Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Joy napisał:

Nie chcę zaśmiecać wątku tematycznego więc napiszę tutaj.

Droga Inez mnie jak nie odpowiada towarzystwo to je po prostu opuszczam.Ciebie też nikt na siłę nie trzyma.Skoro aż tacy źli ludzie tu piszą i forum jest złe to kto Cię tu siłą trzyma?

Trzyma mnie tu towarzystwo super fajnych ludzi z którymi mogę sobie porozmawiać .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, INEZ napisał:

Trzyma mnie tu towarzystwo super fajnych ludzi z którymi mogę sobie porozmawiać .

To są Twoje słowa sprzed godziny napisane w innym wątku

Jak my mamy być otwarci jako naród jak jeden z drugim oszołom gardzi osobami mniej zaradnymi i będącymi w gorszym położeniu ?

Doskonałym przykładem jest to forum mało komu chce się wysilić i napisać choćby słowa otuchy tylko wyśmiewanie ,poniżanie i wychwalanie jakim to on jest obeznany i cwany i co to on już w tej opiece "dokonał "  .Niektórzy to już chyba w samouwielbienie  popadli .

Pogubiłam się już :( Raz piszesz,że mało jest osób pomocnych większość to oszołomy a za chwilę piszesz,że masz tu super fajne towarzystwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Joy napisał:

To są Twoje słowa sprzed godziny napisane w innym wątku

Jak my mamy być otwarci jako naród jak jeden z drugim oszołom gardzi osobami mniej zaradnymi i będącymi w gorszym położeniu ?

Doskonałym przykładem jest to forum mało komu chce się wysilić i napisać choćby słowa otuchy tylko wyśmiewanie ,poniżanie i wychwalanie jakim to on jest obeznany i cwany i co to on już w tej opiece "dokonał "  .Niektórzy to już chyba w samouwielbienie  popadli .

Pogubiłam się już :( Raz piszesz,że mało jest osób pomocnych większość to oszołomy a za chwilę piszesz,że masz tu super fajne towarzystwo.

Spać mi się chce ale Ci odpowiem.Nic takiego nie napisałam ,że większość na tym forum to oszołomy .Słowa oszołom użyłam w kontekście narodu .Napisałam ,że z tego co zauważyłam to mało komu chce się coś doradzać raczej większość skupia się np.na rozmowach przy kawie albo na czepianiu się,że ktoś komuś życzenia urodzinowe złożył .Pisałaś,że mam podać niki więc nie podam ale nie dawno ktoś pytał o radę chyba chodziło o to czy lepiej wyjechać do pracy prywatnie czy przez agencje możesz odszukać ten temat podpowiedzią niech będzie ,że temat został zamknięty.Swoją drogą to ja tak bardzo droga nie jestem opiekunka oczywiście .Nadal twierdze ,że trzyma mnie tu towarzystwo wspaniałych osób z którymi lubię sobie popisać bo na rozmowy telefoniczne nie zawsze jest czas i możliwości .Teraz to już dobranoc mówię i idę spać .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, INEZ napisał:

Spać mi się chce ale Ci odpowiem.Nic takiego nie napisałam ,że większość na tym forum to oszołomy .Słowa oszołom użyłam w kontekście narodu .Napisałam ,że z tego co zauważyłam to mało komu chce się coś doradzać raczej większość skupia się np.na rozmowach przy kawie albo na czepianiu się,że ktoś komuś życzenia urodzinowe złożył .Pisałaś,że mam podać niki więc nie podam ale nie dawno ktoś pytał o radę chyba chodziło o to czy lepiej wyjechać do pracy prywatnie czy przez agencje możesz odszukać ten temat podpowiedzią niech będzie ,że temat został zamknięty.Swoją drogą to ja tak bardzo droga nie jestem opiekunka oczywiście .Nadal twierdze ,że trzyma mnie tu towarzystwo wspaniałych osób z którymi lubię sobie popisać bo na rozmowy telefoniczne nie zawsze jest czas i możliwości .Teraz to już dobranoc mówię i idę spać .

Przykro mi , ze uważasz nasz kraj za naród oszołomów . 

Jeżeli chodzi o temat o którym wspominasz , to nie przypominam sobie abyś udzieliła tam jakiejkolwiek rady . Jedyna osoba , która merytorycznie odpowiedziała na zadane pytanie , dostała punkt karny za to , że pozwoliła sobie żartem zacytować inny post . Tłumaczyłaś się , że z powodu niedzieli nie miałaś czasu udzielać sie na forum , ale dziwnym trafem twoje posty pojawiały się w innych tematach . Zwłaszcza w tych , w których mogłaś dać upust swojej niechęci do innych forumowiczów  . 

Pamiętaj , że ludzie mogą zapomnieć , ale w internecie nic nie ginie . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

Przykro mi , ze uważasz nasz kraj za naród oszołomów .

