Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, foczka63 napisał:

A jak nie wrócisz tam?Niczego nie zostawiam poza resztkami kosmetyków i starymi domowymi croksami:)Wszystko się zdarzyć może .

Ja to mam problem, po czterech latach. 

Jeden kofer pojedzie z kolezanka. 

Dwa ze mną.

A reszta? 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d U mnie w serwisie pogodowym zapowiedzieli deszcz ... Dzisiaj niedziela wiec dzień ciszy... Nawet rolety podciąga się tu później żeby nie budzić sąsiadów i na kawkę (śniadanie) też pół godzinki późniejO.o Obiad ugotowany, tylko zamiast cukinii do sosu będzie ogórek w formie a la mizerii xd Totalne nic nierobienie xd

Miłego dzionka i buziaki wsiem :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Pogoda od dłuższego czasu coś pod zdechłym Azorkiem. Moje samopoczucie również nie za bogate. Wczoraj dopadł mnie kryzys. Podopieczna raz lepiej, raz gorzej z przewagą jednak tego drugiego.

No nic, byle do przodu.

Miłej niedzieli dla wszystkich.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Tomas1965 napisał:

14 lipca...

Bastylię by se człowiek jaką zdobył, albo pod inny Grunwald się przemieścił...

Iiiiiii tam. Nie chce mi się.

Kawy się napiję.

Dzień dobry

Bastylia i Grunwald wjednym ,to zdaje się w domu zostawiłeś?)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Pierwsza niedziela przede mną i oby przeleciała szybciorem , bo szczerze nie znoszę niedziel w robocie . Pogoda powoli się klaruje , więc jest nadzieja na dłuższe przebywanie poza domem .

Miłego dzionka .

A jaka jest różnica?Codziennie się to samo robi,świątek,piątek.Dla mnie żadna.No,tyle że sklepy pozamykane.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

A jaka jest różnica?Codziennie się to samo robi,świątek,piątek.Dla mnie żadna.No,tyle że sklepy pozamykane.

A taka , iż mam świadomość , że zdecydowana większość populacji , ma dzisiaj totalny luz , a ja siedzę jak na tureckim kazaniu . Zwyczajnie zazdrość mnie zżera :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Nie narzekam na brak słońca , bo się tego spodziewałam , że czeka mnie pogoda w kratkę ....z przewagą na ciemne , zachmurzone kolory nieba  :haha:Dziś ma być ( prognozy ) dość ładnie , słońce zaczyna przebijać się przez chmury . Pewnie na wywczasach u wód , gdybym w pensjonacie mieszkała to powód do narzekania bym miała , ale wśród swoich ptasząt siedzenie w gniazdku mi nie przeszkadza ...jest fajnie .Wczoraj , późnym popołudniem pogoda przetarła się ( czyt. nie padało ) i poszłyśmy w trzy baby na długi spacer i ....oczywiście na plac zabaw :haha:Ponieważ na spacerze zastała nas godzina kolacji i muss ją było skonsumować ( córka bardzo przestrzega ...zdyscyplinowana @ jedna ) , więc kupiłyśmy jakieś  , nawet z mniejszą liczbą kalorii niż zalecana na wczorajszą kolację kanapki -gotowce . Dziecię moje zawsze szybko jadło ...ja się raczej ślmaczę . Kolację spożywałyśmy na pacu zabaw ...Dziecię moje zjadło zanim zaczęły nad nami krążyć mewy . Niestety ja nie ...jeżuńku ...jeszcze w takim popłochu chyba w życiu nie jadłam . Miałam ochotę pierdyknąć kanapkę gdzieś dalej ...niechby se france zeżarły , ale córka zapowiedziała , że w razie " w " , tylko do kosza a on za daleko nas był . I tak ...ja jednego gryza ( córka mnie ochraniała ) i ręka z kanapką pod kapotkę schowana ....i znów . Dwa trójkąty kanapkowe jadłam chyba z pół godziny . Nawet Doktor , któremu zęby podczas spożywania wylatały ...jadł szybciej niż ja wczoraj . Nigdy więcej ...nawet loda to w przeznaczonym , pod parasolką , wśród tłumu ludzi miejscu ! :haha:

Miłej , spokojnej  ,ździbeko chociaż cieplejszej niedzieli :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Tomas1965 napisał:

14 lipca...

