Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jestem....jestem...niewyspana...:haha: Ratunku....kawy....mocnej...czarnej...łaknę całym moim jestestwem...:tak2: Będę udawała, że się cieszę i może sama uwierzę, że mam jakiś powód do radości...:haha: Niemniej jakiś drobiażdżek wskazuje światełko na horyzoncie....weekend nadszedł...jeden dzień bliżej do zjazdu....zatem świętujmy...:oklaski: 666994109_dziedobrypitekmysz.jpg.5a2b0968944f24fe24176bc5dc299fb3.jpg

38056647_243846459570452_8206812548440260608_n.jpg.b292ac74d294ab961ba793232a715de0.jpgzobacz co mam dla ciebie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.10.2018 at 15:07, Emi86 napisał:

Hej kochani i kochane , trochę czasu mnie tu nie było, ale im bliżej do wyjazdu, tym bardziej uciekam w różne zajęcia, żeby czas szybciej leciał i nie myśleć za dużo. Poza tym trochę się tu działo ostatnio. Wyjazdy do Stuttgartu, 90 urodziny mamy mojej PDP. 

Za trzy tygodnie jadę do domu hurra. :oklaski:

Nawet wierszyk ułożyłam. 

Jest mi tęskno do rodziny, 
Więc odliczam, dni, godziny. 
Już wyskoczyła dwójka z przodu,
Jeszcze trochę, dam stąd chodu. 
Gdy listopad, dzień szesnasty,
W mig spakuję swoje fanty.
I do busa wskoczę znowu, 
Sporo drogi mam do domu. 

Talenty ukryte z ludzi tutaj wychodzą  

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza kawa do łóżka - dostaję ja i moja Pdp , ale zawsze ja muszę ją przynieść - to taki nawet miły obowiązek, bo lubię tak w szlafroczku przy kawce, śniadaniu . W takim nastroju witam się z Wami cieplutko i milutko . Piątek, to u mnie baseny- dzisiaj w powiększonym gronie i ma być wesoło . Dużo radości życzę wszystkim

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Powiem wam, że ameby jednak też się nieraz mogą przydać. Dzisiaj jedna spowodowała u mnie tyle radości, że aż udało mi się wysmarkać od jednego dmuchnięcia. A od dwoch dni chrapami nie mogłam oddychać tylko ziapą to czyniłam. Jak ja się raduję! Ludzie!:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 7.11.2018 at 12:47, INEZ napisał:

s :cześć::) kiedy do Polski wracasz na weekend już będziesz w domu ?

Tak pięknie miało być, ale przyjemność musi przesunąć się o tydzień.>:( Zbiesiła się moja następczyni. Za szczery byłem w ocenie podopiecznego, a jest wyjątkowo upierdliwy.>:( Rodzince też nic nie brakuje!>:( Wszyscy mówią, żeby być szczerym z następcą, ale nie zawsze to funkcjonuje na naszą korzyść.:p Kłamać też nie będę, ale mogę co nieco przemilczeć...:d Inaczej będę siedział tu do śmierci (tylko czyjej?)

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie mnie bo wyjdę z siebie i stanę obok. Kasieńce się nudzi, wyciąga wszystko z zamrażarki, lodówki i szafek. Co dwie minuty pyta czy to jemy i co jemy. A jemy po prostu gulasz bo wczoraj zrobiłam więcej. Przed chwilą przyniosła jabłecznik pytając czy to jest gulasz. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...