Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Dzisiaj wyszło szydło z worka. Zawsze gardziłem kujonami.  Dziś o 8.30 delikatnie zapukała Elka, czy aby żyję, bo już pół godziny jak powinienem być z Heinzem, a ja pracę domową z niemieckiego robiłem...

Wstyd, na stare lata

Dzień dobry

Skromie przypominam , że ktoś tu obiecał pokazał arcydzieło ptasiej architektury :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LACH napisał:

Dzień dobry

Jesteś w błędzie. Ja mam je w sobie!!!

:hura:

I chętnie cząstkę oddam Tobie:szydera:

I komukolwiek, kto tylko sobie tego zażyczy

@LACH lub Radku wg. życzenia:d 

Czy aby sicher napewno bestimmt uczciwe to jest? Przygarnąłes całe słońce żeby potem je reglamentowac?:p

Ale...odkupiles winy:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Skromie przypominam , że ktoś tu obiecał pokazał arcydzieło ptasiej architektury :cool:

Poszedł do poprawki. Coś tam Elce nie pasowało i musiałem demontować z balkonu. Myślę że jutro się pochwalę

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziuuu....idzie oczadzieć z Tym deszczem! I tak do soboty....chyba palne se w łeb! A..jeszcze nie wiem czym,  coś znajdę. 

Pojechałam rano ( po 9.) na zakupy. Chciałam też do Rossmana. Ale łocywiście korki,  śmieciary und andere duperele. Zawrociłam i w naszym osiedlowym sklepie jedzenie kupilam. 

A w Rossmanie shake protein 90 % Eißweis za 6 z groszami .

Nic to! Innym razem. 

Miłego dnia!

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Dzięki porannej akcji moderacji przeczytałam regulamin tego forum. Świadoma kar wszelakich jestem od teraz aż do ? demencji własnej? następnego logowania? Nie wiem, za to stelomierz pokazuje 15 i to jest powód do szerokiego :d. Z tych wytycznych regulaminowych zastanowiła mnie konieczność używania języka ojczystego,a co z wtrętami z nabytych? nawet jeśli są napisane zgodnie z polską pisownią?

Miłego dnia forumki :cześć:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LACH sama jestem ciekawa tego transferu. Jeśli znajdziesz czas, to wklej filmik o którym wspominasz. Obejrzałam 2 i szczerze mówiąc mam tak, że pdp" wie swoje", czyli nie mogę niczego zrobić wbrew jej przyzwyczajeniom. >:(.. Jest to moje pierwsze i ostatnie! zlecenie z transferem. Amen

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Krista napisał:

@LACH lub Radku wg. życzenia:d 

Czy aby sicher napewno bestimmt uczciwe to jest? Przygarnąłes całe słońce żeby potem je reglamentowac?:p

Ale...odkupiles winy:d

Uczciwy dzieli swoją miarą. Popatrz:

Mnie zostanie to, co stanowi: iloraz tego, co mam w tej chwili i liczby obdarowanych. Sprawiedliwie?

Wzór: Słoneczko ÷ ? = ?

Gdzie: liczba chętnych jest jeszcze niewiadomą( a zostanie mi odwrotnie proporcjonalnie do niej).

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BabaJagusia napisał:

@LACH sama jestem ciekawa tego transferu. Jeśli znajdziesz czas, to wklej filmik o którym wspominasz. Obejrzałam 2 i szczerze mówiąc mam tak, że pdp" wie swoje", czyli nie mogę niczego zrobić wbrew jej przyzwyczajeniom. >:(.. Jest to moje pierwsze i ostatnie! zlecenie z transferem. Amen

Jestem w trakcie scenariusza ale rozsypała mi się obsada(szpital).

Chyba, że sam się przewinę

Uuu! Będzie się działo!:hura::hura::hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LACH napisał:

Uczciwy dzieli swoją miarą. Popatrz:

Mnie zostanie to, co stanowi: iloraz tego, co mam w tej chwili i liczby obdarowanych. Sprawiedliwie?

Wzór: Słoneczko ÷ ? = ?

Gdzie: liczba chętnych jest jeszcze niewiadomą( a zostanie mi odwrotnie proporcjonalnie do niej).

 

@LACH nie chcę Cię martwić ale nastąpiło pomieszanie intencji:p wiem, że miałeś dobre ale do mnie po drodze wstąpiły jakieś już okruchy słoneczne:d a to z powodu tej matematyki zapodanej:haha:

Matematyka mi się wykoslawia zawsze i powoduje, że chmurno się robi:haha::$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, beatrix+ napisał:

Boziuuu....idzie oczadzieć z Tym deszczem! I tak do soboty....chyba palne se w łeb! A..jeszcze nie wiem czym,  coś znajdę. 

Pojechałam rano ( po 9.) na zakupy. Chciałam też do Rossmana. Ale łocywiście korki,  śmieciary und andere duperele. Zawrociłam i w naszym osiedlowym sklepie jedzenie kupilam. 

A w Rossmanie shake protein 90 % Eißweis za 6 z groszami .

Nic to! Innym razem. 

Miłego dnia!

A tutaj śnieg jak 15.01 w Nowej Słupi

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krista napisał:

@LACH nie chcę Cię martwić ale nastąpiło pomieszanie intencji:p wiem, że miałeś dobre ale do mnie po drodze wstąpiły jakieś już okruchy słoneczne:d a to z powodu tej matematyki zapodanej:haha:

Matematyka mi się wykoslawia zawsze i powoduje, że chmurno się robi:haha::$

Nic nie szkodzi. Wyłożę Ci to przy kawie. Przybędę z "Rosą". Może być?(taaaki banan emot.).

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...