Gdzie ja tak napisałam?

Znów bawisz się z adwokata tej "jedynej "osoby?

Miło mi ,że zauważyłaś moje posty w innych tematach .

Nie zawsze mam czas udzielać się na forum we wszystkich tematach .

Twoje ostatnie zdanie mnie przeraziło Straszysz mnie ? czym?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich niedzielnie. Tak czy siak śpiewam dziś: Ta ostatnia niedzielaaaaaa:oklaski::hura:
Może się okazać, że to też ostatni dzień na szteli. Pożyjemy - zobaczymy.
Mój "zegar biologiczny" nie daje się oszukać, chociaż mogłabym sobie nawet dłużej pospać.:spioch:
Miłego dnia wszystkim.:kawa:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Malgi napisał:

Witam wszystkich niedzielnie. Tak czy siak śpiewam dziś: Ta ostatnia niedzielaaaaaa:oklaski::hura:
Może się okazać, że to też ostatni dzień na szteli. Pożyjemy - zobaczymy.
Mój "zegar biologiczny" nie daje się oszukać, chociaż mogłabym sobie nawet dłużej pospać.:spioch:
Miłego dnia wszystkim.:kawa:

no widze ze nie jestem osamotniona w porannym wstawaniu 

jezeli ci nie przeszkadza...dosiade sie i posiorbiemy poczytamy popalimy?

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegar zegarem ale i tak wstalam po staremu ale nie jest zle...no moze jeszcze bym siorbala  kawe otulona podychami guggy.png

odczytalam troche postow...nawet sie usmialam .....czyli jest ok

smutno mi  tylko troche  ze znow zaczyna sie slowna przepychanka na forum ale to juz chyba taki urok tej gormadki 

to dziala , jak dla mnie zaznaczam,...na zasadzie "uderz w stol a nozyce odezwa sie"...

nie bardzo wiem czemu maja takie potyczki sluzyc ale widocznie jest za spokojnie ....

tak czy owak zycze milej niedzieli i tym nowym i starym bywalcom forum ...

 

 

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

zegar zegarem ale i tak wstalam po staremu ale nie jest zle...no moze jeszcze bym siorbala  kawe otulona podychami guggy.png

odczytalam troche postow...nawet sie usmialam .....czyli jest ok

smutno mi  tylko troche  ze znow zaczyna sie slowna przepychanka na forum ale to juz chyba taki urok tej gormadki 

to dziala , jak dla mnie zaznaczam,...na zasadzie "uderz w stol a nozyce odezwa sie"...

nie bardzo wiem czemu maja takie potyczki sluzyc ale widocznie jest za spokojnie ....

tak czy owak zycze milej niedzieli i tym nowym i starym bywalcom forum ...

 

 

 

Też trochę poczytałam, ale...

No właśnie jak się robi taka atmosfera to wolę sobie po fejsie polatać - tam chociaż grzybków się naoglądam. A już mnie ciągnie do domu, bo akurat rosną.

Grzybki kolorowe.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lucyna.beata napisał:

no widze ze nie jestem osamotniona w porannym wstawaniu 

jezeli ci nie przeszkadza...dosiade sie i posiorbiemy poczytamy popalimy?

Ja już od dawna nie palę, więc wędź się sama, ale kawkę w miłym towarzystwie to chętnie wypiję. Nawet w podusiach :-)undefined

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

. Na tej ulicy kilkanaście tych domów nie było w czasie wojny zbombardowanych ...na większości tabliczki " Denkmal " ...czy jakoś tak ...i doopa ...konserwator łapę trzyma . Chcieli zrobić podjazd przy schodach - absolutnie nie - najwyżej winda ...a to kosztuje więcej niż podjazd :szydera:... Z tym , że na remonty większość pieniędzy daje " miasto " , ale nawet odnowa elewacji musi być taka sama jak przed wojną była ....Takie to " ich i jakby nie ich " .

U nas nie ma inaczej... Tylko, że państwo sobie rości, ale kasy do tego dołożyć nie chce xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Malgi napisał:

Też trochę poczytałam, ale...

No właśnie jak się robi taka atmosfera to wolę sobie po fejsie polatać - tam chociaż grzybków się naoglądam. A już mnie ciągnie do domu, bo akurat rosną.

Grzybki kolorowe.jpg

nie jestes odosobniona w tym grzybobraniu ale ja nie dam rady mam jeszcze troche do zjazdu

za rok sobie odbije

fb to  nie jest moje ulubione miejsce ale tam jakby troche spokojniej

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, violka napisał:

naród oszołomów . 

