Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, BabaJagusia napisał:

Raz, dwa, trzy-drugaaaaaa! Witam ciemną nocą. Kawcia w garści i lektura forum. 

                                           Słońca w serduchach, alleluja i do przodu:cmok:

Oj, to odliczanie skojarzyło mi się z tel.od kumpeli, która ma pod opieką małżeństwo Alzheimerów. Ot, tak się trafiło, że i mąż i żona cierpią na tę dziwaczną chorobę. Wczoraj wieczorem pani Alzheimer wymyśliła, że w nocy co 3 godziny, na zmianę z moją kumpelą, będą prowadzały dziadka do wc. Myślałyśmy, że pani A. zapomni, a tymczasem rano koleżanka dzwoni i mówi, że jest padnięta, bo jednak pani A. nastawiała budzik i co 3 godz. waliła w jej drzwi!

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Grzegorz Bzebym to ja wiedziala,co to Legimi???:(((

Przybliz troche.

Czym sie to je?

Sklep pełen po kokardkę e-booków i audiobókow. Arcywybór (60000 tytułów). Za abonament zyskujesz dostęp do tych skarbów (40 PLN na miesiąc). 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, scarlett napisał:

odpowiedziałam na posta @beatrix+, a nie przywitałam się...oj niegrzecznie O.o ale to wszystko z przejęcia..:kopara:.wyprawiłam dzisiaj moich na autokar wycieczkowy, który powiózł ich w siną dal :oklaski: na cały dzień...a ja już odliczam godziny gdy podjadę po naszą @Teresadd i razem ruszymy na podbój RheinBerg Galerie z przyległościami .:hura:..Bergisch Gladbach nadjedziemy niedługo..:oklaski:

Objechałyśmy z Jolą siną dał z przyległościami.Nogi do doopy mi wlazły.Nic ,a nic nie kupiłam.( Chciałam kurtkę).W piątek mała powtórka.

Jolu dzięki.Tyle ,co pośmiałyśmy się ,obgadałyśmy to nasze.

   @sayonara 52 mam plan 24,25  .10  jechać tramwajem do centrum.W ogóle ,to nie wiem jak ty czasowa jesteś ,no i Jola też nie wiem kiedy może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teresadd wole 24, bo 25 przychodza kolegowny pop grac w rumi

Do ktorego centrum,czyli gdzie?

Do 27,10 bodajze nie chodza ichnie U bahny miedzy Neumarkt i Barbarossaplatz.

sama jutro musze dowiedziec sie jak jechac na Kalk Post z Klettenbergu.

godziny do ustalenia, nie mam ograniczen,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, beatrix+ napisał:

Wiem,  że już śpicie,  ale właśnie dziś jest  ten dzień!! Leżymy na ciepłej podłodze,  hurrra!!

 

29dffacde65c.jpg

Nareszcie mam jak u ludzi,  a nie na Syberii!

A Teraz dobrzewnoc Państffoo życzę!

 

Zwierzaki leżą,Ty nie:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Cześć i czołem bladym świtem ...albo ciemną nocą . Kawka już prawie wypita , pokręcę się po kwadratach i o 7-ej wyjazd na włóczęgę po lasach , kniejach ...jak zwał tak zwał . W swoim żywiole jestem . Chociaż trzy na krzyż grzybki znajdę to radochy z łażenia nikt mi nie odbierze :d

Miłego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Cześć i czołem bladym świtem ...albo ciemną nocą . Kawka już prawie wypita , pokręcę się po kwadratach i o 7-ej wyjazd na włóczęgę po lasach , kniejach ...jak zwał tak zwał . W swoim żywiole jestem . Chociaż trzy na krzyż grzybki znajdę to radochy z łażenia nikt mi nie odbierze :d

Miłego dnia .

wloczegi milutkiej i pelnych koszy dobroci z lasów.i obys miała co robić:dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na grzyby sie nie wybieram ale kawa wypita wiec serdecznie się witam 

melduję że środa i pierwsze mycie kogutka w asyscie a jakże fachowej pomocy ....obaczymy.....jego kurka spierd...la juz wczesnie bardzo rano, w planie poza myciem jakaś wizyta kogoś tam ...niestety nie byłam w stanie pojąc slów króre do mnie wypowiedziano...w ichnim deutschu...może powinnam jeszcze jeden kurs zaliczyc?

tak czy owak po poludniu ide zakupy zrobic za resztę z reszty z tego co mi kurka dała..mam jakieś naście jeszcze euro ....w końcu za dwa dni piątek więc znów dwie dychy dostane:szydera::szydera::szydera:

udanego dnia życzę spokojnego wszystkim bez wyjątku urlopujcie ile sie da a w pracy nie męczmy sie za bardzo

zatem ...ide sobie walnąc jeszcze kubeczek :kawa:na drugą nóżkę ..wiecie z tym płynem jak z wódeczką...równowaga musi być

jak ktoś chętny zapraszam...

jeszcze raz miłego

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... trzecia:|   Leje.... Kawcia, lektura forum i kolejny dzionek rozpoczęty.@lucinda  czy masz zamiar pozostać przy tych 20 euro? Wydaje mi się, że dla zasady wypadałoby wyrazić swoją opinię a nawet-sprzeciw:tak2:To tylko moje zdanie. 

