Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

 

@Marta B, tak, to ten ksiądz, który przebywa teraz w Kielcach. Pochodzi z Sukowa, jego rodzina tam mieszka.

@foczka63, Kasiu, szybom nie szkodzi mycie w pełnym słońcu, ale nie można wtedy do tego używać środków w spreju, których normalnie używamy w domu. 

@Teresadd, cieszę się, że mąż wraca do zdrowia i współczuję nerwówki, to straszny stres, gdy w domu się coś złego dzieje, a nie można tam być osobiście.

 

Życzę miłego popołudnia! U mnie też pogoda w kratkę, wczoraj nawet padało coś na kształt śniegu, a w sobotę w czasie lodowatej nawałnicy wyszło słońce i zrobiło się tak:

 

 

Tęcza.jpg

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry:d zimno tak że brrrr...;) Ale ptaszki świergolą za oknem aż miło, kawkę dopijam ,obiad się robi, czyli praca u mnie wre pełną parą. :haha:

W sobotę obejrzałam program Sekielskich i zamurowało mnie w każdym słowa znaczeniu. Żadna kara nie jest adekwatna do  wyrządzonej krzywdy i wielkiej traumy jaką do dziś przechodzą dorośli już ludzie.

A tym no ......książątom >:( co proszą  "co łaska" ....  poobcinać co nie bądź  i basta>:(.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pół godziny biorę się za wybudzanie Jadzi ...kawa , ciacho i te inne . Pauza  powoli  dobiega końca a pana -dostawcy z apteki jak nie było tak nie ma . Drugi dzień na pauzie zmarnowany oczekiwaniem na środki apteczne . Zakupy z piątku przełożone na czwartek , bo auto na przegląd trzeba odstawić . Podejrzewam , że zakupy będziemy robiły w godzinach pauzowych ...Hela ma " okienko " wtedy . W piątek o 14 -tej ma zwizytować Jadzię doktor ...i też nie wyjdę z domu . No i jak tu na spacer można się udać ...no nie da się za skarby świata ....a tak chętnie bym sobie pospacerowała po górkach , pagórkach ...tutaj inaczej niż w rejonie doktora , gdzie płaściutko było . Ta dzielnica jest na wzgórzu . Na miasto lukam przez okno , gdzieś w dali , na dolinach jest centrum , gdzie handel kwitnie , gdzie forsa topnieje niczym lód na słońcu . Teraz oszczędna jestem i zawiedziona , że na dłuższym spacerze jeszcze nie byłam . Bardzo zawiedziona :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Za pół godziny biorę się za wybudzanie Jadzi ...kawa , ciacho i te inne . Pauza  powoli  dobiega końca a pana -dostawcy z apteki jak nie było tak nie ma . Drugi dzień na pauzie zmarnowany oczekiwaniem na środki apteczne . Zakupy z piątku przełożone na czwartek , bo auto na przegląd trzeba odstawić . Podejrzewam , że zakupy będziemy robiły w godzinach pauzowych ...Hela ma " okienko " wtedy . W piątek o 14 -tej ma zwizytować Jadzię doktor ...i też nie wyjdę z domu . No i jak tu na spacer można się udać ...no nie da się za skarby świata ....a tak chętnie bym sobie pospacerowała po górkach , pagórkach ...tutaj inaczej niż w rejonie doktora , gdzie płaściutko było . Ta dzielnica jest na wzgórzu . Na miasto lukam przez okno , gdzieś w dali , na dolinach jest centrum , gdzie handel kwitnie , gdzie forsa topnieje niczym lód na słońcu . Teraz oszczędna jestem i zawiedziona , że na dłuższym spacerze jeszcze nie byłam . Bardzo zawiedziona :szydera:

Oj niedobrze , niedobrze -.- Jak człowiek rzadko wychodzi na do sklepów wszelakich , to pózniej rzuca się na zakupy jak głodny na jedzenie , ale z drugiej strony jak te " przybytki rozkoszy " są w zasięgu wzroku , to kasiora wypływa strumieniem -.- Tak zle i tak niedobrze :smutek: i jak tu żyć ? no jak ? :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jessica1979 napisał:

Dzień dobry 

Miło mi . Jestem new na tym forum a zwiedzilam już kilka ale tam nudno .Pozdrawiam branże i o paru osobach słyszałam już gdzieś indziej. Ale to raczej miłe newsy.

Miło nam, czuj się tu dobrze. My o Tobie też żeśmy słyszeli :haha::cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jessica1979 napisał:

Nie jest to możliwe bo tam byłam pod innym loginem. Ciebie to akurat znam z czytania i Barbarę też. I jeszcze grono innych fajnych opiekowaczek.

Miło ... ale podlizywać się nie musisz . Ze mnie to taka marna opiekowaczka ...do doopy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...