Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, maras1 napisał:

dobranoc wszystkim,pa:d

musi byc na hokerku kolo wyrka zimna woda dla ratunku glowy bolacej...nie zapomnij

potwierdzam i odradzam" alkohol nigdy dobrze z lekami sie nie laczyl a zwlaszcza tramal i jemu pochodne, wiem ze teraz taka moda na ketonal tramal i  inne mega mocne ale jako opiekun powinienes wiedzic czym to sie moze skonczyc..pomijam "dziury w watrobie"i biale plamy na mozgu...

myslales moze o plastrowaniu dynamicznym? byc moze odciazylbys miesnie i bark a bedzie to zdecydowanie lepsza metoda niz ta przyjeta przez ciebie

miego dnia zycze

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Zygmunt 3 Faza napisał:

Na razie z tego co wiem to ogłoszenia do Pani pojawiają się dość często więc pewnie dalej kwitnie na peronie i czeka na pociąg relacji Pistu - Kudowa Zdrój. 

ja chyba jednak ciebie znam....ciekawe, ale .klingasz  jak dla mnie znajomo..nie spotkalismy sie aby juz wczesniej?

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra...sobota na widoku...jak zsumuje cyferki stelomierza mam 9 dni ale faktycznie trche wiecej..ale co tam

nadrobilam was moi drodzi poczytalam ...czyli wiem o co kaman...tak w polowie 

teraz chcialam powiedziec ze kawe mam , zapraszam porannych wstajach jak ktos przyjedzie potemz zrobi sie swieza bo zimna nie smakuje 

nie wiem jak na dworze...ide narzucic na grzbiet jakis pledzik i sztachnac sie 

guggy.gif

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim i każdemu z osobna:) I moja ostatnia sobota:)Kufry spakowane prawie że:)Dylemata mamy b zmienniczka nie wie czy będzie jutro o nowym czasie czy o starym...Jakoś tak się składa ,że zawsze mamy wymianę jak zmiana czasu jest:)Się okaże wieczorem jak już w autobusie będzie:)

Sobota zapowiada się pracowicie bo to i pranko i prasowanko i sprzątanko i inne cuda wianki.Ajajaj,ja nie zwyczajna tak intensywnie na adresie funkcjonować:(Ale niech tam,raz przeżyję:)Byle do chatki jak najszybciej na rosołek z kołdunami:):):)

Spokojnego dnia:)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

ja chyba jednak ciebie znam....ciekawe, ale .klingasz  jak dla mnie znajomo..nie spotkalismy sie aby juz wczesniej?

 

Tak...Staliśmy razem w kolejce z wnioskiem o 500+ a później poszliśmy po dżem i makaron do MOPS-u.

Dzień dobry. Kto chce jutro dłużej pospać to niech dziś  położy się  trochę wcześniej. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zygmunt 3 Faza napisał:

Tak...Staliśmy razem w kolejce z wnioskiem o 500+ a później poszliśmy po dżem i makaron do MOPS-u.

Dzień dobry. Kto chce jutro dłużej pospać to niech dziś  położy się  trochę wcześniej. 

po kase nie stalam do mopsu nie chodzilam wiec to nie tam sie juz slyszelimsy ...musi byc inne miejsce..ale samo z czasem sie pewnie wyklaruje....tylu w koncu ludzi mija sie na ulicuy

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

po kase nie stalam do mopsu nie chodzilam wiec to nie tam sie juz slyszelimsy ...musi byc inne miejsce..ale samo z czasem sie pewnie wyklaruje....tylu w koncu ludzi mija sie na ulicuy

Na ulicy forumowej  być może się minęliśmy. 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, foczka63 napisał:

Dzień dobry wszystkim i każdemu z osobna:) I moja ostatnia sobota:)Kufry spakowane prawie że:)Dylemata mamy b zmienniczka nie wie czy będzie jutro o nowym czasie czy o starym...Jakoś tak się składa ,że zawsze mamy wymianę jak zmiana czasu jest:)Się okaże wieczorem jak już w autobusie będzie:)

Sobota zapowiada się pracowicie bo to i pranko i prasowanko i sprzątanko i inne cuda wianki.Ajajaj,ja nie zwyczajna tak intensywnie na adresie funkcjonować:(Ale niech tam,raz przeżyję:)Byle do chatki jak najszybciej na rosołek z kołdunami:):):)