                                                              Słońca w serduchach :cmok:p

.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BabaJagusia napisał:

... trzecia:|   Leje.... Kawcia, lektura forum i kolejny dzionek rozpoczęty.@lucinda  czy masz zamiar pozostać przy tych 20 euro? Wydaje mi się, że dla zasady wypadałoby wyrazić swoją opinię a nawet-sprzeciw:tak2:To tylko moje zdanie. 

                                                              Słońca w serduchach :cmok:p

.

a w zyciu....ide zrobic zakupy wydam tyle ile bede potrzebowała i w sumie wali mnie czy ona to zaakceptuje czy bedzie pyszczyc..jezeli wspomni ze cos nie tak bedzie rozmowa....czekam do czwartku - minie wtedy tydzien od mojego przyjazdu potem siade przy stole i pogadamy....w przyszly weekend przyjezdza ich syn z rodziną i powiem spokojnie i rzeczowo co jest nie tak...niedoswiadczenie nie tlumaczy braku obycia ...ona chyba obawia sie ze wladze straci czy cos??? on z kolei bawarczyk z krwi i kosci ma swojego ego....takie drewno ....ona i on..

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, kolejny dzień świstaka czas zacząć....dziś dzień kąpielowy to znak aby użyć forteli i babcię z łóżka wyciągnąć w stosownym czasie a nie w porze obiadowej....jeszcze dwa tygodnie tego muppet show mi zostało...a sześć mam już za sobą.

Milego i spokojnego dnia.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Cześć i czołem bladym świtem ...albo ciemną nocą . Kawka już prawie wypita , pokręcę się po kwadratach i o 7-ej wyjazd na włóczęgę po lasach , kniejach ...jak zwał tak zwał . W swoim żywiole jestem . Chociaż trzy na krzyż grzybki znajdę to radochy z łażenia nikt mi nie odbierze :d

Miłego dnia .

Baśka, tylko żeby miały zdrowe korzonki....te grzybki  :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłam na spacerze z pdp. Kierunek-cmentarz. Pierwszy raz prowadziłam wózek inwalidzki i powiem tak: to jest rock and roll;). Na szczęście pdp. chodzi w wadze piórkowej:haha:.        To co najbardziej zaskoczyło mnie po drodze, to brak pozdrowienia i uśmiechu u ludzi mijanych po drodze. Całkiem jak u nas:tak2:. No i zabudowa..... Nie da się ukryć, że to jest wschodni land!  A najlepsze na koniec:pdp. twierdzi konspiracyjnie, że "tamci" Niemcy nie są dobrzy a ten cały kapitalizm jest do bani! Zaznaczam-pełna sprawność umysłowa:haha:. Czyli :muru fizycznego nie ma ale mentalny jest! 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.171cda493c4403c13474c6b8c09a6510.png Dobiłam i ja :oklaski: Hoboczek napełniony płynem, fajeczka w dłoni, odwłok na ulubionym fotelu...czyż życie nie jest piękne? :oklaski: Dzisiaj drugie podejście do walki z wrogiem...chwasty czekają niecierpliwie na wynik...kto też wygra dzisiejszą bitwę? :haha: Bo wczorajsza zakończyła się moim zwycięstwem :oklaski: A walka była zacięta, gdyż użyłam wszystkich dostępnych mi rodzajów broni...czyli rączęta sprawiły się doskonale :szydera: Mam nadzieję, że dzisiejsza bitwa da rozstrzygnięcie, a jak nie, to od jutra nastąpi rozejm :szydera: Wprawdzie jednodniowy, gdyż las na mnie czeka ze swoimi darami, a potem się zobaczy, czy nastąpi dalsza eskalacja działań wojennych :haha: Póki co życzę wam miłego dnia :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,Spokojnego dnia życzę. Po tygodniu wirusa górno - dolnego dochodzimy do siebie.Zaczęło się od Pdp , później siostra , Podopieczna i ja.Chodziłysmy na rzęsach aby ich ogarnąć no i siebie.Żołądki oczyszczone .Już chcę do domu.....Stairs Running GIF by Wallows

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...