Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim. 

Zimna chyba już nie będzie, sprawdzam pogodę i niby pokazuje po 20stopni. Wczoraj mąż przysłał mi fotograficzna relacje z działki, zresztą jak co tydzień. Widzę, że moje dalie powschodzily :oklaski:

Dziś przychodzi kolega znaczkowy, więc będzie świeże ciasto i kawka. 

@Teresaddtrzymam kciuki.

Miłego dnia dla wszystkich. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zacne grono,ja już uruchomiona dopijam kawkę,jutro pd urodziny,Tort już dojechał i ciasta,goście zaproszeni,będzie wesoło,tu sąsiadom do skrzynek wrzuca się zaproszenia,wczoraj bawiłam się w listonosza,zawsze to jakaś odmiana,bo te codzienne rytuały to już po ciemku można wykonywać,jakie to nudne,a ja nie cierpię nudy.Miłego dzionka:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Magdzie napisał:

Dzień dobry wszystkim. 

Zimna chyba już nie będzie, sprawdzam pogodę i niby pokazuje po 20stopni. Wczoraj mąż przysłał mi fotograficzna relacje z działki, zresztą jak co tydzień. Widzę, że moje dalie powschodzily :oklaski:

Dziś przychodzi kolega znaczkowy, więc będzie świeże ciasto i kawka. 

@Teresaddtrzymam kciuki.

Miłego dnia dla wszystkich. 

Tiaa...będzie świeże jak znaczkowy  kolega z gościńcem przybędzie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry:d to  ze deszcz pada to mało powiedziane ..leje tak strasznie  jak gdyby ktoś kurek w ogrodzie otworzyl .Ale ma to i dobre strony, wreszcie się wyspałam ,przy takim deszczu  wszystkie ptaki się pochowaly w nie chwalą się swoim śpiewem. Codziennie o 4 rano mam pobudkę, śpiewają chórem ,ba drą dzioby niemiłosiernie .Fakt moja wina bo w sobotę pochwalilam kosa za piękny śpiew, ale to by było na tyle, a gdzie tam przyfrunęły cała czereda do mojego ogrodu i się popisują..oooo już za oknem słyszę jakiegoś ,ale o tej porze wolno mu 

Moje ostatnie 2 tygodnie w domu,więc chce się nacieszyć wszystkim, Od czerwca dołączam do ludu ciężko pracujacego:d Mój prawie że osobisty Ryanair zabierze mnie za wodę i niestety  prędko mnie stamtąd nie odbierze

Pozdrowionka:d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tiaa...będzie świeże jak znaczkowy  kolega z gościńcem przybędzie :szydera:

No tylko i wyłącznie. Od momentu jak dziadek czestowal go goframi, które były 3tyg po terminie :szydera:przynosi że sobą ciasto, nawet myśli o mnie, bo dla mnie też jest. Miły starszy pan, tylko przy nim mój mózg aż paruje z wysiłku, mówi szybko i usta mu się nie zamykają. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Kierowca busa obudził mnie o 01.00 z informacją , że będzie o 03.00 . Nawet nie miałam siły o opierdaczyć , za ten szczyt głupoty . Klamoty wydałam , ale pewności nie mam czy dotrą do adresata , bo ten z uporem maniaka wypytywał się gdzie ma je dostarczyć , a ja w trzech językach tłumaczyła , że agencja która zamawiała transport na pewno podała im adres . Nie wiem ile z tego zrozumiał , bo posiłkował się językiem polskim przez translator , ale ze zrozumieniem już miał lekki problem . Anielica wstała z wyrka chwilę po tym jak ja się położyłam i od 03.30 bawiła się w podnoszenie i opuszczanie rolet . 

Teraz niech się dzieje co chce , ja idę spać :przekleństwa:

Miłego dzionka .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Tereniu...:cmok:

Kiedy wreszcie będzie ciepło?? Żeby w Niemczech W połowie maja grzać C.O??? Cóż mi po słonku,  które nie daje ciepełka??

