Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przyjemnie sięgnąc po:kawa: od nowej forumowiczki  @beatrix+-witam serdecznie .

@beatrix+ spać nie spać ,spać i jechac do pracy i nie oglądać się za siebie ,,,za dużo nie myslec bo wtedy dopiero nazbiera się tych przeróżnych myśli i tych dobrych i tych zlych,,,:święty:

wpadaj do nas bardzo często i pisz na jaką ofertę i na jakich ludzi trafiłaś i jak leci w pracy,,,,

@erika i @emma siedzą na walizkach i super,,,erika ciekawa jestem Twoich piorunów po grochówce:hahaha: grochówka mnie rozweseliła od rana:hahaha: 

@Betty jak u Ciebie dzisiaj nastrój,,,podnos się do góry i uśmiechnij się :hahaha:

@Barrakuda na co tym razem trafilaś ? na dłuższe pogawędki czy jest spokojnie:)

@Łukaszku zabawiaj dziadziusia i pamiętaj ,nie za dużo czekolady :love: buziaki 

Wtorek zaczął się wesoło,,,mam lenia małego jeszcze ale zaraz wpadnę w rytm,,znowu taneczny? a jak inaczej,,,muzyka stawia na nogi od rana -w radiu lecą szlagiery i nóżki chodzą-

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was, nie ma jak to kawa z rana ;) Dzięki Wielkie !!!

Dzis mój dzień odjazdu, jak to ja musze wszystko perfekt zdać. Z 50 euro tyg uskubałam 5 euro na kolejne opakowanie rękawiczek dla zmienniczki, aby nie było, że podstawowych rzeczy za mało lub wcale nie zostawiłam. I oto w zeszłym tyg syn odp naprawiał krzesła na taras, kręcił sie po domu. Ja wchodzę do schowka po e rękawiczki, aby zostawić w miejscu gdzie zawsze zostawiamy, ponieważ jest już nie za wiele w obecnym opakowaniu, a tu klops. Nie ma. Szukam cały schowek, żeby nie było, że bezpodstawnie osądzam. Nie ma, a na miejscu tych rękawiczek gąbka do wypełniania siedzenia krzeseł na taras. Syn co zjazd opiekunki sprawdza każdy paragon oraz listę zakupów, która musimy prowadzimy i wie jak to wygląda i jeszcze kradnie rzeczy, na które musimy dosłownie zbierać kasę. Dla mnie szok. Dobrze, że to ostatni dzień w tej Stelli. Poinformuję o tym firmę. Nic z tym nie zrobią, ale żeby nie było ;)

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, beatrix+ napisał:

Beciu, przelicz pieniądze jakie dotychczas zrobiłaś. ...gdybyś miała w Polsce taką kasę zarobić, to jaki zawód musiałabyś wykonywać, hę? Buziole! 

alez dokladnie... przeciez kazdy z nas dla kasy to robi.... jak przeliczylam ze od 8 wrzesnia, jak tu przyjechalam do 10 pazdziernika, bo tyle mam tu byc, czyli 33 dni, zarobie 2310 euro to jakos mi lepiej....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co do babki i jej zachowania z tym, jak mi kazala czytac liste zakupow i wyliczala kase, to byla wczoaj ta jej przyjaciolka, jak sie okazalo baba z jajami, zjechala ją, te starą jak burą sukę: to jest kuzwa 8-ma opiekunka, nic i nikt ci nie pasuje, nikt nie gotuje smacznie,a ja 2 razy jadlam obiad zrobiony przez twoja opiekunke, byl super, ona restauracje powinna otworzyc... no a stara na to, ze wszytsko jest przesolone: na co ja dostalam ataku smiechu, one obie konsternacja: wiec ja mowie: kilka lat temu mialam wycieta tarczyce i od operacji mam nietolerancje soli, jak gotuje to nigdy nie daje soli, bo dla mnie nie trzeba i kazdemu solniczke stawiam, wiec nie moglo byc perzesolone cos, co nie mialo soli ani grama.... ta przyjaciolka mowi do niej, ze jak sie nie uspokoi i nie bedzie normalna to ja tez odejde, ale ona tez ją zostawi, bo ma juz jej humorow dosc.... aha i najwazniejsze: dostalam 150 euro i tak mam co tydz dostawac, nie mam sie babsztylowi opowiadac co ide kupic, mam kupowac wedlug swojego uznania,.. jestem appy, stara od razu zaczela byc milsza i kilka razy od wczoraj nawet dziekuje powiedziala :) ale doła mialam wczoraj na maksa.... dziekuje Wam kochani za wsparcie, ale nic mi tak humoru nie poprawilo jak poranny mail od naszej kochanej Blondi! ona to potrafi wniesc radosc do mojego zycia i jeszcze same happy wiadomosci napisac... jeszcze siedze i usmiecham sie do Twojego maila Blondasku!!!!

