Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Barbara48 napisał:

A dla mnie to najlepsze miejsce, duzo miejsca na nogi, nikt mi za uchem nie chrapie, same plusy. 

Tak  ! ...Szczególnie jak busik zapakowany co do jednego miejsca i obok kierowcy siedzą dwie osoby ...Raz tak mi się trafiło ...kierowca ..ja ...i pasażer , młody chłopak ...bardzo słusznej postury ...Miły , grzeczny ...jak powiedziałam , że mi nogi drętwieją .... chodziło mi , żeby na mnie nie leciał , bo wiadomo , że gdyby w uczciwych zamiarach ..to nie ma to tamto , ale nie że śpi i na mnie leci ...a on bidulek chciał na miejsca się ze mną zamieniać , żebym miała wygodnie . A co by to dało ??? W środku to miałam przechył na kierowcę ...a z brzegu cisnął by mnie do drzwi ...Jakby nie patrzeć ...doopa ...blada :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokulałam się i ja...:cześć3: Kawusia się siorbie...zimna....bo czekać na mnie musiała prawie godzinę...:słabo: Nowe zlecenie...nowe zwyczaje....czyli trzeba się przestawić...:tak2: Rozkminiam od wczoraj i będę jeszcze parę dni to nowe miejsce....A na razie....guggy.gif i życzę miłego dzioneczka...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:papieros::cześć2:

Dzisiaj mój PDP po raz pierwszy od dwóch lat idzie na spacer.

Wszyscy w napięciu i pełna mobilizacja, o 11:30 przyjeżdżają słuzby go znieść z 2 piętra.

W planie 2 godzinny spacer:)

Edytowane przez geronimo
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, awe59 napisał:

Ja tez załapałam bakcyla na sanatorium.....muszę ze swoją lekarką pogadać  :d

Dzień dobry oraz milego dnia :cmok:

Ale chyba nie chodzi Ci o tę lewatywę z ziół o której @foczka63...pisała , że tam , na Ukrainie robią ?...Łee ..no coś Ty ...Ewcia ...lewatywę to i na miejscu zrobią . Niekoniecznie taki szmat drogi gnać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, foczka63 napisał:

U mnie tego rodzaju przestępstwo nie wchodzi w grę,Kulencja nos ma jak pies mysliwski to raz a dwa wszedzie czujniki:

Do mnie na górę nikt nie wchodzi, Pdp mają swoją łazienkę.

A czujnik jak zaczął pikać chyba 2 lata temu to szefin go zdjęła i leży sobie grzecznie w kuchni :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barbara48 napisał:

Do mnie na górę nikt nie wchodzi, Pdp mają swoją łazienkę.

A czujnik jak zaczął pikać chyba 2 lata temu to szefin go zdjęła i leży sobie grzecznie w kuchni :szydera:

Basiunia ..czujnik ..czujnikiem , aleee.....Bożka dzisiaj stawia ...a my jej życzymy :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

obok kierowcy siedzą dwie osoby ...Raz tak mi się trafiło

Z ta firmą z którą jeżdzę w busie jest pojedyńczy fotel obok kierowcy. Więc luksus. 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Dokulałam się i ja...:cześć3: Kawusia się siorbie...zimna....bo czekać na mnie musiała prawie godzinę...:słabo: Nowe zlecenie...nowe zwyczaje....czyli trzeba się przestawić...:tak2: Rozkminiam od wczoraj i będę jeszcze parę dni to nowe miejsce....A na razie....guggy.gif i życzę miłego dzioneczka...:oklaski:

najwazniejsze ze calo dojechalas reszta sie ulozy....

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ale chyba nie chodzi Ci o tę lewatywę z ziół o której @foczka63...pisała , że tam , na Ukrainie robią ?...Łee ..no coś Ty ...Ewcia ...lewatywę to i na miejscu zrobią . Niekoniecznie taki szmat drogi gnać 

Lewatywe to mogę sobie sama w domu zrobic.....:szydera: chodzi mi o cwiczenia rozne np taniec na rurze lub cwiczenia na drążku.....:szydera:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

Ja tez załapałam bakcyla na sanatorium.....muszę ze swoją lekarką pogadać  :d

Dzień dobry oraz milego dnia :cmok:

I ja naczytałam się o tych kurwacjach, Truskawcach i innych Zdrojach i też mnie najszło. Też lekarkę bedę naciskać, a co? Każdemu wolno się kurować :p

 

Miłego dzionka Ludkowie!

44613841_2085614644821954_53292623450572

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

Ja tez załapałam bakcyla na sanatorium.....muszę ze swoją lekarką pogadać  :d

Dzień dobry oraz milego dnia :cmok:

Ja myślę o pełnopłatnym bo na normalne za długo się czeka a moja lekarka może mieć wielki problem co wpisać. Bywam u niej z częstotliwością raz na 2-3 lata. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja myślę o pełnopłatnym bo na normalne za długo się czeka a moja lekarka może mieć wielki problem co wpisać. Bywam u niej z częstotliwością raz na 2-3 lata. :haha:

Jak nie da rady za free to trzeba będzie zapłacić.....A kto bogatemu zabroni ? :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ja myślę o pełnopłatnym bo na normalne za długo się czeka a moja lekarka może mieć wielki problem co wpisać. Bywam u niej z częstotliwością raz na 2-3 lata. :haha:

A tu pisał @ORIM ,że możesz nawet co roku jechać mając skierowanie od różnych lekarzy.Sugerował ,że i nawet dwa razy w roku.On kiedyś w sanatorium pracował( chyba tak zrozumiałam) i pisał o takich możliwościach.Prosimy o info dla Jolanty dwojga imion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klepaczy,,,:hura: ja chętnie oddam swoje miejsca do sanatorium,,,bo mnie tam chyba nie zobaczą,,,nigdy mnie nie ciągnęlo na takie atrakcje, może dlatego ,że nie lubię stać na bacznośc w ciągu dnia,robić co każą, jesc w odpowiednim czasie,  nieraz praca opiekunki jest podobna do sanatorium,,co do pór dnia, co do czasu , ale też jak narazie nic mi nie wysiada, dbam troszku,:oklaski:aby tak pozostało,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...