Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jarmuż jest pyszny!! I zdrowy przede wszystkim. Ja lubię świeży mieć i przyrządzam Tak samo jak szpinak. Mrożony też się do tego nadaje,  bo szybciej. 

Dziś moja Agrafka ma prawą rękę bolącą. Ja węszę podstęp,  nie ma bata we wsi,  żebym siedziała przy niej i papierosa zażygałku odpalała,  albo wodę do szklanki lała,  albo andere duperele. 

Obiadek już przygotowałam,  faszerowane papryczki. Bo zostało wczorajszego boloneza. Ryżu utaiłam...pół szkl. No, wyszło 2 papryki. Które zrobiłam jako łódeczki. 

Przed podaniem tylko podgrzeję i serem posypę. 

A teraz detox zielonej herbatki i szydełko w łapki..

Miłego !

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, beatrix+ napisał:

Jarmuż jest pyszny!! I zdrowy przede wszystkim. Ja lubię świeży mieć i przyrządzam Tak samo jak szpinak. Mrożony też się do tego nadaje,  bo szybciej. 

A jaki po nim chuch!!!:hura:

Ci "chuchnę"!:szydera: Alkotesterinsien sie znalazła:oklaski:

Rownież miłego dzionka :zdrówko:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Baśka powtarzająca się znowu je zamkneli, czy wypuszczaja?

Rachube ztracilam.

Jednych lapia, innych puszczaja wolnoO.o

One cały czas na banicji są, ale dzisiaj...już dzisiaj...zerwą kajdany i na wolność wyfruną...gołąbeczki nasze :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie wcale nie chwale....

no dziecko szczescia w tym tygodniu jestem.

Oby final tygodnia byl rownie mily.

Dzis przychodzi znajoma pop, ktora ogromnie lubie,

nie tylko za to,ze dostalam oryginalna torebke  Prady :)))

Przyniesie ciasto, 

gotowac nie musze

Znowu....

Pop jogurt,ja kanapki, 

Wieczorem damy dostana ,,Sulze, brrr(lubie galarete,ale w tej widze swinskie uszy:kopara:

i smazone ziemniaki.

Ja cwiachne se rzodkiewki  i papryczke.

Z drgiej strony nie pojmuje jak mozna jesc galarete zimna przecie z goracymi kartoflamy:kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LACH napisał:

@elf

I trzymaj się wątków, bo dostaniesz bana od Moderatora. 

Pisz na temat i nic więcej.

 Widzę że ktoś tu lubi innych pouczać Tak się zastanawiam czemu mnie nie lubisz czyżby prywatna niechęć czy poprostu bez powodu. Myślę że przy kawie wolno o Jarmużu pisać. Zanim zdecydowałam się napisać pierwszy post bardzo dokładnie przeczytałam regułami. Nie złamała go dotąd ani razu. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, sayonara 52 napisał:

Z drgiej strony nie pojmuje jak mozna jesc galarete zimna przecie z goracymi kartoflamy

Ja tego też nie pojmuję:szydera:  ale mnie już nic nie dziwi, jak jedli tak całe życie to też uważają,że normalne to jest, a z głodu to wszystko smakuje,:szydera: zimne -ciepłe -misz masz

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elf napisał:

 Widzę że ktoś tu lubi innych pouczać Tak się zastanawiam czemu mnie nie lubisz czyżby prywatna niechęć czy poprostu bez powodu. Myślę że przy kawie wolno o Jarmużu pisać. Zanim zdecydowałam się napisać pierwszy post bardzo dokładnie przeczytałam regułami. Nie złamała go dotąd ani razu. 

Hmmm..Tak sobie czytam ...I jakoś coś mi nieteges...nie o ten.jarmuż mi chodzi ale raczej o...formę dyskusji..

Czy aby zbyt poważnie nie reagujesz???

Może odrobinę przyjaznej??? Hmmm???

To taka reakcja zwrotną...dostajemy t co dajemy

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BabaJagusia napisał:

@lucinda  przypominam o przycisku "ignoruj". Sprawdziłam-działa:kawa2:

Hym.... Nie pozwolę by bez powodu mnie atakowano  Oprócz przycisku ignoruj istnieje też "zgłoś post" i nie zawacham się go użyć. To tyle w temacie lacha i jego potrzeby pouczania. Nie mam ochoty na pyskowke i myślę że pora zakończyć temat 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

No po prostu szlag mnie trafil:

http://www.opiekunka.gowork.pl/praca/opieka-nad-panem-josefem-900-euromiesiecznie,oferta,540

 

 

Plus palenie w piecu!!!!!

Czy firemki nie potrafia negocjowac

z pracodawca

,czy szukaja kretynow?:przekleństwa:

Myślisz że kogoś znajdą? Wątpię 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...