Ponoć w polskich górach śnieg...ogródki dziewczyn z grupy fb Zielona Przystań pod śniegiem..

@Mirelka1965 mój ogródek też nie oporządzony w tym sezonie..no cóż,  takie życie. 

Protoplasta obrusu. Może się kiedyś odważę. 

86ece2a17b26.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

Oj, Tereniu...:cmok:

Kiedy wreszcie będzie ciepło?? Żeby w Niemczech W połowie maja grzać C.O??? Cóż mi po słonku,  które nie daje ciepełka??

Ponoć w polskich górach śnieg...ogródki dziewczyn z grupy fb Zielona Przystań pod śniegiem..

@Mirelka1965 mój ogródek też nie oporządzony w tym sezonie..no cóż,  takie życie. 

Protoplasta obrusu. Może się kiedyś odważę. 

86ece2a17b26.jpg

Musimy założyć grupę "Niedorobione ogrody opiekunów" :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Wczorajszy dzień pechowy był.Mąż miał wypadek samochodowy.Wylądował na SORze.Od południa na telefonie siedzę.Syn wszystkim się zajął i czekam na info.

 

Oooo matuś . Teresko , trzymam kciuki . Będzie dobrze :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Malina 1 Nasze PDP tego samego dnia urodziny mają:)Moja 93-e.

Najazd rodzinno-sąsiedzki się kroi.Dizśmam zasuw bo przychodzi pan do okien-trzeba z parapetów kwiatki zdjąć.On tylko szyby myje,bez ram,parapetów....rok temu 180 euro skasował.Okien full ,ale mimo to-co to za mycie takie ,w dodatku w słońcu?

Ale nic nie gadam,płacą ,niech myje,ja tam z daleka od tego,he he he

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

@Malina 1 Nasze PDP tego samego dnia urodziny mają:)Moja 93-e.

Najazd rodzinno-sąsiedzki się kroi.Dizśmam zasuw bo przychodzi pan do okien-trzeba z parapetów kwiatki zdjąć.On tylko szyby myje,bez ram,parapetów....rok temu 180 euro skasował.Okien full ,ale mimo to-co to za mycie takie ,w dodatku w słońcu?

Ale nic nie gadam,płacą ,niech myje,ja tam z daleka od tego,he he he

Moja 80 latek,rodzina wszystko przygotowuje ja ewentualnie pomogę:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Nie wszystkie , niektóre o 6.30 wstają , ale z racji podeszłego wieku powolutku toaletę poranną wykonują ....czyt. coraz  więcej ubytków urody do zakrycia , zatuszowania :szydera: ....Słońce ostro daje po oczach , jeszcze chłodnawo ...sprawdzę , czy się nie ociepliło .Kawę trzeba dymkiem zakąsić :haha:

Miłego , cieplutkiego dnia :cmok:

image.png.0245920bce7b6cc4b450f97dee98a8e0.png

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Wczorajszy dzień pechowy był.Mąż miał wypadek samochodowy.Wylądował na SORze.Od południa na telefonie siedzę.Syn wszystkim się zajął i czekam na info.

 

Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło. Super że możesz liczyć na syna ale i tak wiem że masz teraz ciężkie chwile. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Wczorajszy dzień pechowy był.Mąż miał wypadek samochodowy.Wylądował na SORze.Od południa na telefonie siedzę.Syn wszystkim się zajął i czekam na info.

 

Tereso jestem w Pl

Jakbyś stąd potrzebowała jakiejś pomocy to jestem.

Pogoda pod zdechłym Azorkiem,a urlop nieubłaganie przemija :(

Miłego dnia wszystkim

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiad...miała być pieczarkowa dla mnie,  i tortelini w sosie pomidorowym...się dziadek na to świństwo uparł...ciekawa jestem,  jak on to pogryzie. Mimo,  że drobno pokroiłam..ohyda. 

Ale jeszcze większą ohydą są ichnie pieczarki...trawa ma lepszy zapach i smak koniczyny..

Dobrze, że szpinak w chałupie..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...