Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Krista napisał:

Ja mam też tylko pauzy dzienne, za to- ile mnie się zamarzy, ile mnie potrzeba, ile mnie się podoba:trele: , tylko, odpowiedzialna na odpowiedzialnym stanowisku:haha:nie nadużywam. Namawia mnie ta moja pdp na wypad do Hb ale szlifować hamburskich brukow sama nie lubię, kein lust. Noooo i ogrodeczek nie zagospodarowany:p

Pięknie :oklaski:Tylko wiesz coo...jakoś bardziej pasują mi te moje dwugodzinne pauzy , brak dnia wolnego i wcale nie chodzi o to , że mam za ten brak płacone 50e tygodniowo , tylko o to , że ....zaraz podam kolację , króciutka , wieczorna toaleta i ...ok. 18.30 szprycka z usypiaczem , opuszczone rolety , wyłączony telewizor i powiem ładnie " dobranoc " i jestem wolna jak dzik ...do samego rana . Żadnego wołania , schodzenia , żadnej " niani " przy uchu ...i to też jest piękne . Za bardzo dostałam w doopę nocnymi zrywaniami i wreszcie zaczęłam doceniać ciszę nocną ...taką tylko dla mnie  :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, BabaJagusia napisał:

Mania! Ty masz łeb! :oklaski:

Dobry pomysł. Ja znalazłam w swojej walizce reklamówkę Monnari. Hmmm, może też ktoś zwróci uwagę? Czasem, gdy widzę kobiety spacerujące z babciami, zastanawiam się, czy może Polka??? Ale jakoś nie mam odwagi zaczepić...

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ewamarchewa napisał:

Dobry pomysł. Ja znalazłam w swojej walizce reklamówkę Monnari. Hmmm, może też ktoś zwróci uwagę? Czasem, gdy widzę kobiety spacerujące z babciami, zastanawiam się, czy może Polka??? Ale jakoś nie mam odwagi zaczepić...

Muszę Cię zmartwić, Kasieńka ma ciuszki tej marki. :haha:

A na takie sytuacje jak opisujesz mam sposób. Witam się po niemiecku "hallo" i zaraz potem "Dzień Dobry". Jak zareaguje to Polka. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem,

Kolacja podana,krewetki,ser gruyer,wino i gruszka w syropie  Mój pan lubi wykwintne zjeść,bo tak jadł całe życie.

Wybywam na spacerek, wiosna już całą gębą, wszystko kwitnie ,długo jest widno i w ogóle...inny świat.

Miłego wieczoru wszystkim 

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

52 minut temu, geronimo napisał:

To masz tak jak ja, wolnego skolko ugodno, a do tego mam jeszcze za ścianą opiekunkę

Wspólne kawki praktycznie codziennie, tyż ma luzu bo małżeństwo 4 dni w tygodniu w przedszkolu:p

@geronimo Uuuu uuu uuuu masz zdecydowanie lepiej, gdyby porównać to jesteś wolny sokół a ja sikoreczka na uwięzi;) w klatce prawie złotej, prawie.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się Noce przesypiam wszystkie i całe, z wypadkami jednak...gdy spać nie mogę, a nie mogę wg wszelkiego prawdopodobienstwa:pbo w dzień śpię z nudów, tak tak ale to sie zmieni bo już ciepło i słonecznie, a ja na baterie słoneczne funkcjonuje:kopara:i jeszcze z tego leżenia qwa mac boczki wyczulam, no tego to już za wiele, za wiele:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krista napisał:

@Baśka powtarzająca się Noce przesypiam wszystkie i całe, z wypadkami jednak...gdy spać nie mogę, a nie mogę wg wszelkiego prawdopodobienstwa:pbo w dzień śpię z nudów, tak tak ale to sie zmieni bo już ciepło i słonecznie, a ja na baterie słoneczne funkcjonuje:kopara:i jeszcze z tego leżenia qwa mac boczki wyczulam, no tego to już za wiele, za wiele:przekleństwa:

Szczerze gratuluję cudownej szteli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Szczerze gratuluję cudownej szteli .

@Baśka powtarzająca się Ja nie mam skali porównawczej bo w listop.2017 zaczęłam tu, kontynuuję i byc może tu skończę. Jako totalna amatorka, znająca język gdzieś na B2, bez jakichkolwiek kursów opiek. bez doświadczenia, po tysiącu telefonów, setkach przejrzanych ofert, dziesiątkach rozmów z firmami wybrałam to hahaha przez sentyment do Hamburga hahaha, miałam szczęście po prostu, randka w ciemno. Duzo by pisać ale przynudzanie nie bardzo leży w mojej naturze, teraz to już przeskoczyłam siebie, swoje limity więc grzecznie ukłon złożę, może nawet przeprosze:szydera::hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też tak macie? nie usiedzieć na doopie w ciągu dnia? ja jak motorek dzisiaj, góra dół, schody na górę ,schody na dół, taras i garaże , pranie i kuchnia i jeszcze malowanie czy rozkręcanie itd. że ja się nie zakręciłam w tym całym kołowrotku :tak2::szydera: a w międzyczasie :papieros: nie powiem ile poszło:szok: 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beatrix+ napisał:

Busik fajny,  aligancki. Do granicy raptem 600km. Mam nadzieję,  że przesiadkę będę mieć również do fajnego busa. 

No wreszcie jedzie  jedzie i koniec pracy ,wreszcie się doczekała , tylko teraz szczęsliwie dojechać do domciu,,:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Do ludzi  ? Czekam niecierpliwie na zmianę zdjęcia w awatarze . To będzie dobra zmiana . Gorzej by było jak z ludzia w świnkę byś się zmieniła ....odwrotnie będzie  git :szydera:

basiu ze tak powiem...mam delikatnie mowiac alergie na tzw dobra zmiane ;)...

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, hawana napisał:

Cześć Wam  ludziki . Dobranoc też zaraz powiem. Naczytałam się w necie, no i tak jakoś obrzydzilo mnie. Jarosław  Kaczyński, zaproponował 500+ za krowę ...

I 100+ za świnię.No jakieś jaja.Kupują wszystko przed wyborami.Zaraz Grecja tu będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...