Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to....image.png.01e123480f2086a1dea6677ecc6a8503.png A skoro pytanie padło, to czas na odpowiedź...bo się wyspałam :oklaski: Nie za bardzo, nie za długo, ale można powiedzieć, że w razie W. mogę po południu odespać ewentualne braki :haha:A teraz posiorbię sobie kawunię i odrobię zaległości klepalne :tak2: I zdradzę wam tajemnicę wielką....dzisiaj w planach mam farbowanie piór ( nie...nie własnymi rączętami, bo w tym trudnym zajęciu wspomoże mnie moja Córcia :haha:) i popołudniowe ploty w babskim towarzystwie  :oklaski: Plany są, a teraz trzeba się zabrać za ich realizację :szydera: Ale najpierw...proza życia, czyli pranko, sprzątanko, gotowanko :haha:A potem fura przyjemności, chociaż niemoc mnie ogarnia na myśl samą tych prozaicznych czynności, wzmożona wczorajszym wspomnieniem degustacji naleweczek w miłym gronie :haha: Cóż...będzie co ma być, a tymczasem życzę wam i sobie miłego dnia :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Odespałam niedospanie ...rozmemłana strasznie jestem . Szatan postawi mnie no nogi ....chyba . Dziś zapowiada się dzień w hałasie... wśród świergotów najmłodszego pokolenia . Przeżyję ...najwyżej będę się ewakuować z kwadratów co jakiś czas , pospaceruję trochę , pozaciągam się smrodem spalin różnistych , nałapię do uszu decybeli ....i wrócę do siebie na relaks . Bedę miała porównanie , że te domowe świergotania o wiele przyjemniejsze niż uliczne  :szydera:

Miłej , spokojnej soboty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam wszystkich milutko i cieplutko. Słoneczko :327_sunny: za oknem pięknie świeci, aż chce się żyć :hura:przy takiej pogodzie.

Kawusią :kawa::kawa: częstuję, kto chętny to do mnie wpada.

Życzę miłej soboty bez roboty:cmok:

images (2).jpg

@❤️Wenusia ❤️ szerokiej drogi i szczęśliwego powrotu do domku:cmok:

Edytowane przez Janeczka1963
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry całuje rączki itp. Na sztelomierzu 10 szok i niedowierzanie że już tylko tyle. Za tydzień w poniedziałek pakuję klamoty Heinza, dzidzię, zawożę go do Krumbach.  Do szpitala. A w nocy busik do kraju. Co prawda dzidzia sprawia kłopoty ostatnio. Lekarz zaordynował zwiększenie dopaminy na noc. I teraz od 3 dni rano znajduję go rano we krwi. Jakby z polowania wrócił i zjadł kogoś na surowo. Usta sobie przegryza.  Powiem Wam, że nie mam pomysłu. W poniedziałek Elka dzwoni do naszego guru od Parkinsona. Po za tym szwabska złota jesień. Aż chce się żyć po tych deszczach. Czuwaj

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dzień dobry i piękny. Z obowiązku przypominamy o trwającej do jutra (do końca głosowania) ciszy wyborczej. Jeden z tematów został ukryty (Prawo wyborcze). 

Idźcie jutro na wybory i decydujcie! To nasze wspólne święto. 

Pozdrawiamy!

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złota polska jesień zagląda z mojego okna kuchennego. Firanka na wagę platyny. Już nigdy nie kupię,  bo się wstydzę odmówić..;)

b20a78b83453.jpg

 

Sąsiad nowe dziury zrobił na karnisze. Dzięki przytomności umysłu sąsiadki dało się parę karniszy uratować bez przesuwania. No i zaś burdello bumbum i na miotle latam. No taki urok świętokrzyskiej czarownicy. 

Miłego dnia Robaczki!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, beatrix+ napisał:

Złota polska jesień zagląda z mojego okna kuchennego. Firanka na wagę platyny. Już nigdy nie kupię,  bo się wstydzę odmówić..;)

b20a78b83453.jpg

 

Sąsiad nowe dziury zrobił na karnisze. Dzięki przytomności umysłu sąsiadki dało się parę karniszy uratować bez przesuwania. No i zaś burdello bumbum i na miotle latam. No taki urok świętokrzyskiej czarownicy. 

Miłego dnia Robaczki!

@beatrix+ piekne firanki.

Juz nie przedadzaj,ze drogie!

Za to napewno nikt w okolicy takich nie ma!:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, beatrix+ napisał:

@foczka63 Kasiu,  bo ta Firankowa tak nadźwigała się belek,  tak naszukała takich co to się piere ino 2x we w roku,  że się zwyczajowo wstydziłam. No,  ale już zaczęłam pracować nad sobą..:szydera:

Pracuj,pracuj bo jak ten brak asertywności odbije się na relacjach z PDP to będziesz miała przerąbane ...

Moja mama ma podobnie,kupi czasem coś ,co jej zupełnie nie pasi albo niepotrzebne, bo wstydziła się odmówić...Pieniądz wydany a badziew leży i kurzem zarasta:(

Ciekawe czy tym Twoim firaneczkom rzeczywiście tylko 2 prania w roku wystarczą?

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Grzegorz B napisał:

Dzień dobry całuje rączki itp. Na sztelomierzu 10 szok i niedowierzanie że już tylko tyle. Za tydzień w poniedziałek pakuję klamoty Heinza, dzidzię, zawożę go do Krumbach.  Do szpitala. A w nocy busik do kraju. Co prawda dzidzia sprawia kłopoty ostatnio. Lekarz zaordynował zwiększenie dopaminy na noc. I teraz od 3 dni rano znajduję go rano we krwi. Jakby z polowania wrócił i zjadł kogoś na surowo. Usta sobie przegryza.  Powiem Wam, że nie mam pomysłu. W poniedziałek Elka dzwoni do naszego guru od Parkinsona. Po za tym szwabska złota jesień. Aż chce się żyć po tych deszczach. Czuwaj

Na jednym adresie"szynowalam" pdp. Jedna taka "szyna "( forma) byla wkladana do ust  na noc, zeby zapobiec takim krwawym przypadkom.

Jednak to nie bylo jeszcze stadium "dzidzia".

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny dzień był dzisiaj więc wybrałam się do Manheim. Pospacerowałam po przepięknym parku rozbierając się po drodze bo tak było gorąco. Potem coś pozwiedzałam, wpadłam do Primarku i zostawiłam ponad 90 EUR. :haha:Nastepnym razem na zakupy pojadę za miesiąc, ale już gdzieś indziej. :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, hawana napisał:

Na jednym adresie"szynowalam" pdp. Jedna taka "szyna "( forma) byla wkladana do ust  na noc, zeby zapobiec takim krwawym przypadkom.

Jednak to nie bylo jeszcze stadium "dzidzia".

Ja myślę że za dużo dopaminy. O ile w ciągu dnia mam możliwość przestawić pompę kiedy Heinza zaczyna trzepać za bardzo, o tyle w nocy śpię...bo lubię A tak na poważnie,  myślę że nasz doktorek zadecyduje o zjechaniu o 0.1

W sumie to już trzeci raz kiedy tolerancja dzidzi na dopaminę się zwiększa. Podnosiliśmy wtedy zawsze dawki, ale nie o 0.2 w nocy. Zobaczymy jutro, choć raczej jestem pewien, że znowu będzie wyglądał jakby sfutrował sąsiadkę 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...