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Serenity napisał:

@emma takie zgrzyciki z małostkowością naszych klientów psują nam robotę...

Cóż.. w każde nowe miejsce wożę swoje rękawiczki.

I wiele innych rzeczy.

ja też mam na początek swoje, ale to nie chodzi o rękawiczki tylko o zachowanie ;)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty przecież zawsze powtarzam ,że zycie jest piękne tylko trzeba je brać garsciami:hahaha: samej mi się buzia uśmiechnęła ,,zresztą zawsze jest uśmiechnięta i pogodna -nie nie ,nie zawsze bo zla też jestem ,,nawet to widac,,,,,:( ale złośc szybko znika,,,,

Betty masz 150 euro na tydzień ? to już mozna szalec o siastać na prawo i lewo-hahhaha 

betty może tak być ,że babciunia się zmieni! zawsze potrzeba na to tydzien czy 2 tyg, ,trzymam kciuki abyś przetrwała bo i kasa wspaniała ,,,:love: buziak

@emma zachowanie synka to katastrofa ,dlatego  jak najdalej od rodzinki czy to synek czy córeczka czy synowa czy  siostra czy jeszcze inna dobra dusza ,,,jak najdalej ,,ale już zostawiasz to królestwo i uwolnisz się od kontroli i od toksyków:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ! jestescie super niedawno odkryiam wasza strone bo jestem tu naprawde swiezynk aIe wasze pogaduchy(podgIadaIam) dodawaIy mi SiI  jak czytam iIe wy macie tyg to az mi zaI d... sciska no i oczywiscie iIe zarabiacie to pytam co ja tu robie!:o

Spoiler
Spoiler

 

 

 

Edytowane przez marenkaxxx
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę mam fajne sztele ... gdzie przyjeżdżam to są i rękawiczki,i płyny do dezynfekcji, i pampersy, pieluchomajtki na dzień i na noc, proszek do prania i płyn ... to wszystko musi nam rodzina zapewnić, bez uszczuplania środków przeznaczonych na jedzenie ... przeważnie rodziny zamawiają to w swoich aptekach i apteki dostarczają towar .... Nie może bowiem być tak, jak w przypadku emmy, że ma 50 i musi ciułać na rękawiczki. Tak ja Serenity, mam żelazny zapas 10 par rękawiczek, których jeszcze nie rozpakowywałem, w myśl powiedzenia ... strzeżonego Pan Bóg strzeże ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marenkaxxx-witaj świeżynko! witaj ! piszesz co Ty tutaj robisz? a co robisz? jestes już opiekunką czy wybierasz się zostać opiekunką ,napisz coś o sobie? czytaj czytaj ,,nieraz się może buzka usmiechnąc do tego co się czyta -prawda? a ja taka zaczytana tez dzisiaj jestem ,że robota na mnie czeka a ja na laptopku siedzę,,,,pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIondi ty jestes oraz pare osob jak sIonko na niebie . zaczeIam w sierpniu to jest moj pierwszy wyjazd i dostaIam sie nieciekawie no coz  i tak bywa moja podopieczna wydawaia sie super aIe z czasem wyszIo szydIo z worka .Agencja nie wiedziaIa ze jest aIkohoIiczka jesc Iubi aIe kasy to mam jak dobrze pojdzie 35euro na wszystko nawet na jej winko.warunki to sa takie ze nawet szafy nie mam jestem w torbie haha fajnie to brzmi pokoj mam niby aIe nie do konca tak do 15 a pozniej okupacja do 23 nieraz dIuzej . ZgIaszaIam to wszystko czego moje zmienniczki nic z tym nie zrobiIy .Komoda sie znaIazIa jutro maja przywiesc aIkohoI zgIoszony cyrograf podpisany w sprawie picia jeszcze tyIko ten woIny pokoj .Aha woInego to tu nie ma czyIi mam woIne jak robie zakupy  ot  takie tu zycie Dobrze ze juz koniec! jeszcze mam nadzieje do piatku:d

