Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 19.09.2016 at 08:02, Betty napisał:

witajcie :)  poniedzialek w pracy... oby nam tydzien szybciej zlecial i blizej bylo do wyjazdu do domu :) za kolka dni mina 2 tyg jak tu jestem a wlecze mi sie tym razem niemilosiernie.... jesze 2 tyg bylabym tu... tak sie rozleniwilam, ze jedyne po co wychodze to pojscie ze smieciami i do sklepu... raz sie tylko na dluzszy spacerek wybralam... lenistwo mnie ogarnelo... siedze, ogladam jakies filmy, kolejne odcinki seriali i czuje, ze sie zaczynam starzec na tej Stelli.... Jak w Polsce mam 30% energii, to tu czuje, ze jestem wypompowana... a jak jeszcze zaczynam myslec jak wyglada moje zycie to juz blisko do depresji... mialalm tu byc na chwile, a jestem 4-ty rok i nie zapowiada by cos sie zmienilo.... alez mam nastroj... porazka...

Beciu, przelicz pieniądze jakie dotychczas zrobiłaś. ...gdybyś miała w Polsce taką kasę zarobić, to jaki zawód musiałabyś wykonywać, hę? 

Buziole! 

Upssss, cosik spieprzyłam :cool:

Proszę ślepej wybaczyć!  Te macane telefony mnie dobiją! :d

Czekając na rozwód * chciałabym przypomnieć sobie ozór i kursu mi się kce opiekunek z niemieckim. 

W moich świętokrzyskich kniejach wojewódzkim mieście znalazłam tylko Promedica24. 

Ale wyczytałam złe opinie na temat tej agencji. 

Podejrzewam, że darmowy kurs, a potem trzeba go odpracować wolontariatem. 

Co dziewczynki i chłopczyku myślicie o moich dywagacjach? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, erika napisał:

 

Witajcie:) jestem padnięta:( o 1:30 w nocy musiałam przywitać zmienniczkę. Wszystko by było ok. ale tak mi daje popalić , pyta po 3razy, ja jej wszystko przekazuje, ona zapisuje itd ja ją zapytałam czy mam to podpisać ?  przerywa i mnie poucza, pdp w wielkim stresie, bo nie wie kogo ma się słuchać! szprecha lepiej ode mnie, zwraca mi caly czas uwagę , no i chce ze mną tylko po niemiecku gadać.  Mi pusciły nerwy, powiedziałam 4 godz. na SKYP i tu tyle czasu i nadal mnie pytasz ?? Uff  Mój kogucik już jest ,po kolacji papa . Buziolki dla wszystkich 

POszłyśmy z pdp na spacer,szczególnie chodziło o kierunek do miasta  , prosta droga i małe miasteczko. Więc doszłyśmy do pewnego zakrętu i tłumaczę jak dalej iść do Lidl a następnie Netto. Pada pytanie a gdzie jest Aldi? oj odpowiadam musisz rowerkiem jechać około pół  godziny, ale popytasz ludzi /dobrze szprechasz/ to ci wskażą kierunek , ja  sama trafiłam i nikt mi nie pokazywał. Zmienniczka z zaciśniętymi zębami mówi : to jest Twój obowiązek mi pokazać ! Ja odpowiadam a kto mi za to zapłaci,że ja w nocy nie spałam i wyszłam po twoim telefonie aż na drogę , bo ciężko by Ci było w nocy trafić.. itd pdp się odzywa Was ist los?? acha i jeszcze mi powiedziała : tylko nie pisz o mnie do Agencji!! a dlaczego ja mam pisać odpowiadam . Ciężki charakter ,wcześniej mi mówiła ,że miała fajną sztellę ale Agencja zerwała z nią kontakt, chociaż pdp był z niej zadowolony. Moim zdaniem musiała też rodzinie wejść za skórę ,że Agencja jej nie chciała!Ale się rozpisałam , Kończę robię kolacyjkę ,uściskam moją pdp i pa pa :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beatrix+ napisał:

Beciu, przelicz pieniądze jakie dotychczas zrobiłaś. ...gdybyś miała w Polsce taką kasę zarobić, to jaki zawód musiałabyś wykonywać, hę? 

Buziole! 

Upssss, cosik spieprzyłam :cool:

Proszę ślepej wybaczyć!  Te macane telefony mnie dobiją! :d

Czekając na rozwód * chciałabym przypomnieć sobie ozór i kursu mi się kce opiekunek z niemieckim. 

W moich świętokrzyskich kniejach wojewódzkim mieście znalazłam tylko Promedica24. 

