Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś powie, że dobry, to będę protestować :haha: Bo kto to widział wstawać o tak nieludzkiej godzinie? :haha: A ja wstałam....i nie wiem, czy mi z tym dobrze, czy źle :haha: Na razie siorbię napój w postaci eliksiru życia i czekam na zbawienne działanie :haha:Zbliża się Wielkanoc i może dostąpię cudu...czyli wejdę na obroty :haha: Tymczasem informuję, że 1663163449_dziedobryczwarteczek.jpg.162202438da4941cd0bce90497ccb01b.jpg , zatem coraz bliżej Święta :szydera: I tym optymistycznym akcentem życzę wszystkim lepszego początku niż mój i dzioneczka marzeń każdemu według zasług i potrzeb :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, foczka63 napisał:

Halo,halo Gero,u dr Ty był?Jak samopoczucie?

@foczka63 Był ,był, teraz mam termin w czwartek po swietach na dalsze badania,

Jak na razie jestem po EKG , USG i tam jeszcze różnych wyników pełno porobiono.

Jak na razie dwóch uczonych się zastanawia, nic konkretnego nie mówią.

Zaczyna mnie się to niepodobać >:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Od 5 już nie śpię, poleżałam, poprzewracałam się z jednego boku na drugi i doszłam do wniosku, że lepiej wstanę, to przynajmniej kawę sobie zrobię i to był bardzo dobry pomysł.

Gorąca kawa w kubku uwodzi aromatem, laptop pracuje na pełnych obrotach a ja życzę Wszystkim miłego, słonecznego dnia.:kawa2:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Dospać  dzisiaj nie mogłam ...od 4.30 nie spałam . Zeszłam na dół ...jak zwykle z duszą na ramieniu , ale nie musiałam uchylać drzwi do pokoju Katieńki i sprawdzać , czy oddech na swoim miejscu ...znaczy , czy jest , bo Katieńka głośno odchrząknęła . Zrobiłam codzienne uffffff ...i niech tak dalej i dłużej będzie . Dziś zgłoszę siostrze palliativ , że nie podobają mi się jej ...Katieńki ręce a konkretnie przedramiona . Zbiera się w nich woda . Nie boję się jako tak , ale strasznie się martwię . Ona jest taka cichutka , że na nic się nie uskarża . Nie woła , nie marudzi ...to ja jej nie daję spokoju i zawracam doopę . Lubię z nią chwilę posiedzieć , poopowiadać jej , jak jest na dworze , co kupiłam , co ugotuję . Odwracam jej uwagę od jej życzeń " chciałabym już umrzeć " ....Wczoraj gadałam z córką K. , powtórzyła mi to co przy pierwszej wizycie powiedziała mi lekarz , że w razie silnych bóli mam wzywać palliativ a oni podadzą jej zastrzyk ...ampułka już jest przygotowana . Tego kuźwa się boję , tego , że może cierpieć a nic mi nie powie , bo taki ma charakter ...na nic się nie uskarżać ... Oj ...wzięło mnie dzisiaj na smutki ....... Już się biorę w garść , nie dam się dołowi .Piękna pogoda zapowiada się dzisiaj ...już jest 10 stopni na plusie :d

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam raniutko :love: śliczna pogoda za oknem i dobrze, bo czas autko pakować :d

wyjeżdżamy na 6 dni na święta z pdp i jego żoną do kurortu Bad Neuenahr   :oklaski:mamy wynajęte pokoje w hotelu :oklaski: jest tam może ktoś? zapraszam na kawkę i lody :drink: dobrego dnia kochani..idę śniadanko robić, trzeba sił nabrać przed podróżą :haha:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Wstałam bo musiałam >:(... Jak ja nie cierpię pełni, takie bzdury zawsze mnie się śnią, oczywiście jak w końcu uda mi się zasnąć, czuję się jakbym wagon kondomów widłami rozładowała :haha:

Krótkiego, spokojnego dnia bez nerwacji Milusińscy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... przeczytałam wcześniejsze posty i powiem tak: ożesz kurna! I teraz już wiem jak wygląda hejt! 

Nie jestem lekarzem ale... taki hejter kwalifikuje się do leczenia specjalistycznego. Wydaje mi się, że terapie u psychologa niewiele zdziałają. No cóż: "... dziwny jest ten świat..." 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitać się chciałam i pochwalić. Pogoda cudna, od rana słoneczko i cieplutko. W końcu bo przez pierwsze trzy dni to różnie bywało. Ostatnie dwa dni urlopu i wtorek zbliża się nieubłaganie i nowe wyzwanie. 

Jeździłam jako skoczek a teraz po roku u Kasieńki jakoś mi dziwnie w nowe miejsce jechać. To jednak wygoda gdy się więcej jak jest i czego się spodziewać...

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim :tak2:

Podpowiedzcie proszę, bo pierwszy raz spędzam Wielkanoc w Dojczlandii, czy jutro sklepy są pozamykane? I czy piątek jest tu dniem świątecznym? I w ogóle - w jaki sposób powinnam PDP "zabezpieczyć" te święta? Pewnie tylko syn wpadnie na pół godziny, reszta rodziny albo daleko, albo skłócona. Co z tym szukaniem jajek w ogrodzie? I co podać na śniadanie?  I czy PDP zawieźć na wózeczku do kościoła?

Będę wdzięczna za każdą wskazówkę.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

Spałam jak osesek  :d jeszcze jest zimno na dworze ale w dzień bedzie cieplutko....jak wczoraj  :oklaski: Julka juź drugi tydzień do szkoły nie chodzi i zaczyna mnie to wkur.....ć. A końca strajku nie widać....:(

A poza tym wszyscy zdrowi :d

Miłego dnia  :cmok:

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...