Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, 1bozka napisał:

A ja idę na kawusie i ciacho...umówiłam się:szydera:  spoko bez komentarzy o zjazdach , z kobietą sue umówiłam .a Wy....bawcie się dobrze i możecie się tylko domyślać co ja ...a co Wy...:cześć:

A musimy ? ...Iiiiiiii...gdzie tam . Mam inne zainteresowania a nie gdzie , kto ...z kim ...i za ile :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, 1bozka napisał:

Skoro mówisz znaczy znasz:szydera: jeśli to lubisz Twoja sprawa nie moja Haha hahahahahHahahaha

W zawodach niestety, udziału nie brałam,ale w dzieciństwie zdarzało mi się zjeżdżać z górki na bele czym:):)Stare dobre czasy:)Wczoraj widziałam takie plastikowe jabłka do zjeżdżania i nawet bym kupiła ,tyle że tu u mnie żadnych górek do zjeżdżania nie ma:(Buuuuuu

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

W zawodach niestety, udziału nie brałam,ale w dzieciństwie zdarzało mi się zjeżdżać z górki na bele czym:):)Stare dobre czasy:)Wczoraj widziałam takie plastikowe jabłak do zjeżdżania i nawet bym kupiła ,tyle że tu u mnie żadnych górek do zjeżdżania nie ma:(Buuuuuu

A dobra masz buziaka :cmok::szydera::hura::szydera::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

...zgubił rękawice:(

Znalazła sąsiadka

Ta,co

Mocno w latkach

Wnet poznała

Czyje

Już 

Futerko myje

Mierzy fatałaszki

Depiluje paszki

Już

Se uroiła

Proces oddawania

Pręży się przed

Lustrem 

Niczym w rui

Łania

W pełnej 

Gotowości

Dzierżąc zgubę miłą

Drżącymi paluszki

Naciska na 

Dzwonek

Drzwi sie 

Otwierają

A na progu.........

Żona...................................................

Piękne.. tej wersji nie znałem

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lucyna.beata napisał:

obie dziewczyny to "kotki z krwi i kosci" czyli w tzw "komplecie"...

najpierw starsza i po sprawie a  potem w marcu mlodsza szylkreta bo sa promocje zabiegu wtedy ogarnie to starszy syn..

wiesz ze bywa tak ze sa wydatki...i WYDATKI....drzewiej bywalo ze zamiast oplat jedzenie bylo na pierwszym miejscu a i to dobrze kombinowane.....kurczak na 7 obiadow...teraz mam wiekszy komfort w koncu mam platny urlop w de co nie?

@lucyna.beatajasne!

Jak jest tzw ,,krotko,, to nie wiadomo co pierwsze oplacic.

Ja dla moich kotow sprowadzalam lek np z DE ,bagatela 50 ojro flaszeczka,

Bo w PL nie byl lek wpisany na liste dozwolonych.

Albo z Holandii bo tam leki i badania sa o wiele tansze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, przez jakiś czas nie miałam do laptopa baterii a na kablu mnie denerwuje, święta zleciały...Bateria nowa jest, byle do 28 lutego...zleci...

Dzień zakupów pod wieczór,deszcz,więc autem pod sam sklep...

Pozdrawiam wszystkich :D  :D  :D  

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie przerwę. 

Zazwyczaj idę na spacer,  ale dziś  Zimni i wiatr i deszcz....Zatem schowałem się  w swoim pokoju .

Nagle usłyszałam rumor i krzyk. 

Moja szefowa upadła na rolatorze. 

Sama w ogóle nie dałaby radę wstać. 

Kolano nadal boli,  chciała do kibelka iść. 

Czyli co?  Gdyby mnie nie bylo by se leżała?

Czyli qurważ przywiązana jestem?

Ona nosi tylko pieluchomajtki a

 siusiu do kibelka lub krzesełka toaletowego. 

Ale teraz zazwyczaj po nocy jest obsikana,  przesiąknięta i podloga mokra,  bo nie zdąży wstać. 

Sądzę,  że powinna nosić porządne,  chłonne pampersy i już!

No i gumowe prześcieradło na materac jak też takie maty jednorazowe...

Cholera,  położyłaby się już,  zorganizowaliby do leżącej akcesoria i byłby święty spokój!

A tak rano mam więcej pracy,  bo wszystko mokre..

 

Słaba jestem w tym niemieckim,  ale muszę list jakiś wystosować do syna,  żeby wszystko zorganizował. 

Te tłumacze gugla funta kłaków nie wart!

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, beatrix+ napisał:

Mam właśnie przerwę. 

Zazwyczaj idę na spacer,  ale dziś  Zimni i wiatr i deszcz....Zatem schowałem się  w swoim pokoju .