Edytowane przez marenkaxxx
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marenkaxxx ta oferta nigdy nie powinna ujrzeć światła dziennego,,,jak to aby pokoju nie bylo dla opiekunki ,Ty masz dopiero getto,,,35 euro na zakupy razem z winkeim-o boże,,,I Ty jesteś dzielna i wytrzymała ,,,naprawdę,,,do piątku wytrzymasz,ale warunki i PDP to jest dramat,,,masz takie miejsce ,że nikt by nie chciał tam trafić,,a jednak zmienniczki są i pracują tam-dziwię się ,że do tej pory nikt nie zgłaszał aby to zmienic,dopiero Ty? brrr jak pomyśle to za walize i heja stamtąd ,,,od razu ,,,zero szafy? zero łóżka zero prywatnosci -co to ma być ,,toż to masakra jakaś,,nie dośc ze daleko od rodziny to jeszcze jak za karę jakąs ,opiekunka musi znosić warunki polowe,,,podziwiam Ciebie i jesteś śilna dziewczynka ,,że to wytrwałaś,,,aby nastepna stella okazała się dla Ciebie królestwem -życze Ci tego bo należy Ci się po takiej stelli super dobrobyt-:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

Jak przyjemnie sięgnąc po:kawa: od nowej forumowiczki  @beatrix+-witam serdecznie .

@beatrix+ spać nie spać ,spać i jechac do pracy i nie oglądać się za siebie ,,,za dużo nie myslec bo wtedy dopiero nazbiera się tych przeróżnych myśli i tych dobrych i tych zlych,,,:święty:

wpadaj do nas bardzo często i pisz na jaką ofertę i na jakich ludzi trafiłaś i jak leci w pracy,,,,

@erika i @emma siedzą na walizkach i super,,,erika ciekawa jestem Twoich piorunów po grochówce:hahaha: grochówka mnie rozweseliła od rana:hahaha: 

@Betty jak u Ciebie dzisiaj nastrój,,,podnos się do góry i uśmiechnij się :hahaha:

@Barrakuda na co tym razem trafilaś ? na dłuższe pogawędki czy jest spokojnie:)

@Łukaszku zabawiaj dziadziusia i pamiętaj ,nie za dużo czekolady :love: buziaki 

Wtorek zaczął się wesoło,,,mam lenia małego jeszcze ale zaraz wpadnę w rytm,,znowu taneczny? a jak inaczej,,,muzyka stawia na nogi od rana -w radiu lecą szlagiery i nóżki chodzą-

Hallo! Wydaje mi sie , ze trafilam na spokojne , normalne miejsce , zreszta jakby nawet cos tam bylo nie tak , to te trzy tygodnie dam rade . Babcia z tych co  nie za bardzo wiedza co z soba zrobic, czym sie zajac , ale chodzi cztery razy w tygodniu do przedszkola , wiec  nie jest zle, rodzina sympatyczna , z kasa zadnych problemow tym bardziej , ze nie musze codziennie  gotowac, a dla siebie mi sie nie chce . Dzis ide troche polazic, chociaz ciagle jestem jakas niewyspana., babcia okolo 20 do lozka i ja chyba tez.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barrakuda -4 razy przedszkole? to żyć nie umierac,,będzie dobrze a tylko 3 tyg, to króciutenko!jak by nie było to się wytrzymie w takiej pracy,,,,:hahaha: a jak jeszcze jest gdzie wyjśc i połazic to już w ogóle super,,,mi już się chce dużego miasta i galeri i ludzi,,,wiochy mam już trochę dośc ,chodz jest bardzo spokojnie i tez ma to swoje uroki,,,ale ludzi i szumu trochę nie zaszkodzi,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marenkaxxx również witam Cię serdecznie !

Bardzo dobrze zaczynasz, bo szukasz informacji w Internecie. Ja za późno znalazłam to forum, ale lepiej późno niż wcale. Też czekam na Twoje opowieści.

      A pierwsza stela ? Cóż...Pierwsze koty za płoty.

Spokojnej końcówki, Marenko !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny  dostaiam wiad jade w piatek na 1oo juz mi humor sie poprawiI  nawet dzis nie przeszkadza mi ze juz 3 razy myIam wc co tam dzien sie nie skonczyI sIoneczko wyjrzaI jest GIT jeszcze z Wami dam rade nie z taka stawiam :kawa:kto sie przyIaczy:piwo:to piwko dIa Waszego rodzynka chyba ze i wy macie ochote

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barrakuda napisał:

 

 

2 godziny temu, Barrakuda napisał:

@erika i @emma siedzą na walizkach i super,,,erika ciekawa jestem Twoich piorunów po grochówce:hahaha: grochówka mnie rozweseliła od rana