Ale wyczytałam złe opinie na temat tej agencji. 

Podejrzewam, że darmowy kurs, a potem trzeba go odpracować wolontariatem. 

Co dziewczynki i chłopczyku myślicie o moich dywagacjach? :cool:

Witaj,troszke się mylisz

ja wyjechałam z Promedici ,za kurs zapłaciłam 200 zł,kosztyje podobno 1800.Mam za to  pracować dla firmy przez 3 miesiące ale nie za darmo.Jest tak na pewno bo pieniadze za wyjazd dostałam.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ tylko nie ta firma co piszesz -jak najdalej od niej ,,nigdy w życiu z tą firmą,,

@Hillary wiem ,że promujesz firmę z jak najlepszej strony ,ale my ostrzegamy przed tą firmą ,,,bo wiemy jaka jest prawda,,,kurs kursem i cena ceną ,,,można się nauczyc za darmo z internetu też,,bez zobowiązań,, jest wiele innych możliwości nauki języka ,,ale to nie jest teraz ważne ,ważne aby ktoś nie wdepną w tą firmę,,ja nie polecam!!!

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@beatrix+ tylko nie ta firma co piszesz -jak najdalej od niej ,,nigdy w życiu z tą firmą,,

@Hillary wiem ,że promujesz firmę z jak najlepszej strony ,ale my ostrzegamy przed tą firmą ,,,bo wiemy jaka jest prawda,,,kurs kursem i cena ceną ,,,można się nauczyc za darmo z internetu też,,bez zobowiązań,, jest wiele innych możliwości nauki języka ,,ale to nie jest teraz ważne ,ważne aby ktoś nie wdepną w tą firmę,,ja nie polecam!!!

 

nie promuje firmy,płacą g...ne pieniądze 

napisałam bo tak nie jest i nie mogłam sie powstrzymać

nie potrafie mówic rzeczy które nie miały miejsca

Ja odpracuje 3 mies.aby sie mnie nie czepiali i zmykam do innej fimy,oby nie do gorszej :)

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Łukasz napisał:

N ciekawe ogłoszenie znalazłem ... Zlecenie dla małżeństwa do małżeństwa, do babci i dziadka, super warunki, dobra kasa, na 6 tygodni ...  Blondi, jedziemy ?  :całus::$:p:love:   Rodzina pdp nie będzie roztrząsać, czy my małżeństwo czy nie :płacz::hahaha:

Ale mnie rozsmieszyłeś !!! :hahaha::hahaha::hahaha: jesteś niemożliwy wariat!!!:love::love::love: @Łukaszku to jest hit tego wieczoru:hahaha: jesteś wspaniały,,,no wlaśnie ! nikt nie będzie dochodził kto my jesteśmy:hahaha:ludziki opiekunkowie !!!

19 minut temu, Hillary napisał:

nie promuje firmy,płacą g...ne pieniądze 

napisałam bo tak nie jest i nie mogłam sie powstrzymać

nie potrafie mówic rzeczy które nie miały miejsca

Ja odpracuje 3 mies.aby sie mnie nie czepiali i zmykam do innej fimy,oby nie do gorszej :)

 

Hillary już Lubię Ciebie :love:za to ,za to co piszesz-bo taka prawda -gówniane pieniądze :) Hillary nie trafisz do gorszej ,ta jest najgorsza- zmykaj i nad niczym się nie zastanawiaj,,a będzie napewno dużo lepiej i lepsza kasa-powodzenia :love:

@Łukaszku a jak Ty rozważasz zostawic cudownego dziadka a ja swojego mądralę???? no jak??? hit wieczoru dzisiaj szczeliłeś:hahaha::hahaha::hahaha: a piszesz ,że warunki super a saunę będziemy mieli i basen? łózko ogromne i szafę z wieszakami i oczywiście łazienkę z wanna z pianą i pryśnić i jeszcze może być bidet-bo też lubię,,,,już mnie ta oferta kręci:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Blondi napisał:

@beatrix+ tylko nie ta firma co piszesz -jak najdalej od niej ,,nigdy w życiu z tą firmą,,

@Hillary wiem ,że promujesz firmę z jak najlepszej strony ,ale my ostrzegamy przed tą firmą ,,,bo wiemy jaka jest prawda,,,kurs kursem i cena ceną ,,,można się nauczyc za darmo z internetu też,,bez zobowiązań,, jest wiele innych możliwości nauki języka ,,ale to nie jest teraz ważne ,ważne aby ktoś nie wdepną w tą firmę,,ja nie polecam!!!

