Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, NNNdanuta napisał:

Pierwszy powód do rozwodu to dla mnie gaszenie światła... :szydera: Na zasadzie: - idż w stronę światła, a tu ch..j (sosna!) ... zgasili :ostrzegam: Mojego zięcia między innymi za to uwielbiam, że jest fanem oświetlenia :szydera: Wszędzie jakaś lampa, a przycisków tyle, że ciągle nie wiem gdzie, która się zaświeca :haha:

Jeśli za zimna zupa może być powodem rozwodu to czemu nie gaszenie światła ..? :haha: U ciebie przynajmniej oryginalnie było. :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

@ivanilia40 tabsy ISLA i EMSERTABLETTEN do ssania w DM -mi b pomogły na gardło.W ROSSMANIE też pewnie są.

Dzięki Kasiu,pójdę po południu i kupię,a wieczorem zacznę ssanie,może do jutra przejdzie.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło glodko, dziadek wstał i stwierdził, że kąpać będzie się jutro, bo na zakupy trza iść. No nie puści mnie samej, przez 1,5 roku może z 3 razy byłam sama. A tu trza z nim się ciągnąć, bo idzie jak kondukt żałoby i biadoli jak to zimno, i powtarza :następnym razem pójdziesz sama, ale na tym się tylko kończy.

Idę odkurzaczem trochę poruszać. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Udało się Kasieńkę wykąpać bez zbędnych problemów. Od rana powtarzałam że dzisiaj kąpiel i bez protestów dała się wykąpać. Brawo ja. :oklaski:

Czasem kombinuje, przekłada, dzisiaj próbowała mnie przekonać że wczoraj się kąpała. Ale ogólnie trzeba ją odpowiednio "nastroić" i gitara.

Brawo ty, ja kombinowałam jak mojego pdp zniechęcić do ciągłego jedzenia,wpadłam więc na pomysł żeby wagę przycisnąć podczas jak się waży i pomogło...dodane 2 kg poczyniło cuda i od kilku tygodni apetyt spadł z 10 do 3. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ivanilia40 napisał:

Jeśli za zimna zupa może być powodem rozwodu to czemu nie gaszenie światła ..? :haha: U ciebie przynajmniej oryginalnie było. :szydera:

Jak ktoś chce rozwodu to i powód "se" znajdzie :haha:, ale na zasadzie: - wiem co wkarwia żonę, więc będę to robił :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BabaJagusia napisał:

Ja tam jestem zwolenniczką życia na tzw.kocią łapę.W razie "W" nie trzeba szukać pretekstu:tak2:.

Ja też jestem taką zwolenniczką, ale to młodym do rozumu przemówisz :haha:Moja córka mówi, że wspólny kredyt najbardziej cementuje xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to mam dziś imieniny. Wszystkich zapraszam na wódkę i bigos. Dla pań na stole tańczyć będą nago murzyni, panów obsłuży speckomando azjatek. Ja w tzw międzyczasie muszę zająć się Heinzem i jego gastrycznymi problemami, ale Wy nie krępujcie się

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Tak w ogóle to mam dziś imieniny. Wszystkich zapraszam na wódkę i bigos. Dla pań na stole tańczyć będą nago murzyni, panów obsłuży speckomando azjatek. Ja w tzw międzyczasie muszę zająć się Heinzem i jego gastrycznymi problemami, ale Wy nie krępujcie się

No to Ty nietypowy Grzegorz,bo jak to mówią ,na Grzegorza idzie zima do morza,a u Ciebie na odwyrtkę:d ...Prosit ! :zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Grzegorz B napisał:

Tak w ogóle to mam dziś imieniny. Wszystkich zapraszam na wódkę i bigos. Dla pań na stole tańczyć będą nago murzyni, panów obsłuży speckomando azjatek. Ja w tzw międzyczasie muszę zająć się Heinzem i jego gastrycznymi problemami, ale Wy nie krępujcie się

:róża::cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Grzegorz B napisał:

Tak w ogóle to mam dziś imieniny. Wszystkich zapraszam na wódkę i bigos. Dla pań na stole tańczyć będą nago murzyni, panów obsłuży speckomando azjatek. Ja w tzw międzyczasie muszę zająć się Heinzem i jego gastrycznymi problemami, ale Wy nie krępujcie się

Za murzynów podziękuję, wolałabym solenizanta w tej roli. :szydera::hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...