Bastylię by se człowiek jaką zdobył, albo pod inny Grunwald się przemieścił...

Iiiiiii tam. Nie chce mi się.

Kawy się napiję.

Dzień dobry

Bastylia to chyba rzadko spotykane imię? 

Dzień dobry i miłej niedzieli :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :)

No i wyszedłem z rana po bułki i oczywiście musiałem kilka klamek piekarni pocałować. W końcu dotarłem do jednej otwartej po drodze pytając ludzi. Stary dostał śniadanie prawie godzinę później niż normalnie no i oczywiście musiał zrobić wykład jaki to on niezadowolony z tego powodu. Ehh.. Ci starszy to zazwyczaj nie rozumieją, że człowiek czasem się zapomni czy coś. Jeśli dojdzie do wyrwy w ich rytuałach to dramat. 

Miłego dzionka życzę wszystkim :)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Michał845 napisał:

No i wyszedłem z rana po bułki i oczywiście musiałem kilka klamek piekarni pocałować. W końcu dotarłem do jednej otwartej po drodze pytając ludzi. Stary dostał śniadanie prawie godzinę później niż normalnie no i oczywiście musiał zrobić wykład jaki to on niezadowolony z tego powodu. Ehh.. Ci starszy to zazwyczaj nie rozumieją, że człowiek czasem się zapomni czy coś. Jeśli dojdzie do wyrwy w ich rytuałach to dramat. 

Najważniejsze to, że te bułki jednak zakupiłeś xd Godzinę później to jednak duuuża różnica niż wcale .., czyli bez bułeczek :haha:A co.., bułeczki własnej roboty Ci się nie udały ?))))

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

 Miałam ochotę pierdyknąć kanapkę gdzieś dalej ...niechby se france zeżarły , ale córka zapowiedziała , że w razie " w " , tylko do kosza a on za daleko nas był . I tak ...ja jednego gryza ( córka mnie ochraniała ) i ręka z kanapką pod kapotkę schowana ....i znów . Dwa trójkąty kanapkowe jadłam chyba z pół godziny . Nawet Doktor , któremu zęby podczas spożywania wylatały ...jadł szybciej niż ja wczoraj . Nigdy więcej ...nawet loda to w przeznaczonym , pod parasolką , wśród tłumu ludzi miejscu ! :haha:

Patrz, a nam pisali, że rozdziobią nas kruki i wrony, a one jeszcze takie śmiałe to nie są :o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Patrz, a nam pisali, że rozdziobią nas kruki i wrony, a one jeszcze takie śmiałe to nie są :o

Kruki , wrony to pikusie przy tych małpiszonach-mewach . Zamiast żywić się jak im natura nakazuje , tylko na drapane liczą :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, NNNdanuta napisał:

Najważniejsze to, że te bułki jednak zakupiłeś xd Godzinę później to jednak duuuża różnica niż wcale .., czyli bez bułeczek :haha:A co.., bułeczki własnej roboty Ci się nie udały ?))))

Hej Danuta :)  Nie miałem drożdży, ciasto nie urosło i upiekł mi się chlebowy placek bardzo bardzo gęsty :)  Że nie miałem drożdży to przeczytałem na internecie, że zamiennikiem drożdży może być soda oczyszczona z dodatkiem octu jabłkowego (które akurat miałem), ale to chyba ściema była chyba bo ciasto nie urosło. :)

p.s- W piekarni stałem w dość długiej kolejce. Wypadł mi 1 centuś i jedna matka z małą córką co skończyła zakupy podniosła i wyszły. Po 2 minutach jednak wracają z tym centem i chcą oddać, że córka powiedziała, że to chyba raczej mi wypadło a nie jej :)  Że im się chciało :)  

 

Edytowane przez Michał845
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...