W kontekście tego co się od 3 lat wyrabia trudno uważać inaczej.Niestety.I pisze to nie dlatego,żeby być czyimśadwokatem tylko dlatego ,ze taka jest smutna prawda.Przez te 3laya wyszły z Polakó najgorsze,głęboko skrywane cechy:(Dostały zielone światło i hasaja po kraju jak zaraza:(Ksenofobia,nietolerancja ,fanatyzm religijny i najgorsze: faszyzm:)Jak inaczej nazwac kraj,któego przedstawiciele jako jedyni nie podpisują rezolucji o tepieniu wszelkich prxejawów faszyzmu???Tylko narodem oszołomów:(Tak nas dziś widzi i Europa i cały swiat:(

 

******

Zmienniczka już jedzie,spadam kawusię robić,Bry bry i do potem:)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

W kontekście tego co się od 3 lat wyrabia trudno uważać inaczej.Niestety.I pisze to nie dlatego,żeby być czyimśadwokatem tylko dlatego ,ze taka jest smutna prawda.Przez te 3laya wyszły z Polakó najgorsze,głęboko skrywane cechy:(Dostały zielone światło i hasaja po kraju jak zaraza:(Ksenofobia,nietolerancja ,fanatyzm religijny i najgorsze: faszyzm:)Jak inaczej nazwac kraj,któego przedstawiciele jako jedyni nie podpisują rezolucji o tepieniu wszelkich prxejawów faszyzmu???Tylko narodem oszołomów:(Tak nas dziś widzi i Europa i cały swiat:(

 

******

Zmienniczka już jedzie,spadam kawusię robić,Bry bry i do potem:)

wiesz ze ryba psuje sie od glowy...stare ale nie tracace na aktualnosci powiedzenie.....wiec jak mamy funkcjonowac skoro do wladzy doszli..pseudo patrioci ? mam taki obrazek przed oczyma...." jakis tam templariusz czy inny zakonnik tudziez rycerz...mloci mieczem na lewo i prawo...z usmiechem  na opanowanej szalenstweim twarzy...i wymawia slowa"w imie boga""....z mala roznica....ten obecny niewielkiego wzrostu bez miecza ale z mnostwem pustych slow i jego poplecznicy....w imie naszego dobra, bo jestesmy polakami itd...bo to nasza narodowa tradycja ...cala masa cytatow z koziej doopy wzietej....poruszja w polakach te nutke tak wrazliwa jaka jest patriotyzm. i historia..zabory, niepodleglosc..i graja na uczuciach az milo...ale niestety zgadzam sie zoba...padlo ziarno na podatny grunt..nasza mentalnosc  daje znac o sobie...i dajemy soba sterowac  w imie naszego dobra

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

 

smutno mi  tylko troche  ze znow zaczyna sie slowna przepychanka na forum ale to juz chyba taki urok tej gormadki 

to dziala , jak dla mnie zaznaczam,...na zasadzie "uderz w stol a nozyce odezwa się odezwą".

 

 

 

Ja nie mam nic przeciwko temu, żeby nożyce się odzywały, bo wtedy przynajmniej wiem co mają do powiedzenia O.o :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć2:Zegarki poprzestawiali, a zapomnieli  o mnie xd Miłego dzionka życzę, wszak dzisiaj niedziela :d Jak nie będzie podało to mam flohmarkt :dobrze: Kupił nie kupił, a połazić można ... Drugiej torebki ze skóry węża już nie potrzebuję, ale inna może się trafi :d cos innego, ciekawego, może też. Przydałaby mi się druga walizka bo do domu daleko, a w swoją już się nie załaduje O.o Coś faktycznie jakas rozrzutna ostatnio się zrobiłam. Wam buziaki :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Obudziłam się "na stary czas" i próbuję tego nie zmarnować. Rzuciłam okiem za okno i jest biało. Fajnie będę wyglądać w środę w skórzanych półbutach :szydera:. Miłego dnia.

Ja z kolei jadąc latem/w upał niemożebny/zabrałam tylko letnie ciuchy;).W połowie "turnusu"temperatura spadła o ok.10 stopni a ja...Wracałam nocnym! busem.Z gołymi nogami!Byłam na zadupiu -bez sklepów-nie mogłam nic kupić.:haha: Teraz mam podobne zlecenie-w sensie za...pie.Ciuchy wezmę właściwe:) 

 

 

 

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, BabaJagusia napisał:

Ja z kolei jadąc latem/w upał niemożebny/zabrałam tylko letnie ciuchy;).W połowie "turnusu"temperatura spadła o ok.10 stopni a ja...W racałam nocnym! busem.Z gołymi nogami!Byłam na zadupiu -bez sklepów.:haha: Teraz mam podobne zlecenie-w sensie za...pie.Ciuchy wezmę właściwe:) 

 

 

 

Już wiem, już wiem, już wiem :d  Jeżeli się nie mylę to: :cmok::cmok::oklaski::oklaski::dobrze::dobrze: Wiec nie będzie to Wałbrzych i nie będzie to Legnica :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...