Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Grzegorz B napisał:

Ani Wiosny ani Biedronia się nie lękam. Mało tego, Biedronę lubię i cenię. Jest pewna szansa że w końcu zagłosuję,  lecz póki co Wiosna musi czekać. Nie mam czasu zapoznać się z programem. 

Wiesz, ja jestem taki nietypowy Polak. Polityków traktuję tak jak mówi o tym Konstytucją. To ja jestem suweren. I dlatego ostatni raz głosowałem w 2007. Od tamtej pory nie mam niestety na kogo. Wszyscy jakoś mniej lub bardziej zrobili mnie w konia. A ja politykom nie wybaczam niczego bo to nieroby i darmozjady.

AMEN

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam na zakupach z dziadeczkiem. Jemu to tylko auto dac i pieniadze i bedzie fruwal po kazdym sklepie.  Mnie to pasuje. W KIKI-u tez bylam. Dziadeczek musial zonie 7 par majtasow kupic.

Wybralam sobie dwie bluzeczki,takie po domu do latania. Dziadeczek chcial potrzymac, zebym dalej bez balastu sobie  towar ogladala. Patrze a on przy kasie stoi i placi za moje rzeczy.

Chialam mu kase oddac,ale dziadeczek sie zbulwersowal.

 No i szafa gra. To mnie tez pasuje. Zona  w domu pochwalila meza,ze dobrze zrobil.

Dzisiaj tez byla dyskuscja ,zebym tu wrocila. To tez mnie pasuje,bo normalnie fajnie tu mam. Tylko ta moja nowa pdp-na taka jakas slaba sie robi.  Ale nie ma co sie za wczasu martwic. Bedzie dobrze:-)

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Dzien Dobry przemiłemu forum:tak2:

IMG_20190201_131648-EFFECTS.jpg

IMG_20190201_131652-EFFECTS.jpg

Pięknie! I jak cudownie pusto,uwielbiam takie prywatne plaże :) Wiem,wiem w sezonie to tu szpilki nie wciśniesz ale teraz błogo :) Ciekawe tylko czy można się kąpać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzegorz B napisał:

Ani Wiosny ani Biedronia się nie lękam. Mało tego, Biedronę lubię i cenię. Jest pewna szansa że w końcu zagłosuję,  lecz póki co Wiosna musi czekać. Nie mam czasu zapoznać się z programem. 

Wiesz, ja jestem taki nietypowy Polak. Polityków traktuję tak jak mówi o tym Konstytucją. To ja jestem suweren. I dlatego ostatni raz głosowałem w 2007. Od tamtej pory nie mam niestety na kogo. Wszyscy jakoś mniej lub bardziej zrobili mnie w konia. A ja politykom nie wybaczam niczego bo to nieroby i darmozjady.

@Grzegorz B Ja się z Tobą zgadzam w sprawie braku chęci taplania się w bajorku misternie urządzonym przez tych gnomow i też nie mam skonkretyzowanego już zdania ale...przyznam się prawą ręką przy lewym uchu hihihi, że WEJŚCIE smoka było: luz, radość, świeżość, nowość. Pierwsze wrażenie wywarte, chyba nie tylko na mnie a w pierwszym wejściu o to chodzi.

W przeciwieństwie do tych safandul lewych, prawych, środkowych uważam, że dał czadu tym otwarciem. Pomijając jego sympatycznosc, elegancję, schludnosc to i tak myślę, zjedna sobie sporą rzeszę sympatyków a wskazują już na to np. komentarze widzów superstacji, też tvn24, polsatu z tego co wiem, bo kurwizji nie ogladam, bo stamtąd nie ma sie czego spodziewać. Czuwaj przy swoim:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Dzien Dobry przemiłemu forum:tak2:

IMG_20190201_131648-EFFECTS.jpg

IMG_20190201_131652-EFFECTS.jpg

@Blondi a co to niebo takie niebiesciutkie? takie lipcowe?a podobno tak wiało, szalalo? To nie widokówki? Nie, nie posadzam o jakiś plagiat, spoxxd

Teraz w styczniu moje dwa dziecięcia były w Alicante ale w kurtalkach, a nie zrobiły takich fotek z niebieskoscia, nie zrobiły palmom zielonosci takiej.:haha:Ja im pokaże jak sie robi zdjęcia! hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzegorz B napisał:

I dlatego ostatni raz głosowałem w 2007. Od tamtej pory nie mam niestety na kogo. Wszyscy jakoś mniej lub bardziej zrobili mnie w konia.

