Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A. Zabawnie było wczoraj na terapii. To będzie o ordung czyli porządku. No więc Elka ząb, boli, ja nie mieć pauza, ja na terapia. 

Przybyłem o 14.45. Terapia o 15.00. Zaparkowałem Heinza pod filarem. Terapipy siedzą i chichrzą się, no to ja na taras. Zapalić. No i wracam do nich taki napalony i mówię: oto Heinz gotów na te wasze wygibasy - wskazuję na zwisające ręce i nogi- Heinz spał. Na co taka najbardziej pyskata, że ona też gotowa jest na wygibańce Ale nie z Heinzem... bo Parkinsony w nowym budynku od dzisiaj. Nosz w mordę, 14.50, windy w holu głównym nieczynne, pędzę z dzidzią po tej ortopedii by z ich windy skorzystać , nie spóźnić się. Na dół. Tam z prawej, z lewej wyprzedzam wózki ,rolatory (dobrze że Elka w elektryczny i dość szybki fotel zainwestowała) No i wpadam w ten nowy budynek takim szklanym łącznikiem znowu winda, za drugim razem nam się udało, taka kolejka - Heinz śpi - ja szukam tej sali terapii, tu, nie tu, wracam.. tereapupa  przyszła o 15.20. Bo ona też się dowiedziała dopiero co, że Parkinsony tu. 

Ordung

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Historia.  Z tym się nie dyskutuje. Na Śląsku czy Warmii tak było. Całe szczęście że strażacy są apolityczny i zawsze gotowi do pomocy. Wiem o czym mówię. Jestem strażakiem

Wierzę :)  Ale mówiąc szczerze trochę się na tamten widok wtedy uśmiałem :p  Pomyslałem, że pewnie ostało się w kraju trochę tych hełmów i tylko przemalowali sobie na inne kolory.... dla niepoznaki :d

Edytowane przez Michał845
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Michał845 napisał:

Wierzę :)  Ale mówiąc szczerze trochę się na tamten widok wtedy uśmiałem :p  Pomyslałem, że pewnie ostało się w kraju trochę tych hełmów i tylko przemalowali sobie na inne kolory.... dla niepoznaki :d

Nie. to są oryginalne kolory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kruszynka64 napisał:

Witam,a ja się pochwalę,że idę dzisiaj do kina,tra la la .A co...A dlatego jestem taka podekscytowana,bo w kinie nie byłam dobre dwadzieścia lat !Idziemy na "Kler ".

12144792_1490677211260445_2573540113646449964_n.jpg

Też mi chodzi po głowie, żeby mojego na ten film wyciągnąć. Powiesz mi potem czy warto iść. My kilka razy w kinie byliśmy w ostatniej 5-latce :-)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Nie wiem , czy taki będzie , bo od bladego świtu ....od  6.45 ....mam problem z mułowatym internetem ...Sie sprawdzi później ...na pięterku u doktora , ale to dopiero jak na dobre wybudzony będzie i cotygodniówę duszującą mu zafunduję ....że o saunie dla siebie to nawet nie wspomnę ...Wtedy dopiero laptopa na górkę zabieram ...teraz tkwimy na dolinach ....bliżej na taras ...na cugaska mam . Nie będę nóg od świtu przemęczać , żeby w te i we w te po schodach biegać ....Ufffff...napisać - napisałam , ale czy uda mi się toto wysłać ?

Miłego , spokojnego dnia ....:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...