Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, INEZ napisał:

kris  ale przyjedzie ta zmienniczka za tydzień czy szukają kogoś innego ?Co do szczerości to byłabym jednak za tym ,że się opłaca :).Tylko zastanawiam się w jakim procencie ;)

95% szczerości na nic, jeżeli w tych pozostałych 5% są najgorsze informacje. Jak już pisałem, podopieczny i rodzina są wyjątkowo podli (żeby nie pisać dosadniej)>:( Zgodziłem się zostać tydzień dłużej, bo już mi do rączki za niego zapłacili!:d A potem ewakuacja i adieu Fruziu. Kto i kiedy po mnie, to już nie mój problem. To są tacy ludzie, którzy 24 przed nazwą agencji traktują dosłownie!>:( I zdziwienie, że nikt nie chce zaopiekować się ukochanym "powiedzmy" tatusiem. Ja przetrwałem, bo postawiłem się w paru istotnych kwestiach. Dupę mam twardą! A wyganiał mnie co 2 dzień, nawet przy córkach!:p Nawet wrogowi bym tego miejsca nie polecił!

Edytowane przez kris
literówka
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kiedy tutaj same @ :szydera:

...oj Mania,mania-popraw się dziewczyno:trele:. Witam się wieczorową porą.Dzisiaj nalatałam się tak,że nogi włażą mi w miejsce,z którego wyrastają.Nic to.Uważnie poczytam co tu słychać a potem obalę się do łózia z czytnikiem.Miłego wieczoru:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kris coś tam wspominałeś na temat obecnego podopiecznego ale nie myślałam ,że jest aż tak źle :(.Ja to wrażliwa jestem i jakby mnie ktoś wyganiał to pewnie byłoby to tylko jeden raz bo drugiej szansy bym mu nie dała .Gratuluje więc samozaparcia i wytrzymałości i życzę Ci szczęśliwego powrotu do domu i spokoju oraz szacunku ze strony "chlebodawców" na kolejnym zleceniu   :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, INEZ napisał:

Dzień dobry :)

Dziękuję @Joy za miłą niespodziankę z rana :oklaski:cieszę się bardzo ,że nadal czytasz z zainteresowaniem to co piszę (nie mylić z czytaniem ze zrozumieniem ):)

Różne rzeczy można w życiu zdobyć,niektóre kupić,ale klasę  albo się ma albo nie.Sama sobie odpowiedz do której grupy należysz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta nie daje sie twoja pdp namowic na kolorowanki?

Sprobuj moze niech fasole przebiera, mowie powaznie,

Groch z fasola pomieszaj,niech sprobuje przebierac,

Moja byla PDP siedziala spokojnie jak wlaczalam jej 

TV Trwam,,:dobrze:

 i wszelkie opery, lub piesni ,

 

Lubila tez czytac na glos.

Kupowalam Agore,

Najpierw humor czytala, potem Archiwum X(kochala zbrodnie)

 

Tylko ze  zacinala sie na ktoryms wersie, i czytala godzine jedno i to samo,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sayonara 52  Kasieńka jest w dobrym stanie, potrafi nawet szydełkować i wyszywać. Tylko jest taka serdeczna że cały dzień potrafi mi coś proponować do jedzenia, wyciągać z lodówki i szafek, kroić, szykować, tak mi chce dogodzić. :haha:A gazety to ona mi czyta. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...