 

No właśnie coś mi po łbie łaziło, że jak dać się wydoopcyć, to tylko łojcowi derektorowi, a nie promedice! Już jesteś czwartą osobą co ostrzega, a jak wlazłam na opinie o nich, to aż mi piegi opadły!

Oszuści całą gębą! 

 

Jesssu, żołądek mnie naiwania od leków chyba, bo 2 miechy brałam ciężkie p.zapalne na q....rwę kulszową, okropność! 

Właśnie zamiast nalewki,zapodałam sobie siemię lniane i popiłam rumianku. 

Taaak, oczywiście że uczę się cierpliwości. ...nawet do takich medykamentów. :d

 

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ jesteś jajcara i super ,,,poradzisz sobie i z medikamentami i z calą resztą -no kto jak nie Ty dziewczyno-:hahaha:

@erika i @emma zrobily wypad już chyba ze steli i już gdzieś tam wracają ,,,jedna w busie a druga z kogutkiem w kamperze:hahaha: szczęsliwej pory już czas!!:):love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O,i Łukaniu wpadł wieczorkiem do swoich Bab! 

Nie wiem, czy jajcara, bardziej cycara xd jeno od starości kolan sięgają 

A kręgosłup i inne moje bóle załatwiły mi z mojej pracy ch. ....je :(

Ale jest nadzieja na rozwód, spróbuję wziąć, a byłam z nimi 26 lat ...

Uznałam, że to ostatni moment i jedyna szansa na normalną pracę w normalnych warunkach. 

Also, w górę chłopcy torby, bo Betinka na forum wprowadza reformy !!

Nóż mać!  Chwilę z Wami jestem a już gadam jak po schwepsie :)

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ i o to chodzi ,,,aby się rozweselić i trochę przejśc w inny świat a nie tylko praca i praca,,,a kręgosłup się wyprostuje razem z Tobą -powera trochę i będzie git ,,,piszesz mleczaki do kolan? to je w domek zapakuj i niech się cisną ,,a ty będziesz gwiazdą-co się nie robi aby być pięknym-:hahaha:

26 minut temu, Łukasz napisał:

Kochanie, wszystko jest  :hahaha:   :love:      Blondi,niezła jajcara z naszej Beatrycze, haha:d

Ale Ty mnie nie czaruj po nocach ,że wszystko jest,,,,a waciki też są:hahaha::serce::love::serce:buziole na dobranoc jak szybko pojdziesz spac,,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mi się potoczą losy z pracą i zusem, bo staram się o rentę. 

Ale gdybym tak wyszła z komisjami na prostą, to pojechałabym na ogień .świąteczny na zastępstwo, bez udziału agencji. 

Byłaby to forma chrztu bojowego, nie?

Taki swoisty MÓJ PIERWSZY RAZ. .

Albo przetrzymam, albo. ...następny, proszę! 

Tylko, że wolałabym do małego pcimia jakiegoś, do leżącej osoby w domku, gdzie kotek grzeje korzonki. :)

Do Alzheimerów i sklerotyków się nie nadaję. ..

 

P.s.

A pdp mają swoje zwierzaki domowe? 

Lubię koty....

A prawo jazdy trzeba mieć? 

Taaak, mam tylko nie umiem cudzymi autami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz napisał:

Witam i życzę miłego, wesołego dnia, niekoniecznie w Pcimiu, może być w Hamburgu, Berlinie, Bonn :):):hahaha:Smacznej  :kawa::ciacho:.

    Blondasku, dzięki za kawę :love:

hahhaha a jest @Łukaszku jakieś Pcimiu??? Może jeszcze w Monachium -niech będzie ta kawusia:hahaha:Dam Ci powera:love::serce::love: do działania:hahaha: 

4 minuty temu, marenkaxxx napisał:

Dziewczyny doIaczajcie :kawa:stygnie !juz czs najwyzszy czas

to do kawki

 

Oj szkoda dnia -takiego fajnego :) niebieskie niebo i słoneczko i już gębucha radosna:hahaha:,,,lece -praca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, marenkaxxx napisał:

No dziewczyny  dostaiam wiad jade w piatek na 1oo juz mi humor sie poprawiI  nawet dzis nie przeszkadza mi ze juz 3 razy myIam wc co tam dzien sie nie skonczyI sIoneczko wyjrzaI jest GIT jeszcze z Wami dam rade nie z taka stawiam :kawa:kto sie przyIaczy:piwo:to piwko dIa Waszego rodzynka chyba ze i wy macie ochote

marenka, jestem w szoku, że może być gorzej niż u mnie było do wczoraj. Może nie powinnam narzekać i wracać tam ;) ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...