Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Janeczka1963 napisał:

@foczka63 próbowałam mauczyć dziadka słowa kiciuś i nie udalo mi sie, on mowił kiczus, a ja miałam sporo zabawy przy tym:oklaski:

Czekaj zaraz przyjdzie mój dziadek i też go będę uczyć mówić kiciuś, on chętny do powtarzania, zobaczę jak on powtórzy :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Magdzie napisał:

Czekaj zaraz przyjdzie mój dziadek i też go będę uczyć mówić kiciuś, on chętny do powtarzania, zobaczę jak on powtórzy :szydera:

Ten mój tutaj to nie kiciuś , tylko podła menda :szydera:Ja mu puszeczki otwieram ...do miski nakładam ...a ta cholera bawiąc się ze mną ugryźć mnie chciała . Lepiej niech nie podskakuje , bo powiem Jadzi , że ciekus nie będzie jak go się wykastruje . On nie wie z kim pogrywa , bo może za impotenta do końca życia popitalać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się ,@Magdzie miałam trochę pracy, więc teraz dopiero doczytałam. Jeżeli @Michasia 1959 mnie opitoli przyjmę z pokorą. 

@Baśka powtarzająca się Cytat "Sorry Aniu , ale ty jak zwykle " bo w tematach o dupie Maryni " itd." to już jest bardzo osobista wycieczka i jak dla mnie poszłaś za daleko. Nawet w małżeństwie gadka typu "bo ty zawsze, bo ty nigdy" robi złą robotę, a przecież mąż i żona znają się jak łyse konie, a tu między obcymi przecież osobami to co najmniej nie wypada. Nie interesuje mnie co Ciebie wkurza i jak szybko się wkurzasz, musisz sama sobie z tym radzić. Musisz jednak przyjąć do wiadomości, że nie masz monopolu ani na forum ani na nic innego. 

Bardzo ostrożnie poruszam się po internecie, jeżeli coś napiszę to biorę za to pełną odpowiedzialność, bo w internecie nic nie ginie. Nie bawią mnie żarty tylko na jeden temat i mam do tego prawo. Nie obruszam się jednak na innych, nie pouczam, omijam. 

Mam siostrę i nikt nigdy nie byłby mnie w stanie przeciwko niej nastawić. Smutne to bardzo, że ktoś może myśleć, że jeden krótki wpis może poróżnić siostry. @Michasia 1959 życzę Wam obu wszystkiego co najlepsze i jeżeli tylko natrafię na anons o pracy dla dwóch opiekunek to podeślę. Powodzenia. 

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

Ja nie Magdzie ,ale odpowiem:)Babuszka w K. wołała na swoje kocury "mic ,mic" i nie mogła zrozumieć dlaczego ja wołam "kici kici":):):)

fajnie wiedzieć!Tutaj chodzi taki cudny szarak,dumny czarny i trójkolorowy.Czarny juz na mnie spogląda.

A Hiszpanie wołają na koty "psy,psy,psy".

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak gardło boli, że nawet o dupie Maryni nie chce mi się gadać....i proszę wstać....Sąd idzie...:d

Ogłaszam wyrok :

@Magdzie  5 godz skakania na skakance razem z dziadkiem ( nieprzerwanie )

@foczka63  zakaz głosowania na obcej ziemi 

@Baśka powtarzająca się  spanie z kotem w łóżku przez 2 dni

@aniao  konfiskata wszystkich rzeczy hand-made na rzecz Jaśnie Oswieconego Sądu.

A teraz Sąd idzie zapakować babkę do lóżka i na fajurka :oklaski:

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się Częsc Was na pewno wie jak było pomiędzy nami .pisałam na forum. Teraz sie przekonała ,że nigdy jej zle nie zyczyłam i słów na wiatr nie rzucam.pomagam, Na dobre nam to wyszło i szczerze powiem, że we dwie jest całkiem inaczej .dzięki :serce:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzegorz B gdzieś się zapodział? JAK Twoje dziewczynki?

Mój dziadek już śpi,  zawsze każe zasunąć rolety,  wyłączyć TVN i światło,  a przede wszystkim chlapnąć piffka  frei. 

A ja se dziergam..ale pięknie słowiki ćwierkają..

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, beatrix+ napisał:

@Grzegorz B gdzieś się zapodział? JAK Twoje dziewczynki?

Mój dziadek już śpi,  zawsze każe zasunąć rolety,  wyłączyć TVN i światło,  a przede wszystkim chlapnąć piffka  frei. 

A ja se dziergam..ale pięknie słowiki ćwierkają..

Ady @Grzegorz Bma też chłopczyka :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @aniao masz rację ,gdyż ponieważ forum jest dla nas i wszyscy jednakowo jesteśmy jego użytkownikami .Jeżeli ktoś coś pisze ( żali lub chwali)na forum ,to musi się liczyć z tym,że komentarze będą.Takie czy inne.Więc ku zastanowieniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...