko jakby nie te...?

Pozdrawiam innych Desantowców,z którymi nie witałam się jeszcze,każdego ściskam z osobna i razem też oraz pozostałym Użytkownikom ( tfu nie lubię tego słowa źle mi się kojarzy) życzę miłego dnia .

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marta B napisał:

Witam

U mnie w Cux biało się zrobiło,święta idą tylko jakby nie te...?

Pozdrawiam innych Desantowców,z którymi nie witałam się jeszcze,każdego ściskam z osobna i razem też oraz pozostałym Użytkownikom ( ftu nie lubię tego słowa źle mi się kojarzy) życzę miłego dnia .

Mam takie wrażenie, że dzielenie na desantowców i pozostałych użytkowników jest już niewłaściwe...:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Mam takie wrażenie, że dzielenie na desantowców i pozostałych użytkowników jest już niewłaściwe...:trele:

Ok ,ok wszyscy my z jednej gliny som :-) Sorry juz nie dzielę a mnożę ( przyjaciół).

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ewal8 napisał:

Z tego co widzę, dopadła ich klątwa Czarnej Perły i zmierzają na kraniec świata. Ale to nie nasz problem.

Został tylko Jack Sparrow i klątwa maślanki...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...