Nagle usłyszałam rumor i krzyk. 

Moja szefowa upadła na rolatorze. 

Sama w ogóle nie dałaby radę wstać. 

Kolano nadal boli,  chciała do kibelka iść. 

Czyli co?  Gdyby mnie nie bylo by se leżała?

Czyli qurważ przywiązana jestem?

Ona nosi tylko pieluchomajtki a

 siusiu do kibelka lub krzesełka toaletowego. 

Ale teraz zazwyczaj po nocy jest obsikana,  przesiąknięta i podloga mokra,  bo nie zdąży wstać. 

Sądzę,  że powinna nosić porządne,  chłonne pampersy i już!

No i gumowe prześcieradło na materac jak też takie maty jednorazowe...

Cholera,  położyłaby się już,  zorganizowaliby do leżącej akcesoria i byłby święty spokój!

A tak rano mam więcej pracy,  bo wszystko mokre..

 

Słaba jestem w tym niemieckim,  ale muszę list jakiś wystosować do syna,  żeby wszystko zorganizował. 

Te tłumacze gugla funta kłaków nie wart!

Przede wszystkim na noc pielucha , bo pieluchomajtki to tylko ochrona na dzień . Bez pieluch umęczysz się Ty a ona sobie w końcu gorszą krzywdę zafunduje ....Kilka razy tutaj zdarzyło mi się w nocy pościel zmieniać i jak już zmieniłam to z nerw sen mój szedł się ....teges . Od dłuższego czasu spokój ( oby nie przechwalić ! ) i nawet po powrocie z urlopu dr. znów ma zakładane na noc pieluchomajtki . On sygnalizuje potrzeby , ale czasem na skutek tabsów (? ) był nie w tym świecie i wołał wtedy , kiedy już leciało , łóżko świetnie zabezpieczone wszelkimi podkładami , tyle , że na wpółprzytomny próbował wyciągnąć ( zbyt wielkie słowo :szydera:) penisa  i kołdra , piżama do przebrania była ....szczęśliwa to ja wtedy nie byłam oj nie !Z kolei pieluchomajtki są wygodniejsze do zakładania ....to na pewno jest na plus , ale pielucha o niebo chłonniejsza ...

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie powoli wszystko wraca do ładu. Odespałam drogę i zderzenie z realiami tutaj. Nawet robota zaczęła znowu mi się palić w rękach bo nie mogłam wejść na obroty... Niestety powrót wewnętrznego spokoju został okraszony zeżarciem połowy paczki snaków orzechowych (to wczoraj przy lapku), a paczka niestety była XXL :smutek:, a dzisiaj zrekompensowałam sobie niewygody zakupem wygodnych spodni dresowych za całe 9,99 euro. Na sosnę mi te spodnie nie wiem... ??? bo mam ich sporo, ale te może będą najwygodniejsze O.o:haha:Rachunek mojej firmie na nie wystawię :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

U mnie też leje i pizga.....I wypizgało mnie do łóżka pod koc  :d

Mnie pod kołderkę, mam taką milusią pościel że nic tylko pod nią leżeć :d.

Tylko ciekawe co ja w nocy będę robiła, jak już dwa razy dzisiaj spałam? 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Barbara48 napisał:

Mnie pod kołderkę, mam taką milusią pościel że nic tylko pod nią leżeć :d.

Tylko ciekawe co ja w nocy będę robiła, jak już dwa razy dzisiaj spałam? 

Dwa razy w nocy wstaniesz i bilans wyjdzie na zero :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, 1bozka napisał:

Ooooo I taka myśl mnie dopadła :szydera:po dzisiejszej kawusi:szydera:

Kobiety wiedzą,  po prostu wiedzą. A jak nie wiedzą to i tak wiedzą. Meższczyzni tego nie wiedzą , a kobiety tak. Bo one wiedzą.:szydera:

Bożenko ...Ty już lepiej nie myśl ...od myślenia to tylko głowa boli :szydera:....a ci męższczyźni i tak nie będą wiedzieli ....no tacy już są ci męższczyźni / cokolwiek to znaczy ten męższczyzna...czy tam mencizna ? /:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, 1bozka napisał:

Ooooo I taka myśl mnie dopadła :szydera:po dzisiejszej kawusi:szydera:

Kobiety wiedzą,  po prostu wiedzą. A jak nie wiedzą to i tak wiedzą. Meższczyzni tego nie wiedzą , a kobiety tak. Bo one wiedzą.:szydera:

@1bozka toś sobie inteligentnie pogadała :szydera:!!! 

Sama w domu jesteś :szok: ? Bidulo ? 

Pewnie sama:haha:, że tak gadasz:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...