Właśnie, wszyscy robią w konia bardziej lub nie...:p Ale chyba trzeba jednak głosować, myślę że każdy swój rozum ma! Przed kilu laty były wybory na radnych, z żoną oleliśmy to. Okazało się, że najgorsza (jak się potem okazało) menda polityczna ma tyle samo głosów co inny porządny człowiek. I był rzut monetą w gminie, menda wygrała. Od tego czasu nabrałem szacunku do wyborów, choć nie zawsze jestem w kraju.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joy napisał:

Pięknie! I jak cudownie pusto,uwielbiam takie prywatne plaże :) Wiem,wiem w sezonie to tu szpilki nie wciśniesz ale teraz błogo :) Ciekawe tylko czy można się kąpać?

Można się kąpać ,,nikt nikomu nie zabroni,sama w tamtym roku 1 stycznia buszowalam w wodzie,,w tym roku jest za zimno,tak teraz jest bardzo pusto, jedynie wycieczki ,turysci,hotele puste, Marina Dor funkcjonuje nawet teraz, tam jest pięknie, 

IMG_20171223_190333.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krista napisał:

@Blondi a co to niebo takie niebiesciutkie? takie lipcowe?a podobno tak wiało, szalalo? To nie widokówki? Nie, nie posadzam o jakiś plagiat, spoxxd

Teraz w styczniu moje dwa dziecięcia były w Alicante ale w kurtalkach, a nie zrobiły takich fotek z niebieskoscia, nie zrobiły palmom zielonosci takiej.:haha:Ja im pokaże jak sie robi zdjęcia! hehehe

żadne widokówki i żaden plagiat,,moja produkcja, nieraz bardzo ładne zdjęcia zrobi mój paparacik,,bo mam dobre megapixele,,,a  te zdjęcia zrobilam 1 lutego w piątek, już wiało jak durne, był dosłownie moment gdzie zrobiło się ciutkę spokojnie i takie fotki mi wyszły, sobie zrobilam selfi ,,włosy powiały moje hen hen a ta palma rozszalała cała, drogi powrotniej nie zapomnę ,,, Pogoda tutaj jest taka, cieplutko i spokojnie i nagle wichura taka ,że nie wychodz z domu, ostatnio to tornado tutaj było, dwa dni i wystarczy,,jak się spokojnie żyje jak jest spokój, nie słyszysz szumu ,,nic Ciebie nie trzepie,dom stoi na miejscu:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

żadne widokówki i żaden plagiat,,moja produkcja, nieraz bardzo ładne zdjęcia zrobi mój paparacik,,bo mam dobre megapixele,,,a  te zdjęcia zrobilam 1 lutego w piątek, już wiało jak durne, był dosłownie moment gdzie zrobiło się ciutkę spokojnie i takie fotki mi wyszły, sobie zrobilam selfi ,,włosy powiały moje hen hen a ta palma rozszalała cała, drogi powrotniej nie zapomnę ,,, Pogoda tutaj jest taka, cieplutko i spokojnie i nagle wichura taka ,że nie wychodz z domu, ostatnio to tornado tutaj było, dwa dni i wystarczy,,jak się spokojnie żyje jak jest spokój, nie słyszysz szumu ,,nic Ciebie nie trzepie,dom stoi na miejscu:szydera:

Sliczne te zdjecia  :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kris napisał:

Właśnie, wszyscy robią w konia bardziej lub nie...:p Ale chyba trzeba jednak głosować, myślę że każdy swój rozum ma! Przed kilu laty były wybory na radnych, z żoną oleliśmy to. Okazało się, że najgorsza (jak się potem okazało) menda polityczna ma tyle samo głosów co inny porządny człowiek. I był rzut monetą w gminie, menda wygrała. Od tego czasu nabrałem szacunku do wyborów, choć nie zawsze jestem w kraju.

eeee tam, tak się składa że w Polsce głosują wyznawcy. betony. twardy elektorat. a języczek u wagi przechylają zawsze niezdecydowani. i to betony doprowadzają obiekty swojego kultu do upadku. gdyby elektorat PO choć raz zdecydowanie zażądał od pupili czegoś więcej niż ciepłej wody w kranie, to może nie było by PiSu. pocieszające jest to, że partie gardzą swoimi przeciwnikami i ich elektoratem, wpatrują się tylko w najwierniejszych. PiSowi brakuje jeszcze tylko dwóch afer i dorówna PO. i to w jedną kadencję, szacun. takiej pazerności się nie spodziewałem :)a ja zdecydowanie - póki co nie mam na kogo zagłosować, bo nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło. zło jest złem. a na lokalnych byłem. ale to inna para kaloszy. tu mam gościa w zasięgu. nie ucieknie mi. zawsze mogę mu powiedzieć w twarz: ostatni raz mnie oszukałeś. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...