Spokojnego dnia:)

ogarniaj ogarniaj ....milego dnia wiec...intensywnie...to szybk zleeeeeci

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Ostatnia sobota, dzień kąpania i inne pierdolety. Sprzątam też dokładniej niż zwykle żeby nie było wstydu "przed Ryśkiem". Przyjeżdża dziewczyna w wieku mojej córki i kurzu nie zauważy :d. Poza tą drobnostką fajna dziewczyna. Miła , empatyczna, poprzednim razem wyjeżdżając w nocy zostawiła na stole kartkę "Miłego dnia", pierwszy raz się z tym spotkałam, ale było miło. Nawet jak sprzątałam po przyjeździe jak przed wyjazdem ta karteczka z tym uśmieszkiem nastawiała mnie pozytywnie. Oby do  środy, miłego dnia.

no jak rysiek biala rekawiczke ubierze to wiesz...:haha:

a serio...mily gest 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

no jak rysiek biala rekawiczke ubierze to wiesz...:haha:

a serio...mily gest 

 

Nie założy, bo kurzu nie widzi. Pokolenie takie czy co? Jak pojechaliśmy mieszkanie syna oglądać, to dyskretnie mu powiedziałam, że tu trzeba doczyścić, tam dopolerować, a przyszła synowa mówi, że "całą sobotę sprzątali'. Strach pomyśleć jak było przed sprzątaniem :szydera:

A Rysiek to  z kawału. Mąż podejrzewając żonę o zdradę schował się w szafie w sypialni. Przychodzi żona z kochankiem, znanym obydwojgu Ryśkiem i zaczyna się od rozbierania. Rysiek zbudowany jak trzeba, a zona tu wałeczki, tu rozstępy, tam coś obwisa i mąż w tej szafie myśli "kurcze, ale wstyd przed Ryśkiem". Przejęłam powiedzenie i używam.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Dziś u mnie biba, może nie tyle u mnie co u Teresy dziadkowego, który to ma dziś urodziny. Zakazano mi wcześniej jeść, żebym zasmakować potraw na imprezie :dZapasy wina i piwa dziadek poczynil, więc tylko się ubrać, wziąć mały prezencik(będą to prezerwatywy) :di wio) 

Miłej soboty ludziska. 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sayonara 52 napisał:

 @Baśka powtarzająca się tak wtrace, co mnie dziwi w DE: osoby sprzatajace maja tu stawke tylko 10 ojro na godzine:kopara: 6 lat temu w takiej malej Austri pucfrauki mialy srednio 10.

A tu wielki kraj, a stawki niskie.

Musi profesorowa dobra kobita jest, skoro wiecej placi

Dla " mieszkańców " tak ...bardzo hojna . Nie pytałam ile płaci , tylko stąd wiedziałam , że w ciągu mojego pobytu ( 2 x... 3 miesiące ) zdarzyło się kilka razy , że próbowała płacić " grubą " forsą a sprzątaczka nie miała wydać reszty . Wtedy poprosiła mnie o rozmienienie albo pożyczenie tej kwoty . Pożyczałam ..Rozmienić w kiosku RUCH-u tam nie można było , bo placówka banku czynna była co drugi dzień ...a jedyny sklep pod koniec mojego drugiego pobytu powtórnie otworzył swe wrota po kilkumiesięcznej przerwie . Stąd skarbie wiem ile płaciła ...widziałam na własne oczy jakie napiwki w restauracji , czy w hotelu zostawiała ...i ....tak ... miała gest ! ...Dla mnie też ...kiedy jechałam na ostatni tam urlop otrzymałam w prezencie butelkę sekta za podobno 2.99 ! ...Za solidną , ponad  trzymiesięczną pracę pracę :szydera:...No , ale ja byłam przecież " na pensji " :-)...Wczoraj skontaktowałam się z Polką , która zastępowała mnie na pauzach w B.T ..i to w tym roku ...i potwierdziła , nic nie pomyliłam , ile ma płacone na godzinę za te dyżury ...Z tym , że ona jest na legalu ...na mini jobie ....To by było na tyle ...jak mawiał .....:tak2:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Teresadd napisał:

@Baśka powtarzająca się ty mi powiedz ,czy to aby nie nasz Cipulek wrócił na łono forumowe.Bo tak znajomo pisze.Fasa 3 czy tak jakoś.:donos:?

Ja sobie od rana Rynkowskiego nucę ...." nie pytam pana o lata ....i pani nie pytam też ...." itd....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...