Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minut temu, lucyna.beata napisał:

ericzka...ja tu sie gotuje...obrze klime mam w mieszkaniu bo babka mi by padla ale ogolnie....masakra

Zgadza się i tak będzie jeszcze długo. Śpię na golasa :haha:tak jak w domu, ale i tak mnie poty oblewają, uff. Jeszcze wczoraj byłyśmy na urodzinach i się obrzarłam :ona sam wieczór. Masakra, dlatego noc była długa, ciągle się budzilam:|

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry :serce: U Was też taki upał od samego rana? Miłego dnia dla Was:lody:

Nawet jeszcze większy. Temperatura w domu co prawda spadła, ale po południu pewnie znowu nie będzie czym oddychać. :)

Dzień dobry wszystkim serdecznie.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......Od wczoraj jestem już w Walii ...teraz naprawdę urlopuję ...no dobra ...mam taki zamiar :haha:...Nie patrząc na zmęczenie podróżą późnym popołudniem poszliśmy całą rodzinną bandą przywitać się z morzem . Pogoda (podobno ) ma być ładna ....już dziś jest słonecznie ....Dwu i półgodzinny lot do Liverpool spokojny z cudowną widocznością , ale , kiedy zbliżał się czas lądowania już była paskudna mgła ...pochmurno ...szaro ....Z chwilą , kiedy dojeżdżaliśmy do celu pogoda była bardziej "urlopowa " .... Jechałam solówą , tylko z kierowcą , kolegą " moich " i .....w czasie przejazdu 100 km...mniej więcej ....wyjaraliśmy po dwa cugasy ...tralalalala .... Syn z rodziną jechał w aucie dla niepalących ....jego strata....a palić się chciało  :szydera:.....Dziś dzień zaplanowany ...najpierw włóczęgi ....wieczorem impreza z gośćmi w tle - wczorajsze urodziny pana domu ...dzisiejsze imieniny tegoż pana i jutrzejsze imieniny pani domu ....żyć nie umierać ...ino , żeby w nałóg nie popaść ....wczoraj powitanie odpowiednie już było , alee...jak młodzież do łóżek już poszła ....Pić chciało mi się nad ranem okrutnie ...Nie jest źle ...głowa nie boli ...a to plus !

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Radek50 napisał:

zawsze nastawiam dwa budziki w odstępie pięciu minut...i już wstaję po pierwszym na równe nogi,a drugi wyłączam, żeby nie obudzić podopiecznego zbyt wcześnie:dobrze:

Jak na razie nie stać mnie na dwa budziki . Kiedyś jak się dorobię kupię sobie trzy :oklaski:.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dorobota napisał:

Jak na razie nie stać mnie na dwa budziki . Kiedyś jak się dorobię kupię sobie trzy :oklaski:.

Moja koleżanka jak nastawiała budzik to stawiała go sobie na talerzyku i na tym talerzyku kładła sobie 2 łyżeczki niby one miały spotęgować dżwięk budzika :szok: a i tak  spóżniała się do szkoły chyba najczęściej z klasy :haha: i na dodatek zawsze się zarzekała ,że budzika nie słyszała ;)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry :serce: U Was też taki upał od samego rana? Miłego dnia dla Was:lody:

Wreszcie w domu opanowałam te dzikie upały.Żaluzje opuszczone,okna zamknięte,wentylator chłodzi.Oby się schłodziło ,ale ponoć do połowy sierpnia straszą upałami.Jak żyć.Nie cierpię upałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Teresadd napisał:

Wreszcie w domu opanowałam te dzikie upały.Żaluzje opuszczone,okna zamknięte,wentylator chłodzi.Oby się schłodziło ,ale ponoć do połowy sierpnia straszą upałami.Jak żyć.Nie cierpię upałów

U nas tu mówią, że cały sierpień upały . W wannie  chyba będę siedziała :kąpiel: . Chociaż lubię ciepełko .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, INEZ napisał:

Moja koleżanka jak nastawiała budzik to stawiała go sobie na talerzyku i na tym talerzyku kładła sobie 2 łyżeczki niby one miały spotęgować dżwięk budzika :szok: a i tak  spóżniała się do szkoły chyba najczęściej z klasy :haha: i na dodatek zawsze się zarzekała ,że budzika nie słyszała ;)

Czyżbyśmy razem chodziły do szkoły ? :szydera: Od urodzenia nie słyszę budzika :d . Bywa, że słyszę ale on mi w ogóle nie przeszkadza w dalszym spaniu, drzemaniu :d Wydzwoni się, a ja śpię sobie dalej :d 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Margaritka napisał:

Witam w tym szczególnym dla mnie dniu. 30 lat temu o godz. 17.20 przyszła na świat moja jedyna , dobra, mądra, ambitna i prześliczna córka tzn . ja ją urodziłam, a poczęła się z miłości. Płakałam tak głośno , ze szczęścia, że aż położna( pamiętam, Ela ) się przestraszyła. Ode mnie , moja Córeczka dostała już kwiaty, a po pracy ma suprise , na bogato - mocno maczałam w tym palce. Ja też zapraszam na kawę i lody k/ Kwiryniusza, na Munsterplatz , bo to i moje święto. :oklaski:

Najlepszego dla Córeczki i dla Ciebie :serce:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Margaritka napisał:

Witam w tym szczególnym dla mnie dniu. 30 lat temu o godz. 17.20 przyszła na świat moja jedyna , dobra, mądra, ambitna i prześliczna córka tzn . ja ją urodziłam, a poczęła się z miłości. Płakałam tak głośno , ze szczęścia, że aż położna( pamiętam, Ela ) się przestraszyła. Ode mnie , moja Córeczka dostała już kwiaty, a po pracy ma suprise , na bogato - mocno maczałam w tym palce. Ja też zapraszam na kawę i lody k/ Kwiryniusza, na Munsterplatz , bo to i moje święto. :oklaski:

Wszystkiego najlepszego dla Was obu :love:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...