Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry  :d

Alert pogodowy wczoraj na telefon przyszedł żeby z domu nie wychodzić bo bedzie mocno wiało.....no i pizga...i to jak...! A moj nowy płaszczyk w szafie wisi....qźwa....przyjdzie ciepło w koncu czy nie ? Muszę sąsiadkę trochę podenerwować....:szydera:

Milej niedzieli  :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy i ja się dołączam do powitań. :cześć2:

Dziecka ciemną nocą już odjechały, przerywając mi mój sen błogi, w czerwcu wpadną na dłużej i być może z moją swatką, się obaczy czy jej terminy spasują. A teraz leniwa niedziela z obiadem w restaurancie, to w ramach kontynuacji święta kobiet. :d

I Wam życzę spokojności i lenistwa... no może oprócz Marysi z Jolusią, bo ta by pewnie padła trupem z tego znudzenia. :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy i ja się dołączam do powitań. :cześć2:

Dziecka ciemną nocą już odjechały, przerywając mi mój sen błogi, w czerwcu wpadną na dłużej i być może z moją swatką, się obaczy czy jej terminy spasują. A teraz leniwa niedziela z obiadem w restaurancie, to w ramach kontynuacji święta kobiet. :d

I Wam życzę spokojności i lenistwa... no może oprócz Marysi z Jolusią, bo ta by pewnie padła trupem z tego znudzenia. :haha:

Nie bój żaby ! Niech tylko Kasieńka jej się uaktywni to znudzenie szybko przejdzie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Magdzie napisał:

Wczoraj na pauzie jak pojechalysmy rowerami (bardzo głupi pomysł), to myślałam że zejdę z roweru i będę go pchać, tak wiało że nie szło jechać.

To samo miałam, jeszcze korba od lewego pedału pierdolnęła, myślałam że do domu nie dojadę. 

Szefin jak zobaczyła, to stwierdziła że chyba jakiś gwint poszedł :szok:.

Ale zaraz przyprowadziła mi nowy rowerek, tylko jakiś taki lekki, nie wiem czy bede umiała nim jeździć.

Lepiej niech mi szybko naprawią mój. 

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Poszło do Ciebie.

U mnie bez wiatru, wiatraki stoją a słoneczko świeci.

Mam dzisiaj wyjątkowo dobry humor, jak zaczęłam przy robieniu śniadania podśpiewywać to nawet udało mi się Kasieńkę na wspólne pląsy namówić. :haha:

Wiedziałam , ze ktoś mi tą wichurę tu przysłał:haha:

Ty masz rozrywkową ta swoją Kasieńkę:haha:

Andzia jeszcze smacznie śpi i nie wstaje dopóki jej nie obudzę. Ona twierdzi, ze ja wiem lepiej od niej co dla niej najlepsze.:haha: I niech tak zostanie:oklaski:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasieńka na zmianę chce jeść śniadanie ( znów ), iść na spacer ( znów ) albo jeść obiad. Ta moja Kasieńka ma ADHD ale skupia się głównie na jedzeniu. A ja potem to wszystko co powyciąga na stół chowam z powrotem. :szydera:

Bawimy się w podchody.

Na szczęście sił starcza jej tylko gdzieś do 17-stej i wtedy zaczyna się pytanie czy idziemy spać. :haha:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kasieńka na zmianę chce jeść śniadanie ( znów ), iść na spacer ( znów ) albo jeść obiad. Ta moja Kasieńka ma ADHD ale skupia się głównie na jedzeniu. A ja potem to wszystko co powyciąga na stół chowam z powrotem. :szydera:

Bawimy się w podchody.

Na szczęście sił starcza jej tylko gdzieś do 17-stej i wtedy zaczyna się pytanie czy idziemy spać. :haha:

Tyle dobrego ze wczesnie idzie spac.

Chociaz moja babcia jak przedtem o9:30 bylo za wczesnie, to teraz o 7:40 juz chce do łóżka :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ja pierdzielę, ale wichura zerwała się. Tak bez ostrzeżenia! Normalnie ptaszyska spadają:o. No i do tego dołączył deszcz. A może wywieje i wypłucze te goowniane aromaty?! 

Obiad mam wczorajszy  to pewnie wieczorem będę miała odleżyny na siedzeniu. Chałupa ogarnięta przez kobietę dochodzącą raz w tygodniu, to i nie ma się czego czepić. Wiem, że powinnam złapać się za naukę ale... lenia mam jak stąd na Tasmanię i sosna! 

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 wybiła to nie wiem czy wypada się jeszcze przywitać? ;) no ale chyba lepiej poźno niż wcaleO.o

zatem dzień dobry ry:love:beńki . Synuś Wernera odwiewidził z zaległa urodzinową wizyta, to się zmyłam do siebie ;), niech sobie pogadaja...jakoś nie mogę od przyjazdu się zwlec wystarczająco wcześnie, żeby lapka odpalić...jestewm już od zeszłej niedzieli, a nadal zmianę klimatu odczuwam długo...SKS kuźwa..

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, scarlett napisał:

12 wybiła to nie wiem czy wypada się jeszcze przywitać? ;) no ale chyba lepiej poźno niż wcaleO.o

zatem dzień dobry ry:love:beńki . Synuś Wernera odwiewidził z zaległa urodzinową wizyta, to się zmyłam do siebie ;), niech sobie pogadaja...jakoś nie mogę od przyjazdu się zwlec wystarczająco wcześnie, żeby lapka odpalić...jestewm już od zeszłej niedzieli, a nadal zmianę klimatu odczuwam długo...SKS kuźwa..

Jasne, że lepiej późno niż wcale:cześć:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...