Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeszcze się nie naumiałaś , że co Marasowe to najlepsze , największe , najszybsze ....no to i najsmaczniejsze też :szydera:

@maras1 to taki nasz forumowy Słodziak ....nie mylić z Blondaskowym :d

Znasz porzekadło o krowie? :haha: Więc nie zniechęcaj mnie....chcę organoleptycznie sprawdzić, czy porzekadło ma tu coś do rzeczy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Nie wiem , wyspałam się , czy nie ....rozmemłana jestem . Szatan postawi mnie na nogi ...albo nie postawi . Takie tam zagwozdki mam od świtu :szydera: Na ten mój kiepski , polityczny nastrój wiadomość od syneczka troszeczkę mnie podbudowała , ale nie za sprawą polityków , tylko za sprawą naszych siatkarzy ...chłopaki zdobyli srebro w Pucharze Świata  :zwyciezca: Zawsze to jakaś pociecha ...

Miłego , spokojnego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeń doooobry Opiekunkowo :oklaski: Ale pospałam! :haha: Złechana byłam wczoraj okrutnie harówką ponad siły...czyli sprawianiem grzybków :haha:A dzisiaj jestem jak nowo narodzona :haha: Przewietrzyłam głowę, pooglądałam prognozy wszelakie i nastrój się poprawił....światło w tunelu się pokazało :oklaski: Znalazło się parę powodów do radości, więc sobie jeszcze poskaczę :oklaski: No, ale nie za długo poskaczę, bo jeszcze trzeba kawunię wysiorbać i zaległości klepalne poczytać :haha: No i dzień trzeba pogenisować, bo zapowiadają piękną pogodę :szydera:  Zatem...image.png.50efbbb2047b1d02a70390ecae4900d2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, scarlett napisał:

@BabaJagusia ma rację..wszystkie czytoholiczki nie zastanawiajcie się nawet przez chwilę...mam już 6 rok, praktycznie od samego początku wyjazdów...pierwszy dostałam od Opów /zapytali się co chcę:haha: / na BN i jest to absolutnie cudowna rzecz...a jak jeszcze od zeszłego roku mam  abonament Legimii to to już rozkosz nieziemska...w tej chwili jest tam ok. 60.000 pozycji, nowości w dniu premiery...najlepiej wydane 30-40 zł w mcu /ja mam droższą opcję z audiobookami, bo siedząc z pdp czy sprzątając dużo słucham sobie na słuchaweczce bluutouh...

Mam Legimi ❤ dla mnie bajka. Dla tego tak rzadko tu bywam ostatnio

Dzień dobry

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko.:)Za oknem prawdziwie letnia pogoda:tak2:, oby jak najdłużej, bo ja nie cierpię zimy:słabo:.

Życzę wszystkim udanego poniedziałku i miłego dnia:cmok:

images (68).jpg

Czas sie dla Ciebie zatrzymal?

Dzien dobry:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. 

Pytanie z rana do opiekunek z Medikraft. 

Macie kasę za wrzesień na koncie?

Bo Ja nie...nigdy tak nie było. Jeszcze nie dzwonilam,  jeszcze im dam szansę do popołudnia. Jednak mnie to dziwi. W umowie pisze,  że do 15.ego każdego miesiąca..

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, beatrix+ napisał:

Hejka. 

Pytanie z rana do opiekunek z Medikraft. 

Macie kasę za wrzesień na koncie?

Bo Ja nie...nigdy tak nie było. Jeszcze nie dzwonilam,  jeszcze im dam szansę do popołudnia. Jednak mnie to dziwi. W umowie pisze,  że do 15.ego każdego miesiąca..

W większości banków przelewy są księgowane  po10 i po16-ej.Ja mam zawsze popołudniu,z innej firmy.Spokojnie poczekaj.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedziałam na posta @beatrix+, a nie przywitałam się...oj niegrzecznie O.o ale to wszystko z przejęcia..:kopara:.wyprawiłam dzisiaj moich na autokar wycieczkowy, który powiózł ich w siną dal :oklaski: na cały dzień...a ja już odliczam godziny gdy podjadę po naszą @Teresadd i razem ruszymy na podbój RheinBerg Galerie z przyległościami .:hura:..Bergisch Gladbach nadjedziemy niedługo..:oklaski:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@scarlett Tych spotkań to Wam zazdroszczę.Swoją tutejszą koordynatorkę to znam, po głosie tylko i ona nie ma pomysłów spotkaniowych:(Szkoda. A juz o spotkaniu tu Polki nie ma co pomarzyć.jest blisko opiekunka ,ale Chorwatka:(Zasuwa w ogrodzie Kulkowej sąsiadki aż furczy,chyba ją do nas zaprosze bo ogrodniksię obija a i ja niechętna,ha ha ha

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry kochani:cmok: zalatana jestem,,troszkę,,wczoraj Norymbergia, a potem Kristal Palm Beach w Stein, koło Norymbergi , tam na basenach do wieczora, jedzonko, pływanko, wygrzewanko w 33-38 stopni, w calcium i ametyscie,,ślicznie tam jest, wyszlam z basenów a na glowie lok goni lok, czupryna jakich mało, patrzec na siebie nie mogłam co za diabeł,,:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Dzień Dobry kochani:cmok: zalatana jestem,,troszkę,,wczoraj Norymbergia, a potem Kristal Palm Beach w Stein, koło Norymbergi , tam na basenach do wieczora, jedzonko, pływanko, wygrzewanko w 33-38 stopni, w calcium i ametyscie,,ślicznie tam jest, wyszlam z basenów a na glowie lok goni lok, czupryna jakich mało, patrzec na siebie nie mogłam co za diabeł,,:szydera:

Niedaleko ode mnie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...