Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Wtedy odmówi pomoc z zewnątrz,bo @lucyna.beata bedzie mogła wszystko zrobić. 

Też tak może być.Osobiście  nie zdecydowałabym się.Szkołę można sobie samemu skończyć,nawet w D,nie będąc wdzięcznie uwiązanym do nikogo.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po wizycie kominiarza :(, szkoda że tak szybko, bo był młody, sympatyczny, no i miał odpowiedni sprzęt, ale co można przy dziadku zrobić,  zasypal go setka pytań, nawet z życia prywatnego. Oj gdybym była sama, to kto wie. Zawsze mi plany pokrzyzuje :(

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Przeraża mnie to suche , jakby z musu - dzień dobry :(

Nie martw się ...malutka ....Grzesiu wróci ...nie usychaj z tęsknoty ...bo to GRZECH ...prawie :cmok:

Staram się. Żebyś Ty wiedziała jak bardzo...Ale cóż. Trzeba czekać jeszcze ponad tydzień. Dobrze,że jego głos mogę chociaż usłyszeć.:(

A tak poza tym to pogoda mnie dobija. W nocy nie mogę zasnąć, a jak zasnę to się budzę i od 2 w nocy liczę plamy na suficie. W dzień chodzę jak lunatyk. Potykam się o własne stopy. Po prostu myśli mi sie plączą pod nogami. Czyli jesienna zaduma, odsłona pierwsza:haha:

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim.   UWAGA!!!!   Prośba o poradę  Dzisiaj przez przeciąg zamknęły się z trzaskiem drzwi w salonie dziadka i szyba w drzwiach poszła w drobny mak.  Moje pytanie.... Czy ja ponoszę jakąkolwiek odpowiedzialność?   Teoretycznie powinienem przewidzieć takie zdarzenie i zamykać wszystkie drzwi, bo dzisiaj jest dość mocny wiatr, ale zawsze rano jestem zabiegany i nie myślałem o tym :(  Co o tym myślicie... czy gdyby córka dziadka pytała mnie o pieniądze to kłócić się czy zgodzić się choćby w części na opłacenie nowej szyby? 
  

Edytowane przez Michał845
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Michał845 napisał:

Hej Wszystkim.   UWAGA!!!!   Prośba o poradę  Dzisiaj przez przeciąg zamknęły się z trzaskiem drzwi w salonie dziadka i szyba w drzwiach poszła w drobny mak.  Moje pytanie.... Czy ja ponoszę jakąkolwiek odpowiedzialność?   Teoretycznie powinienem przewidzieć takie zdarzenie, bo dzisiaj jest dość mocny wiatr, ale zawsze rano jestem zabiegany i nie myślałem o tym :(  Co o tym myślicie... czy gdyby córka dziadka pytała mnie o pieniądze to kłócić się czy zgodzić się choćby w części na opłacenie nowej szyby? 

Nie mam pojęcia ale...Przecież to wiatr a nie Ty wybiłeś ta szybę? Ja bym sie na żadne płacenie nie godziła. Przecież to zdarzenie losowe. Tak samo jak nagle pierdyknie telewizor, to też masz ponosic koszta? Moim zdaniem nie.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Staram się. Żebyś Ty wiedziała jak bardzo...Ale cóż. Trzeba czekać jeszcze ponad tydzień. Dobrze,że jego głos mogę chociaż usłyszeć.:(

A tak poza tym to pogoda mnie dobija. W nocy nie mogę zasnąć, a jak zasnę to się budzę i od 2 w nocy liczę plamy na suficie. W dzień chodzę jak lunatyk. Potykam się o własne stopy. Po prostu myśli mi sie plączą pod nogami. Czyli jesienna zaduma, odsłona pierwsza:haha:

 

Depresja część I. :szydera:

Screenshot_2018-10-24-09-46-05-514_com.android.chrome.png

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Michał845 napisał:

Hej Wszystkim.   UWAGA!!!!   Prośba o poradę  Dzisiaj przez przeciąg zamknęły się z trzaskiem drzwi w salonie dziadka i szyba w drzwiach poszła w drobny mak.  Moje pytanie.... Czy ja ponoszę jakąkolwiek odpowiedzialność?   Teoretycznie powinienem przewidzieć takie zdarzenie i zamykać wszystkie drzwi, bo dzisiaj jest dość mocny wiatr, ale zawsze rano jestem zabiegany i nie myślałem o tym :(  Co o tym myślicie... czy gdyby córka dziadka pytała mnie o pieniądze to kłócić się czy zgodzić się choćby w części na opłacenie nowej szyby? 
  

Ja też uważam że nie Twoja wina....ot stało się.Ty opiekujesz się dziadkiem a nie szybą

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Nie mam pojęcia ale...Przecież to wiatr a nie Ty wybiłeś ta szybę? Ja bym sie na żadne płacenie nie godziła. Przecież to zdarzenie losowe. Tak samo jak nagle pierdyknie telewizor, to też masz ponosic koszta? Moim zdaniem nie

Myślę, że masz rację.  A dziadziuś też cwaniak z bańką w nosie. Zawsze mi zwracał uwagę, że te drzwi mają być otwarte i nie lubi jak są zamknięte, a dzisiaj po tym zdarzeniu mówi do mnie, że czemu ja tych drzwi nie zamknąłem.  Cwaniaczek

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michał845 napisał:

Myślę, że masz rację.  A dziadziuś też cwaniak z bańką w nosie. Zawsze mi zwracał uwagę, że te drzwi mają być otwarte i nie lubi jak są zamknięte, a dzisiaj po tym zdarzeniu mówi do mnie, że czemu ja tych drzwi nie zamknąłem.  Cwaniaczek

A olej to. Jak coś sie stanie to zwykle szuka się winnego. Nie daj sie wpędzić w poczucie winy. Takie rzeczy sie zdarzaja i tyle. Myślę,że nikt nie będzie Cię obwiniał. A jeśli będzie to później pomyslimy co dalej. Nie ma co się nakręcać :))))

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...