Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Tylko jakość towaru z Wish jest fatalna. Czasem trafi się coś dobrego gatunkowo ale reszta to chińszczyzna najgorszego sortu.

zgadzam się z Tobą ale myślę że nikt kto tam kupi zegarek ciuch czy torebkę za parenaście złotych nie spodziewa się czegoś dobrego.Natomiast te perełki to wlasnie powód że warto poświęcić czas na szukanie.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joy napisał:

Oby szybko czas minął do pauzy,bo spać mi się chce okrutnie.Dzisiaj od 3 rano słyszałam swoje imię wymawiane na wiele sposobów

Byłaś u mnie w nocy?

Padam na ryj. 

 

Dzień dobry Opiekunkowo :całus:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeśli padasz na to co napisałaś ...musi M+J u Ciebie  w odwiedzinach były :haha:

Spałam jak świński aniołeczek. :haha:

Mam patrzałki. :oklaski: Podjechała synowa i myk-myk pojechałyśmy i mam niebieskie patrzałki. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Hmmmm...zestaw kolorów musi bić po oczach...różowa świnka w niebieskich patrzałkach....:haha:

I neonowo zielonych cichobiegach. :szydera:

Ale synowa OK, proponowała mi podwózkę na zakupy do miasteczka albo do Bremerhaven. Pewnie skorzystam ale jak ona też będzie potrzebowała jakieś zakupy zrobić. Denerwuję się jak ktoś na mnie czeka a ja mam ograniczony czas na bieganie po sklepach. I zabiorę ze sobą Kasieńkę bo nie wiem co jej do głowy strzeli jak zostanie sama. Wolę ją mieć na oku. :haha:Mniej nerwów i mniej sprzątania. :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Maria Jolanta napisał:

I neonowo zielonych cichobiegach. :szydera:

Ale synowa OK, proponowała mi podwózkę na zakupy do miasteczka albo do Bremerhaven. Pewnie skorzystam ale jak ona też będzie potrzebowała jakieś zakupy zrobić. Denerwuję się jak ktoś na mnie czeka a ja mam ograniczony czas na bieganie po sklepach. I zabiorę ze sobą Kasieńkę bo nie wiem co jej do głowy strzeli jak zostanie sama. Wolę ją mieć na oku. :haha:Mniej nerwów i mniej sprzątania. :szydera:

Aż współczuję mieszkańcom miasta/miasteczka do którego zajedziesz.....tyle szumu...tyle barw....zgłupieją...:haha:I jeszcze Kasieńka....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Mirelka1965 ...Kasienka to pryszczyk , najwyżej na środku w sklepie zupę z domestosu i cukru pudru będzie chciała ugotować ...O te cichobiegi się rozchodzi . Po oczach będą dawały :haha:

Będą dawały...oj będą....i te patrzałki dazu.....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo!

Jest tu ktoś?

Od 30.mam umowę z firmą. 

Obecnie pobieram zasiłek dla bezrobotnych. 

Kiedy informuję biuro pracy,  że znalazłam sobie  robotę?

I czy muszę być  wówczas  osobiście w biurze,  czy  mogę  to zgłosić im przez  telefon?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ PUP powinnaś powiadomic wciągu 7 dni roboczych od podpisania umowy i jeśli znalazłaś sobie pracę sama ,bez ich posrednictwa nalezy Ci się od PUP dodatek aktywizacyjny.

https://www.infor.pl/prawo/zasilki/zasilek-dla-bezrobotnych/686454,Dodatek-aktywizacyjny-dla-bezrobotnego.html

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...