Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No,  chyba nikt nie mógł na forum działać,  bo o ile ja się na chińskich znaczkach znam,  to serwer się wqurzył i zebździł.. ;)

Meksyk z tym pierdnię..tfuu! Tąpnięciem,  bo sąsiadka z góry czuła,  sąsiad zza ściany,  koleżanka koleżanki z drugiej klatki,  znajomy z sąsiedniego bloku czuł, jego  synowa książki z półki  zbierała i cyckami meble trzymała,  a my nic!xd

Tak się znieczuliłysmy na te wstrząsy!

No, ale  i Malinowa pyszna,  i Truskawkowa,  Pigwówka,  Sosnowa trochę drapała,  ale ten likier orzechowy Noccino to petarda!

Niby po pół maciuciego kielonka,  a jednak się na tyle zamortyzowałysmy , że naprawdę nic nami nie wstrząsało.

Dziś grzeczniutkie już w łóżeczkach,  bo jutro wracam na łono Szkodnika męża mego , prawie ogrodnika!

Pa,  Robaczki!

Dobrze w noc!:p

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic nie tąpało, ale musi coś jest na rzeczy, skoro forum zdechło na parę godzin...pewnie jako skutek tegoż tąpnięcia....wrażliwiec taki, ten serwerek forumowy...:haha: A już doszukiwałam się przeróżnych teorii spiskowych...:haha: Ale nic to....poszłam szybciej do koja, co wcale nie znaczy, że dłużej spałam...:szydera: I jestem...jestem...znowu niewyspana...:haha: Trzeba wziąć byka za rogi , tfu...kawę posiorbać i będzie dobrze...:oklaski: A skoro już tu jestem, to pożalę się, że 1745871743_sobotainnimajawolne.jpg.b64666854c4d38224770d9ef16375353.jpg Niemniej życzę wszystkim miłego i udanego dzioneczka...:oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 No piknie wyglądasz!  ;)

Powiem Ci w tajemnicy,  że jak my ten przegląd okowity z koleżanką robiły,  to myślałam o Tobie...

Co Twoje lochy skrywają?

Szukam dobrego oryginalnego przepisu na likier cytrynowy,  takie Limonciello..

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

@Mirelka1965 No piknie wyglądasz!  ;)

Powiem Ci w tajemnicy,  że jak my ten przegląd okowity z koleżanką robiły,  to myślałam o Tobie...

Co Twoje lochy skrywają?

Szukam dobrego oryginalnego przepisu na likier cytrynowy,  takie Limonciello..

Muszę cię zmartwić....jeszcze nie doszłam do takiego łatwego likierku....:haha: Ale korci mnie.....:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Nie ma , że urlop ...nie ma , że wolna sobota ...ja już na nogach ,  przy kawie siedzę . Dobrze mi tutaj u mojego pierworodnego , ale wracam do siebie ...mam dość siedzenia na walizkach .Wczoraj zrobiłam telefoniczną rozpierduchę ...czyt. darłam się jak opętana ...na jednego z moich majstrów , który przez telefon chciał mi kit wciskać ...Syneczek już urzęduje w kotłowni ...coby podczas jego nieobecności rodzina mu nie zamarzła . Około 9-tej wyruszamy do mnie , żeby zastać u mnie " ekipę " . Dziś mija kolejny termin w którym to roboty remontowe miały być zakończone na tip-top ....a nie są . Nie są , bo wiem , bo wczoraj wysłałam na przeszpiegi mojego szwagra . Ten nieświadomy tego co widziałam w poniedziałek przed wyjazdem zdawał mi relację przez telefon co jest zrobione itp....bardzo , bardzo niewiele od poniedziałku ...od czasu , kiedy własnym okiem widziałam ....Myślałam , że urlop będzie pracowity , że na nic czasu nie będę miała , ale tego , że będę wycierała się po ludzkich kątach ...i to tak długo ...tego sobie nie wyobrażałam ...Nic ...pojedzie się ..popatrzy ...da się upust wk..nerwom / a choleryczka jestem ! / i pewnie dalej z walizką na komorne ...a urlop leciiiiiiii !

Wam ...miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus kochani. Wczoraj wywaliło mnie w niebyt po przywitaniu.Hmmm-zdziwiłam się ździebkoO.o-persona non grata?Dziś już wiem-nie był to "czynnik ludzki":haha:. Basieńko "w kółko gadająca"-dobrze,że masz gdzie na czas remontu zakotwiczyć.Wyobraź sobie,że ja z "fachowcami"mieszkałam rok! Poznałam ich żony,matki ,kochanki... Aż boję się wspominać:tak2:.Słońca w serduchach:cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski:)Wstałam bladym świtem z ambitnym planem zajęć na sobotę,się wieczorem okaże co z tego będzie:)

A póki co to zerkam sobie na "Rok w ogrodzie" sącząc kawusię.Foka już w lesie poluje na grzyby:)Pies śpi:)

Zimno,8 gradusków:(

Sympatycznej soboty wsiem:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Towarzyszki i Towarzysze Milusińskie ..uff , muszę sobie dodać animuszu,bo u mnie dzisiaj odsłona druga totalnego przyrypania .Pogoda się skidała ,dżdżyście i ciemnawo ,spać się chce ,do domu jeszcze noo,hoo i hen,hen :d

Dobrego dnia Ludu Pracujący miast i gmin , powiatów i miasteczek i  uroczych zadupiów, i Wy Urlopujący na memłonie ,oby Wam się darzyło ,..w nocy ...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Pogoda zamazana ,popaduje.Ale ja z optymizmem na horyzoncie.Już za dwa tygodnie będę w domu.Cieszę się bardzo,że udało mi się skrócić turnus.Chce zaraz 7 stycznia wracać do pracy .Może uda się w nowe miejsce pojechać,jak nie to wrócę tu .Furtkę zostawiłam otwartą.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 godzin temu, Joy napisał:

Kto Cię tam wie :) To się nazywa odpowiedzialność zbiorowa :szydera:Nawywijałaś a wszystkich ukarali:grzmotnąć:

Wyrzuciliśmy wszystkich, ale potem zrobiło się jakoś pusto i uznaliśmy, że lepiej jak jesteście :))))))))

Przepraszamy Was, ale problem leżał po stronie hostingu. Dawno nie mieliśmy tym podobnych problemów. 

Korzystając z okazji tradycyjnie przypominamy o opcji ignorowania. Reagujemy tylko na raporty ujawniające ewidentne łamanie regulaminu. Nie wczytujemy się w konteksty i nie czytamy między wierszami, bo nie jesteśmy uczestnikami dyskusji. Ignorujcie i cieszcie się forum. 

Miłego dnia! A jutro cieszmy się wszyscy niepodległością i tym, że możemy pisać na takim forum jak nasze.

Pozdrawiamy! 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...