Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Joy napisał:

Lepiej niż dobrze.Myślałam,że przyjadę raz i znów na nowe miejsce.Ale już wiem że chcę tu wracać.Chociaż pierwsze wrażenie było takie_że chciałam od razu zwiewać:haha:

Fajnie:oklaski:Na nowym zawsze babka na dwoje wrozy, co nie znaczy , ze musi byc zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Oj ja nie chce być ptasiną , co gdzieś leci w dal bo tych pól i lasów było by mi żal.Tu wyrosłam jak ta trawa jak ten polny kwiat tu mam córki Basię Anię - to mój cały świat"

 

                                                                                        

                                                                                      

 

:rozpacz:

Byłam bardzozwizana z moją  Mamą...nie ma Jej już  20 lat,  a ja ciągle tęsknię...

Chciałabym napisać,  że  czas leczy rany Michasiu,  ale cholera  nie  zawsze...

Nie zawsze. :(

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Witam moi Kochani.Jestem tydzień po pogrzebie Mamy. Chciałam wszystkim podziękować za wszystkie słowa otuchy, i kondolencje. serdecznie dziękuję.Został żal,Umiera matka umiera cząstka nas - odeszła we snie.Siostra znalazła w Jej zeszyciku wierszyk, który napisała a kiedy nie wiemy:Oj ja nie chce być ptasiną , co gdzieś leci w dal bo tych pól i lasów było by mi żal.Tu wyrosłam jak ta trawa jak ten polny kwiat tu mam córki Basię Anię - to mój cały świat"

                                                                                                                                                                       

Przytulam Cie Basiu...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Dobryj wieczier!

Melduję,że nasza @salazar opusciła gościnne progi Wurzburga. Jeżuniu naszpicowany kolcami! Jak mi jest strasznie szkoda,że już pojechała! Będę buczała! Czas smyrgnął mi jak mgnienie oka po prostu. Ale to nie koniec spotkań towarzyskich nad rzeka Men. Udało nam sie  pogadać z naszą @Alina 1! Krótko bo krótko ale było!:szydera:

 Dobry humor poszybował mi więc na wysokość 10-tego piętra! Niesamowita sprawa poprzebywać w towarzystwie fajnych ludzi, nie? Nabrałam wiatru w żagle nawet na  zapas! Doły? A co to są doły?:szydera: 

A teraz będę was tu wkurzała! I dalej tęskniła za moim Grzechem:haha:

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie, oj nie ma. Człowiek siedzi na zadupiu wielkiego świata, czyli w DDR i czyta takie posty i zółć mu sie ulewa sięgając śródstopia. Tylko fakt, że znam osobiscie 2 wspomniane uczestniczki spowalnia strumień tej żółci. Zazdraszczam jak cholera, a Ciebie Fioletto to ja sobie zostawiam do zapoznania w najbliższym czasie :serce:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joy napisał:

Witam Szanowne Towarzystwo :) 

Nie wiem jak Wy ale ja się olernie stęskniłam za Wami :cmok:.Muszę nauczyć się korzystać z możliwości smartnego fona i częściej wchodzić na forum bo inaczej o mnie zapomnicie:szydera: Tylko kurcze te literki takie malutkie :( 

Zmień wielkość czcionki, będzie lepiej:tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Witaj pracusiu Ty nasz kochany. Jak tam szafa,  już kolorystyka gra  i zachwyca domowników ?

Grypa mnie rozłożyła , więc szafka stoi też rozłożona , a jak pozbieram się do kupy ,  przyjdzie mi pakować walizkę i dalej szafkę trzymać w mojej wyobrazni :( Może to znak , że mam czekać na jeszcze większe olśnienie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michasia 1959 napisał:

Witam moi Kochani.Jestem tydzień po pogrzebie Mamy. Chciałam wszystkim podziękować za wszystkie słowa otuchy, i kondolencje. serdecznie dziękuję.Został żal,Umiera matka umiera cząstka nas - odeszła we snie.Siostra znalazła w Jej zeszyciku wierszyk, który napisała a kiedy nie wiemy:Oj ja nie chce być ptasiną , co gdzieś leci w dal bo tych pól i lasów było by mi żal.Tu wyrosłam jak ta trawa jak ten polny kwiat tu mam córki Basię Anię - to mój cały świat"

 

                                                                                        

                                                                                      

 

Michasiu, przyjmij moje kondolencje. Jakos...przeoczylam...:$

Twoja mama byla cudowna, slowa z wierszyka tak proste  a zarazem genialne po prostu powalaja.

Trzymaj sie:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzylam Stokrotke, bo ona programu w tv nie umiala przelaczyc, ani wylaczyca  jej ten bajerski program przeszkadzal a hawana przez tel. pierniczyla i skonczyc nie mogla:szydera:

Przyszla i mnie polajala, ale ja mam to w nosie:haha:

A co mi zrobi?Wie...

Ale ja za kelnerskie napiwki nie latam jak pokrecona:szydera:

Pdp tez czlowiek i musi czasem poczekac. Z wilgocia moze sama...:hura:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, hawana napisał:

Michasiu, przyjmij moje kondolencje. Jakos...przeoczylam...:$

Twoja mama byla cudowna, slowa z wierszyka tak proste  a zarazem genialne po prostu powalaja.

Trzymaj sie:cmok:

Dziękuję Hawana, mam kilkadziesiąt pisanych wierszyków urodzinowych i dla wnuków. Na pewno oprawie i wydam mini tomik.

Muszę wrócić do rzeczywistości i pomyslec o pracy aby wrócić do swiat B.N. a wyjechać po Wszystkich Świętych. Myślę o siostrze która opiekowała się mamą nie pracowała - nie wiem na dzisiaj nic nie wiem i tkwie w przekonaniu że nawet  jutra nie zaplanuje bo się boję że najwyższy mnie wysmieje.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Dziękuję Hawana, mam kilkadziesiąt pisanych wierszyków urodzinowych i dla wnuków. Na pewno oprawie i wydam mini tomik.

Muszę wrócić do rzeczywistości i pomyslec o pracy aby wrócić do swiat B.N. a wyjechać po Wszystkich Świętych. Myślę o siostrze która opiekowała się mamą nie pracowała - nie wiem na dzisiaj nic nie wiem i tkwie w przekonaniu że nawet  jutra nie zaplanuje bo się boję że najwyższy mnie wysmieje.

:serce:Basiu. ...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...