Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@EwaMajas witam Ciebie tutaj! Miałam taką sytuację ,rodzina miała 40 euro na miesiąc do wydania w aptece ,napewno na jakieś wyznaczone artykuły i mój dziadek do apteki aby to wybrac ,,,i w aptece powiedzieli ,że może wziaśc pieluchy ale pieluch nie chciał bo nie ma takiej potrzeby i wział 5 opakowań rękawiczek jednorazowych i doszłam do wniosku ,że jest jakiś limit chyba w aptece dla tych starszych ludzi ale napewno musial miec coś jeszcze ,czego na oczy nie widziałam ,,ale w aptece wiedzieli,,,,tyle wiem,,,ale napewno trzeba porozmawiać z lekarzem rodzinnym i da na 100% receptę jak jest taka potrzeba,,,,chodz ja recepty nie widzialam,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, no właśnie lekarz mnie zbył, odesłał do recepcji w przychodni a dziewczyny w recepcji powiedziały, że samemu się kupuje bo recepta na to nie przysługuje. A guzik prawda bo taką receptę miała moja zmienniczka. Więc szukam jak ją zdobyć :-)

Fajne forum tak poza tym :-)

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, EwaMajas napisał:

Dzięki za odpowiedź, no właśnie lekarz mnie zbył, odesłał do recepcji w przychodni a dziewczyny w recepcji powiedziały, że samemu się kupuje bo recepta na to nie przysługuje. A guzik prawda bo taką receptę miała moja zmienniczka. Więc szukam jak ją zdobyć :-)

Fajne forum tak poza tym :-)

 

To forum jest drugim domem ,,,drugą wesołością i drugim życiem naszym ,bo będąc na odludziu z daleka od domu i od naszych rodzin musimy siebie pocieszac i się wspierac ,,,a ja  jak komuś moge częsciow chodz pomóc to się bardzo cieszę:hahaha: lubię was tu wszystkich :love::serce::love: buziaki na Dobranoc:love:

@EwaMajas jeszcze cos podpowiem,,,pieluchy trzeba załatwiac przez kase chorych -tam się wtedy wypelnia formularze itd, tak samo jak u nas w Polsce,,,nie lekarz ale lekarz powinien Ciebie naprowadzić gdzie się zglosić ,albo dac Ci formularze do wypelnienia ,,,i wtedy jak nie pieluchy to wybierasz rękawiczki,,,kombinuj a na pewno coś wskurasz,,,,:)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serenity bardzo milutka jesienna kolysanka  i te jesienne pejzaze. Bieszczady sa piekne jesienia , Lukasz sie wybiera , nie wiem czy mi sie uda chociaz na pare dni skoczyc , ciagle cos mi nie wychodzi z tym planem , ale znajomi mowia, ze tez zima, Sylwester w Bieszczadach jest super, moze sie wybiore , zobaczymy.Ja mam piosenke na dobranoc bieszczadzkiej , popularnej kiedys grupy z Ustrzyk dolnych- KSU , dawno ich nie sluchalam, chyba juz nie graja . Dobranoc.

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na zielonej herbatce,chociaż czerwona jest bardziej energetyzujaca.

Dziś mam dzień ogrodowy,wsadzam róże,a wczoraj miałam cudownych gości...

Moja koleżanka z forum ogrodniczego wpadła z wizytą,z cudnym synkiem Wojtusiem,a ja w  prezentu dostałam różę Cindarella!

ace55dda05fb.jpg

Zostałam zeżarta,uśliniona i wyrwane mam pół włosów...ale się zakochałam!!:serce::serce:

 

A tu dla Łukania...

 

Z laptopa nadawałam to wrzucałam,z macanego mnie szlag trafia!

Miłego dnia fur alles!

Ktoś mi mówił,że umlautów nie ma już? Prawda li to ?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w sobotni poranek i oczywiście :kawa: króluje na 1 miejscu:hahaha:, a potem :love::serce::love: 

Duzo uśmiechu dla Wszystkich:hahaha:

Ale tutaj zawitało i zapachniało  Bieszczadami,a mam też wspomnienia z Bieszczad -oj to były szkolne lata , miesiąc w takim miejscu i jeszcze latem ,oj szalało się -także wspomnienia wrócily i piekne młode lata i młode miłostki:serce: Cudownie  zaczął  się dzien:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Blondi napisał:

Witam w sobotni poranek i oczywiście :kawa: króluje na 1 miejscu:hahaha:, a potem :love::serce::love: 

Duzo uśmiechu dla Wszystkich:hahaha:

