Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

44 minut temu, Grzegorz B napisał:

To może jakiegoś gotowca jej podsuń.  Ja z poprzedniej agentury mam takie druki

Właśnie takiego druku nie chciała jej wypełnić, tylko zrobiła to na portalu agencji, a była bardzo zadowolona z poprzedniczki, ile ja musiałam znieść jej nerwów, dlatego, że tamta. Nie chciała zostać dłużej. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grzegorz B napisał:

Właśnie spojrzałem na Rozkład Jazdy... zbliżamy się na czoło peletonu A propos zjazdów do domu

Przełóż zjazd o 3 dni , to pojedziemy razem ( do granicy) :szydera:. Mam 3 walizki, do jednej możesz wskoczyć i jechać na gapę :szydera:. Obyś się tylko nie ruszał i kwiczał za bardzo, że jakiś obraz się pomiętolił:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Emi86 napisał:

Właśnie takiego druku nie chciała jej wypełnić, tylko zrobiła to na portalu agencji, a była bardzo zadowolona z poprzedniczki, ile ja musiałam znieść jej nerwów, dlatego, że tamta. Nie chciała zostać dłużej. 

Wie że zmieniasz agencję więc powiedz że potrzebujesz do ręki dla nowej agencji bo ta obecna nie wyda Ci referencji.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Dziękuje Ci dobra kobieto.

Powiedz a pomogę łapać podopieczną. :haha:

Pochrumkasz trochę i wpadnie sama na tę przynętę bez sieci rybackiej. Interesuje się wszystkimi nowymi  odgłosami z ulicy. Ha !!! Ciekawośc to pierwszy stopień do piekła :haha:. Ona widać tego przysłowia nie zna.Wykorzystasz to , to i sowita nagroda czeka. Wiaderko paszy z kartoflami i z okrasą :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Heidi napisał:

Coś nt opiekunek robi się gorąco. Dzisiejsze nwe info na wp. 

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/opiekunki-w-niemczech-posrednicy-zarobki,96,0,2418784.html?src01=483bb&src02=6306562524174465

Opiekunki wreszcie mają do dyspozycji prężnego informatora mas: money.pl.  Może kiedyś w końcu jakiś pozytywny oddźwięk tych skarg ujrzy światło dzienne i ujednolici system zatrudniania, proceder wysyłania opiekunek jako niewolnice do pracy w systemie 24 h na dobę . 

Artykuł jak artykuł, fajnie, że ktoś o tym pisze, szkoda tylko że pod spodem tyle hateu od Polaków pierwszego sortu i tyle głosów broniących agencje. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Emi86 napisał:

Artykuł jak artykuł, fajnie, że ktoś o tym pisze, szkoda tylko że pod spodem tyle hateu od Polaków pierwszego sortu i tyle głosów broniących agencje. 

:szydera:, bo tacy są właśnie Polacy:szydera:. Ilu Polaków , tyle zdań 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Pochrumkasz trochę i wpadnie sama na tę przynętę bez sieci rybackiej. Interesuje się wszystkimi nowymi  odgłosami z ulicy. Ha !!! Ciekawośc to pierwszy stopień do piekła :haha:. Ona widać tego przysłowia nie zna.Wykorzystasz to , to i sowita nagroda czeka. Wiaderko paszy z kartoflami i z okrasą :haha:

Kasieńka też ciekawska. często mnie woła do okna i muszę oglądać samochody, chmury albo pieski. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Emi86 napisał:

Właśnie takiego druku nie chciała jej wypełnić, tylko zrobiła to na portalu agencji, a była bardzo zadowolona z poprzedniczki, ile ja musiałam znieść jej nerwów, dlatego, że tamta. Nie chciała zostać dłużej. 

Szkoda. Dobre referencje są ważne. Trzymaj się Emilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na temat opiekunek ,tylko paskudnych agencji które wykorzystója ludzi do cna,inna inszość że ludzie ,a zwłaszcza kobiety dają się tak poniewierać,Sam ze swoją zminiczką walczę żeby się rozstała ze swoją BBC agencja bo ja rąbią aż jej wióry z tyłka lecą ,ale ćóż ?hm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Heidi napisał:

Przełóż zjazd o 3 dni , to pojedziemy razem ( do granicy) :szydera:. Mam 3 walizki, do jednej możesz wskoczyć i jechać na gapę :szydera:. Obyś się tylko nie ruszał i kwiczał za bardzo, że jakiś obraz się pomiętolił:haha:

A moje walizy i kufry?? Hę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Adolf napisał:

Nie na temat opiekunek ,tylko paskudnych agencji które wykorzystója ludzi do cna,inna inszość że ludzie ,a zwłaszcza kobiety dają się tak poniewierać,Sam ze swoją zminiczką walczę żeby się rozstała ze swoją BBC agencja bo ja rąbią aż jej wióry z tyłka lecą ,ale ćóż ?hm 

Ajajaj:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/opiekunki-w-niemczech-posrednicy-zarobki,96,0,2418784.html?src01=483bb&src02=6306562524174465

@Emi86 Tak się wam "pochwalę", że to ja napisałem e-maila na dziejesię. wp. pl o agencjach i sytuacji opiekunów.  Napisałem maila po jednym artykule o agencjach zatrudnienia (w innej branży)  i za 2 dni na money.pl ukazał się pierwszy artykuł o opiekunkach :p  

Edytowane przez Michał845
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...