Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, scarlett napisał:

Basiu na grupach FB krąży scan pisma  z sądu gdzie wynika że firma w likwidacji jest...daj sobie spokój..

 

Dziekuje. Chodzi o moją koleżankę.

Prosiłam zeby nic nie podpisywała dopòki nie zasięgnę języka u Was. 

Jeszcze raz dziekuje :love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz "Płonących ptaków" Hasiora -  nagłośnienie i oświetlenie tragedia,sam pokaz nic ciekawego.Ogólnie rzecz biorąc widywałam lepsze.Tyle,że się przejechaliśmy w te i nazad.Jutro na rowerki jeśli nie będzie padało, bo właśnie siąpi.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, scarlett napisał:

Basiu na grupach FB krąży scan pisma  z sądu gdzie wynika że firma w likwidacji jest...daj sobie spokój..

 

To inna firma. Ta o którą Basia pytała ma w nazwie HERZ a ta upadła Herzen.

Edytowane przez MeryKy
xx
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Barbara48 napisał:

Dziekuje. Chodzi o moją koleżankę.

Prosiłam zeby nic nie podpisywała dopòki nie zasięgnę języka u Was. 

Jeszcze raz dziekuje :love:

Basiu to jest inna firma o którą pytałaś nie ta w likwidacji ale osobiście nic o niej nie słyszałam. Nie wiem czy na pewno jest ok.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) U mnie dzisiaj ma być 21 stopni ,więc dzień zapowiada się fajnie.W nocy moja pdp przeszła szkolenie Ile z tego zrozumiała i ile zapamięta nie wiem,póki co śpi jak kamień.A ja odliczam dni do piątku,tradycyjnie dzisiejszego nie liczę i zostały mi tylko trzy:oklaski::szydera:

 

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Ciąg dalszy wycierania czyichś kątów . Od wczoraj na tapecie Bełchatów .Siostra ze szwagrem jeszcze w pierzynach , siostrzeniec....nasza krew ... pojechał do pracy  a ja przy kawce rozpoczynam swoją szychtę -przy lapku .

Miłego dnia i tygodnia :cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...