Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Patrycja781 napisał:

Dzień dobry.Od wczoraj pod oknami kucbni i babcinego pokoju mamy zaparkowanego campera,w związku z tym ciemno tu jak w d....Zapytacie skąd camper-po sąsiedzku,przez ścianę syn PDP wydzierżawił pomieszczenia na warsztat samochodowy...

Właśnie byłam bardzo ciekawa skąd camper pod oknami ....już doczytałam , że syn pomieszczenia wydzierżawił :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patrycja781 napisał:

@Tomas1965 Raczej nie,najprawdopodobniej "pacjent"na warsztat.Kto wie czy nie wymiana opon na zimówki bo to już pora

Wszystko możliwe , że o wymianę opon biega . Kurde , że też człowieczych oponek nikt nie chce wymieniać ...czy likwidować zupełnie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Za dwie godziny ruszam na złą stronę mocy. Nowe miejsce, nowe wyzwania, życzcie mi siły. 

Miłego dnia.

A ja dla ciebie przesyłam, co następuje:

image.png.a4542e76381a54c0dfcbff4990d01f2d.png ...i z całego serca ci tego życzę....no i trzymam mocno kciuki za nowe, lepsze...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, elf napisał:

A ja przeciwnie jako cieplolubny przedstawiciel królestwa baśni. ZAWSZE zawsze że sobą ciepłe majtki wożę. Chyba powinnyśmy podziękować za troskę (Dyg) dziękuję w imieniu delikatnych elfów 

Prosię bardzo

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami :) 

 

Badania naukowe dowodzą, ze jestem chora ;) 

 

image.png.edd4bf63b9100c2e1c468bbe8bf649c6.png

 

 

 

@aniao siły życzę :)

 

Dziękuję.

Cierpię na tę chorobę, chociaż mąż mówi, że ja po prostu jestem wkurzająca :haha:. Naprawdę ciężko mi żyć, zwłaszcza w autobusie. Dlatego mam zawsze słuchawki.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heloł wszystkim. 

Dzień za dniem,  już na 2tekogroszku zarobiłam :p choć pewnie niektóre panie kasę na perfumy przeliczają,.albo inne drobnostki typy szambo ekologiczne czy betonowe?

Miłego Dla Wsiech! Ja też czekam na słonko +

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,                                                                                                                                                                                     Podjąłem decyzję o opuszczeniu tego forum. Cieszę się jak komuś pomogłem, tych których uraziłem to przepraszam.     Życzę wam wszystkiego najlepszego w Waszej codziennej walce z podopiecznymi i ich rodzinami.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kris napisał:

Witam,                                                                                                                                                                                     Podjąłem decyzję o opuszczeniu tego forum. Cieszę się jak komuś pomogłem, tych których uraziłem to przepraszam.     Życzę wam wszystkiego najlepszego w Waszej codziennej walce z podopiecznymi i ich rodzinami.

Ja tobie też życzę wszystkiego najlepszego :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,witam :cmok: niech ten księżyc już tak nie świeci, bo za boga spać nie mogę,,o 4 rano :kawa: piłam ,,:szydera: a potem spowrotem na górę do lózka ,ale spania nie było, więc od rana szaleję  w zakupach internetowych,,już robię prezenty wnuczkom, powiedziałam ,wszystko kupię oprócz zabawek, bo im się już w doopach przewraca , Więc postawilam na posciel , ręczniki i pidżamki, co ładniejsze to brak w magazynie, :tak2: umęczylam się równo tym poszukiwaniem, posciel tym razem w Barbie, już nie Kraina Lodu czy Pepa,, ale wydalam i kupiłam super ,,dla najmłodszej to zabawki poruszające się po podłodze,aby raczkowala za nimi, wieć babcia kupiła Ośmiorniczkę i Pszczółkę, dwa gryzaki, Powiem ,Wam ,że mieć więcej wnuczek to bym z torbami poszła, ale komu mam dawać jak nie wnuczkom, robi mi to frajdę,:oklaski:  Pidżamka dla dziewczynki 8 letniej a 100zł:szydera: i poscieli nie wspomnę, podobna cena,,ale jak się poszpera dobrze, to można kupic to samo o 20  czy 30 zł taniej, 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sayonara 52 napisał:

@Baśka powtarzająca się moze @Blondi podjechala ???;))))

Siedze w domu,,camper w garażu, przyczepa przy garażu, traktor przy domu, Quad w garażu, motor w garażu, co jeszcze mamy ? auto wyjechało,:szok: ni ma,, 4 rowery jeszcze ,, także jak tam Słodziak podjedzie to nikt światla już nie zobaczy,,,  @Patrycja781 coś się dzieje,,nowi ludzie i nowe znajomosci na miejscu,,prosze zawierać,,:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...