Ale tutaj zawitało i zapachniało  Bieszczadami,a mam też wspomnienia z Bieszczad -oj to były szkolne lata , miesiąc w takim miejscu i jeszcze latem ,oj szalało się -także wspomnienia wrócily i piekne młode lata i młode miłostki:serce: Cudownie  zaczął  się dzien:love:

Zapachnialo jesienia i Bieszczadami , wszyscy mowia, ze wtedy jest tam pieknie a ja jeszcze nie bylam, moze Sylwester tam spedze ale mam male marzonko pojechac tam wlasnie jesienia, ta to chyba nie wypali  bo inne plany, szkoda, ze wczesniej o tym nie pomyslalam , ale  pojade tam  poznie jchociaz na weekend.

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi  kogucik pracuje i lata po stoczni jak 18-latek :hahaha: doszkala nowo przybyłych turystów,żeby się nie utopili razem z łodzią:love: a ja nadrabiam zaleglości ,spanko długie , kukam w internet i trochę się doszkalam no i oczywiście z Wami jestem na bieżąco chociaż internet mi szwankuje :( Pozdrawiam wszystkich moich słodziaków na forum:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, erika napisał:

@Blondi  kogucik pracuje i lata po stoczni jak 18-latek :hahaha: doszkala nowo przybyłych turystów,żeby się nie utopili razem z łodzią:love: a ja nadrabiam zaleglości ,spanko długie , kukam w internet i trochę się doszkalam no i oczywiście z Wami jestem na bieżąco chociaż internet mi szwankuje :( Pozdrawiam wszystkich moich słodziaków na forum:love:

@erika kondycja jest i to najważniejsze ,:serce:,Ty dajesz tego powera kogucikowi:hahaha: i tak trochę się polenić też kocham ,,,nigdzie się nie spieszyc ,wszystko spokojnie ,,,buziaki:love:

Byliśmy dzisiaj na takiej malej galeri bo to jest mała ,,,jest Drogeria Douglas i ja poszlam w perfumerie -pierwszy zapach ,,Chloe" ponad 100 euro i wypryskałam się na maxa,,,co za zapach i oczywiście cały sklep pachnial ale mało tego, w aucie malo się nie udusili moim zapachem:hahaha:a ja mówie -wąchać zapach za ponad 100 euro:hahaha:,,rozpachniłam wszystko,,,wyprałam bluzke niedawno co mialam ubraną i ta bluzka dalej pachnie tymi perfumami,,zapach nie do zdarcia ,,,ale czy to moj zapach ? raczej nie -lubię bardziej drapieżne zapachy -takie co facetów kręcą,,,a wiem jakie to są ,,wiem,,,:serce::love::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@erika kondycja jest i to najważniejsze ,:serce:,Ty dajesz tego powera kogucikowi:hahaha: i tak trochę się polenić też kocham ,,,nigdzie się nie spieszyc ,wszystko spokojnie ,,,buziaki:love:

Byliśmy dzisiaj na takiej malej galeri bo to jest mała ,,,jest Drogeria Douglas i ja poszlam w perfumerie -pierwszy zapach ,,Chloe" ponad 100 euro i wypryskałam się na maxa,,,co za zapach i oczywiście cały sklep pachnial ale mało tego, w aucie malo się nie udusili moim zapachem:hahaha:a ja mówie -wąchać zapach za ponad 100 euro:hahaha:,,rozpachniłam wszystko,,,wyprałam bluzke niedawno co mialam ubraną i ta bluzka dalej pachnie tymi perfumami,,zapach nie do zdarcia ,,,ale czy to moj zapach ? raczej nie -lubię bardziej drapieżne zapachy -takie co facetów kręcą,,,a wiem jakie to są ,,wiem,,,:serce::love::serce:

@Blondi już Ci odpowiadam ! to zapachy feromony :hahaha: działąją bardzo długo, a więc się nie odpędzisz od dziadków:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, erika napisał:

@Blondi już Ci odpowiadam ! to zapachy feromony :hahaha: działąją bardzo długo, a więc się nie odpędzisz od dziadków:hahaha:

och te zapachy ,jak ja kocham te zapachy ,,,:hahaha: całe życie a używam różnych i zmieniam zapachy ale mam zawsze pytanie ,,czym tak ładnie pachniesz ?czyli dobrze wybieram sobie zapachy,,,pociągająco -przyciągająco:love::serce::love: dziadki dziadkami :hahaha: ale jeszcze chcę mlodego ciałka :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...