Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za tydzień wyjazd. 

Okolice Kolonii. Maseczki kupione,  żel też. Jestem zdrowa,  póki co. Mam nadzieję,  że Reisefieber  mnie nie wykryje na granicy. A zanim będę wracać,  to wirusa nie budiet...

Włochy się nie słuchali to w kwarsntannie cali. 

Ppdejrzewam,  że u nas będzie to samo. 

A poza tym to witojcies!

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veni...vidi...i jest zajebiście :oklaski: Chociaż nie wyspałam się :haha: A to oznacza, że Bogusia wróciła na nocne zmiany :szydera: Poplotkowałyśmy, herbatkę wypiłyśmy...a noc krótka była...ale za to niebo gwiaździste, co skonstatowałam fajurząc na balkonie :szydera: Teraz siedzę sobie w szlafroczku i rozmyślam, czy czas będzie szybciej leciał do pauzy obiadowej, czy nie :haha: Kończę więc jednostronne dywagacje filozoficzne i dosiorbię kawunię, a i polecę "natentychmiast" do nowej piaskownicy pooglądać zabawki :oklaski: Wam życzę 2054461665_miegodniami.jpg.3bad6a25b3a324f6f1337084166d6ced.jpg, ale i sobie też...i to z całego serca :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Veni...vidi...i jest zajebiście :oklaski: Chociaż nie wyspałam się :haha: A to oznacza, że Bogusia wróciła na nocne zmiany :szydera: Poplotkowałyśmy, herbatkę wypiłyśmy...a noc krótka była...ale za to niebo gwiaździste, co skonstatowałam fajurząc na balkonie :szydera: Teraz siedzę sobie w szlafroczku i rozmyślam, czy czas będzie szybciej leciał do pauzy obiadowej, czy nie :haha: Kończę więc jednostronne dywagacje filozoficzne i dosiorbię kawunię, a i polecę "natentychmiast" do nowej piaskownicy pooglądać zabawki :oklaski: Wam życzę 2054461665_miegodniami.jpg.3bad6a25b3a324f6f1337084166d6ced.jpg, ale i sobie też...i to z całego serca :oklaski:

No..a ja muszę gacie wciągnąć i dymka sobie zakupić...dobrze że poczta zaraz się otwiera bo stacja za daleko

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Na mnie klimat tej dziury działa usypiająco....dosłownie i w przenośni....wstaję wypoczęta a pierwsze dwa łyki porannej kawy najbardziej smakują....:d później piję z przyzwyczajenia.

Plan na dzisiaj mam taki, żeby posprzątać i wrzucić ciuchy do walizki.

Miłego dnia.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, spokojnego dnia życzę. Kawusia pachnie tylko pić. Zaraz zwalniamy pokoje dla zmienników, którzy dotra wieczorem. My do wspólnego pokoju z siostrą. walizka na pół gwizdka popakowane. Dezynfekcja na drogę jest .Odczytałam post Afryki i nie będę ryzykowała odwiedzin u bliźniaków z którego tak się cieszyłam bo mają 14,03, urodzinki. miłego dnia:cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko i na kawusię :kawa::szydera:proszę. Słoneczka:320_sun_with_face:jeszcze nie ma na niebie, chyba zaspało odrobinkę, ale nic,może potem wyjdzie. Dziś dzień lenia:szydera:, chałupa ogarnięta, więc czas odpoczynku nadszedł:p.

Tym co w drogę się wybierają nie ważne w którą stronę życzę szczęśliwej podróży i bezpiecznego dotarcia do celu, bez niespodzianek:476_red_car:. I tym  oto optymistycznym akcentem życzę wszystkim spokojnego dnia:cmok:

pobrane.jpg

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego dzionka wszystkim. Do tej pory starałam się nie panikować, ale w obecnej sytuacji to już  sama nie wiem.... zastanawiam się nad skróceniem swojego pobytu w DE.  Jednak bardziej obawiam się podróży niż pobytu tutaj. W moim zadupiu relatywny spokój.  Jednak koleżanka, która kilka dni temu wracała busem  do Polski przebywa na kwarantannie.  Jedna z pań podróżujących zgłosiła złe  samopoczucie w trakcie podróży i gotowe. Co z tego wyniknie nie wiadomo. Póki co druga dawka kawy i oczekiwanie na wiadomości z kraju i ze świata.  A więc miłego siorbania:kawa: 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

U mnie od wczoraj się działo i było dość nerwowo. Szef źle się poczuł i trochę trwało, zanim przyjechały do niego siły fachowe.. Do szpitala został zabrany dziś po 10, przez całą noc czekaliśmy (ja spałam na sofie w jadalni do 5 rano, potem poszłam do siebie) na Bereitschaftsarzta i żaden nie przyjechał, u rodzinnego telefon w ogóle nie działa, a to wielka praktyka lekarska, która nawet w święta była czynna :|. W końcu telefon na 112 i po około 15 minutach przyjechała karetka.

Ciekawa jestem, czy mu zrobią testy, bo oczywiście pytali o wyjazdy i ewentualną możliwość zarażenia koroną. 

Jutrzejsza impreza urodzinowa odwołana, podrasowanego murzynka dokończę jutro, a malinowej chmurki robić w ogóle nie będę, hmm.

Życzę miłej i spokojnej reszty dnia :).

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani.

A ja dopiero dziś dokonałam zakupu 2 kg ryżu, 4 kg kasz maści przeróżnej oraz 1,5 kg makaronu - to ewentualne zapasy na czas, który... oby nie nadszedł. Ale rano zadzwonił do mnie brat, będący w delegacji w Gdańsku, abym zakupiła mu mięcho plus ryż, bo wraca wieczorem i obawia się, że nie będzie miał jedzonka. Coś tam mówił, że sklepy w Gdańsku zamykają (???), z czego wywnioskowałam, że panika na Pomorzu półki sklepowe pustoszy. To i poszłam do "Ą-Szą" i... qrde,, regały z makaronem puste, leżą tylko drogie, włoskie "pasta" tudzież chińskie i wietnamskie białe "bezgotowalne" namiastki. Heh, i to u nas... na płn.-wsch. krańcu RP, gdzie 50% społeczeństwa wierzy, że wirusa da się samą modlitwą unicestwić...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Słoneczka :cmok:

" Panika i plotki nie służą nikomu, mogą wyłącznie zaszkodzić naszym wspólnym wysiłkom. Przypominam, że JEDYNYMI kanałami, które stanowią oficjalne źródło informacji o decyzjach rządu, są strony z domeny .gov.pl, w szczególności:
@PremierRP
@MZ_GOV_PL
@GIS_gov
Stop #fakenews".

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, LACH napisał:

Dobry wieczór Słoneczka :cmok:

" Panika i plotki nie służą nikomu, mogą wyłącznie zaszkodzić naszym wspólnym wysiłkom. Przypominam, że JEDYNYMI kanałami, które stanowią oficjalne źródło informacji o decyzjach rządu, są strony z domeny .gov.pl, w szczególności:
@PremierRP
@MZ_GOV_PL
@GIS_gov
Stop #fakenews".

Pod warunkiem że ktoś ufa obecnemu rządowi,bo ja nie ufam i dla mnie to żadne źródło rzetelnej informacji.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...