Witajcie:) jestem padnięta:( o 1:30 w nocy musiałam przywitać zmienniczkę. Wszystko by było ok. ale tak mi daje popalić , pyta po 3razy, ja jej wszystko przekazuje, ona zapisuje itd ja ją zapytałam czy mam to podpisać ?  przerywa i mnie poucza, pdp w wielkim stresie, bo nie wie kogo ma się słuchać! szprecha lepiej ode mnie, zwraca mi caly czas uwagę , no i chce ze mną tylko po niemiecku gadać.  Mi pusciły nerwy, powiedziałam 4 godz. na SKYP i tu tyle czasu i nadal mnie pytasz ?? Uff  Mój kogucik już jest ,po kolacji papa . Buziolki dla wszystkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 marenkaxxx dziękuję za  :piwo:    Odwdzięczę się :drink: Pijemy teraz z dziadkiem  też piwko, rzecz jasna bezalkoholowe, jakieś ciemne, sam lekarz mu doradził jedno dziennie.        
erika, oj, to masz przeboje, żeby zmienniczka tak szybko nie wracała jak przyjechała, bo widzę, że już zaczyna się szarogęsić :love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Betty napisał:

no i co do babki i jej zachowania z tym, jak mi kazala czytac liste zakupow i wyliczala kase, to byla wczoaj ta jej przyjaciolka, jak sie okazalo baba z jajami, zjechala ją, te starą jak burą sukę: to jest kuzwa 8-ma opiekunka, nic i nikt ci nie pasuje, nikt nie gotuje smacznie,a ja 2 razy jadlam obiad zrobiony przez twoja opiekunke, byl super, ona restauracje powinna otworzyc... no a stara na to, ze wszytsko jest przesolone: na co ja dostalam ataku smiechu, one obie konsternacja: wiec ja mowie: kilka lat temu mialam wycieta tarczyce i od operacji mam nietolerancje soli, jak gotuje to nigdy nie daje soli, bo dla mnie nie trzeba i kazdemu solniczke stawiam, wiec nie moglo byc perzesolone cos, co nie mialo soli ani grama.... ta przyjaciolka mowi do niej, ze jak sie nie uspokoi i nie bedzie normalna to ja tez odejde, ale ona tez ją zostawi, bo ma juz jej humorow dosc.... aha i najwazniejsze: dostalam 150 euro i tak mam co tydz dostawac, nie mam sie babsztylowi opowiadac co ide kupic, mam kupowac wedlug swojego uznania,.. jestem appy, stara od razu zaczela byc milsza i kilka razy od wczoraj nawet dziekuje powiedziala :) ale doła mialam wczoraj na maksa.... dziekuje Wam kochani za wsparcie, ale nic mi tak humoru nie poprawilo jak poranny mail od naszej kochanej Blondi! ona to potrafi wniesc radosc do mojego zycia i jeszcze same happy wiadomosci napisac... jeszcze siedze i usmiecham sie do Twojego maila Blondasku!!!!

@Betty kochanie :serce: @Blondi jest nie tylko Twoja :love: moja też :p a co na to @Łukaszek powie:love:blondi kochanie ,wiesz ,że jade na urlopik z moim kogucikiem:hahaha: mogę mieć cienko z internetem :( ale jak wrócę do domku a planuje za tydzień a więc znowu zawitam do Was :całus:Pozdrawiam Wszystkich gorąco !! życzę wytrwałości w pracy :serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika szybko wracaj do nas bo będzie :płacz:,,ale urlopik z kogucikiem to będzie dopiero super pracowity urlopik :serce::love::serce:,,,aby tylko sil starczyło dla kokoszki i kogucika:hahaha: zostaw tą już zmienniczkę bo jak czytam o niej ,to się zastanawaim z jakiej ona planety zawitała:hahaha: Baw się dobrze na urlopiku i wypoczywaj,,,też bym tak chciała od razu po pracy urlopik gdzieś tam ,gdzieś tam  np.  w Paryżu ,,,oczywiscie też z kogutem-hahahhaha:hahaha:

Godzinę temu, marenkaxxx napisał:

No dziewczyny  dostaiam wiad jade w piatek na 1oo juz mi humor sie poprawiI  nawet dzis nie przeszkadza mi ze juz 3 razy myIam wc co tam dzien sie nie skonczyI sIoneczko wyjrzaI jest GIT jeszcze z Wami dam rade nie z taka stawiam :kawa:kto sie przyIaczy:piwo:to piwko dIa Waszego rodzynka chyba ze i wy macie ochote

Dzięki za :kawa: ,,,masz jeszcze 2 dni -nie liczę piątku -to jak prawie nic,,,a że spakowana jestes cały czas to i pakowania za dużo nie masz ,,,co to za stella ,,,stella na walizkach ,,,albo stella na stojąco ,,albo stella bez prywatności,to powinno byc przekazane zmienniczce ,,od agencji,,by się wszystkie rwały na tą ofertę ,że by musieli casting zrobić -kogo wybrać-hahhahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...