Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@violka zacisnę zęby. I niech się potem bujają. Szkoda mi tylko pdp. widać, że ewidentnie na niej żerują. Szczególnie córuś. U nas taką wredotę nazywa się zwyczajnie suką. Szczerze mówiąc-takie doświadczenie jest też dobre. Dla mnie. 

A teraz lecę do sklepu. Nie ma, że podczas pauzy. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wiola7658 napisał:

Jeśli tak ją boli to lekarza zawołać trzeba, niech jej szpryce da i fizjoterapia by się przydała 

Lekarz był dwa razy, sugerowałam fizjoterapię i jemu i synowi, ale odzew był taki, że za słaba na fizjo. Ogólnie lekarz mnie nie lubi, bo już miałam z nim starcie jak podopieczna kiedyś dawno temu zaliczyła upadek przy wstawaniu.

Na dzień dobry mnie zapytał, jak długo tym razem tutaj zostaję :d

Wiolu, podopieczna ma prawie 99 lat i już od dłuższego czasu widzę, że jedynymi osobami, którym zależy na niej, to jestem ja, zmienniczka i trochę wnuk, którego babcia wychowywała od 9 roku życia.

 

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Wiaterek powiewa, słonko świeci, tradycyjny ćmik smakuje wyśmienicie,  no to sobie pomyślałam , że strasznie dawno do was nie zaglądałam. I  jestem. Na chwilkę, nie martwcie się

Edytowane przez fioletowa.mysz
Tłuste palce klepiące gdzie popadnie!
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kocurek napisał:

Witam  Brać Opiekunkową. ja tak nie w temacie mam pytanie. W jakim sklepie w Niemczech szukać pasmanteri,potrzebuję czarnej koronki. Pozdrawiam serdecznie.

 

Cholera wie... O.o Zaraz idę do DM-u to luknę, ale na pewno niczego takiego nie widziałam w Muller, ani w Edeka .., przynajmniej na moim terenie ))))

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomas1965 napisał:

Za oknem pieprzony lipcowy październik

Na polu sąsiada wiatr mais przygina

Gapię się w deszcz, jak ten stary piernik

I tak se myślę: to też moja wina...

Powiało mi chmurną poezją :) i mogę stanowczo powiedzieć no.., niezłe to... :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole, ,,w samo poludnie sie zaczyyyna..:pianino:

Luzik dzis znowu.

Na obiad pop ,,jogurt z borowka, bo czeka na besucha ,ktora przyniesie kuchen:hura:

Zdaje sie,pop nie chce sie obzerac, ale jak znam zycie wrabie pare kawalkow ciasta;))

Dzis przybedzie frau B.

Ktora to nadepnela mi na odcisk.

Zastanawiam sie, czy jednak jej wyjasnic, ze mam zagwarantowana przerwe w nocy -9 godzin.

Oczywiscie w obliczu niemi:czytaj:eckiego prawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomas1965 napisał:

Za oknem pieprzony lipcowy październik

Na polu sąsiada wiatr mais przygina

Gapię się w deszcz, jak ten stary piernik

I tak se myślę: to też moja wina...

@Tomas1965ale ci sie rymnelo!

A wina to moze byc tylko Tuska:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry. Wiaterek powiewa, słonko świeci, tradycyjny ćmik smakuje wyśmienicie,  no to sobie pomyślałam , że strasznie dawno do was nie zaglądałam. I  jestem. Na chwilkę, nie martwcie się

Łoooo matko i córko :o a ja myślałam , że jakiś kocur Cię pożarł :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kocurek napisał:

Witam  Brać Opiekunkową. ja tak nie w temacie mam pytanie. W jakim sklepie w Niemczech szukać pasmanteri,potrzebuję czarnej koronki. Pozdrawiam serdecznie.

 

Nie ma w DM żadnej pasmanterii :(, a ja uganiam się za motkami z włóczką. W moim Rewe byle jakie motki z włóczką są, ale pasmanterii nie widziałam. :( Faktycznie trzeba szukać w Kaufland itp. Zdaje się, że ja też tu mam Kaufland :dobrze:

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BabaJagusia napisał:

@fioletowa.mysz ... wszelki duch... itd.

Pdp. na tarasie a ja za plecami-na forum. I kto ma lepiej:haha:

Jeszcze tylko 4,5 godz. i koniec roboczo-dniówki:oklaski:@NNNdanuta -palisz kadzidełka? Super pachną! 

Tu nie przywiozłam :haha:Jedno opakowanie zostawiłam w mojej wrocławskiej szafie, a drugie wywiozłam na nowe śmieci xd Dla mnie zbyt intensywne i bez podpalania czuć je wszędzie :tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dzień za mną prawie...owoce o 17...potem kolacja około 19 i o 21:30 łóżko....zmienniczka po 13:30 wyjechała,ponoć 18 godz musi jechać...przywita ją córka dziadków...

Edytowane przez ania39
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kocurek napisał:

Witam  Brać Opiekunkową. ja tak nie w temacie mam pytanie. W jakim sklepie w Niemczech szukać pasmanteri,potrzebuję czarnej koronki. Pozdrawiam serdecznie.

 

A żałobę masz po kocie? Czy majtkóff ozdoby brak ? :trele::szydera: 

Sorki,  ale musiałam ! Nóż mać,  musiałam! :święty:

I nadal nie wiemy..

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...