Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, geronimo napisał:

Szczerze, to lanie wody w tym artykule, firmy oszukują, organizacja pośredników.: powinno być to uregulowane prawnie (ale nie jest, w papierach wszystko gra, więc możecie szanowne opiekunki i opiekunowie pocałować nas w wiadome miejsce z tyłu) 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

a czemu akurat ta rasa?

 

Bo to wspaniałe, bardzo oddane, dumne i myślące psy. Po za tym za swoich człowieków życie oddadzą bez wahania. Na zdjęciu Bonsai, córka mojego Rinjiego. Kocham ją najbardziej. A ona mnie  

FB_IMG_1539375782727.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Grzegorz B napisał:

Bo to wspaniałe, bardzo oddane, dumne i myślące psy. Po za tym za swoich człowieków życie oddadzą bez wahania. Na zdjęciu Bonsai, córka mojego Rinjiego. Kocham ją najbardziej. A ona mnie  

FB_IMG_1539375782727.jpg

A ja już Cię koffam za to ,że koffasz pieski,,dobry z Ciebie człowiek,,a psy to bardzo mądre stworzenia ,,od razu poznają dobrego czlowieka,,dlatego ja się nie chwalę ,że jestem dobra ale psy do mnie lgną,,nawet jak szczeka jak szalony a ja tylko zacznę mówić i od razu reakcja szok, stoi i słucha , nie boję się żadnego , może być grożny -wizualnie ,paszcze miec wielką,ja się nie cofnę,aż mi kiedy jakis pokaże kim jest ,to wtedy    ,,a kysz  co ja gadam,,kraczę i wykraczę,,nie ,,!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Bo to wspaniałe, bardzo oddane, dumne i myślące psy. Po za tym za swoich człowieków życie oddadzą bez wahania. Na zdjęciu Bonsai, córka mojego Rinjiego. Kocham ją najbardziej. A ona mnie  

FB_IMG_1539375782727.jpg

ona glowe ma wieksza od twojej:haha:

wyglada na wpatrzona w ciebie..ale ja pozostane przy goldenach...mialam wilka cudna sunia dewa sie nazywala...piekna dumna itd ale cholernie strachliwa, potem przygoda z rotweilerem ale ta rasa ..wymaga specjalnego prowadzenia a to juz nie moja natura wiec sama stosunkowo mloda pojechala do domu z ogrodem...dobrze trafila...bo byly po drodze inne wielorasowce ..i ostatni byl cezary moj goldus ze zlamanym ogonem mniejszy niz zwyklu samiec tej rasy ale kochanyiii tez majestatyczny.....kazdy wlasciciel zakochany jest w swoim ulubiencu ...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

ona glowe ma wieksza od twojej:haha:

wyglada na wpatrzona w ciebie..ale ja pozostane przy goldenach...mialam wilka cudna sunia dewa sie nazywala...piekna dumna itd ale cholernie strachliwa, potem przygoda z rotweilerem ale ta rasa ..wymaga specjalnego prowadzenia a to juz nie moja natura wiec sama stosunkowo mloda pojechala do domu z ogrodem...dobrze trafila...bo byly po drodze inne wielorasowce ..i ostatni byl cezary moj goldus ze zlamanym ogonem mniejszy niz zwyklu samiec tej rasy ale kochanyiii tez majestatyczny.....kazdy wlasciciel zakochany jest w swoim ulubiencu ...

Oj tak. To prawda. Tosy potrzebują miłości. Nie trzeba tych psów uczyć agresji czy obrony. One mają to we krwi. Japońce to zwyrole.  Do tej pory w Japonii organizują walki Tos. To straszne. Z drugiej strony traktują Tose jak skarb narodowy. Mają muzeum Tosa. To rasa wyjątkowa. Wiesz że Bonsai ma teraz depresję bo mnie nie ma?

FB_IMG_1539375797983.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Blondi napisał:

A ja już Cię koffam za to ,że koffasz pieski,,dobry z Ciebie człowiek,,a psy to bardzo mądre stworzenia ,,od razu poznają dobrego czlowieka,,dlatego ja się nie chwalę ,że jestem dobra ale psy do mnie lgną,,nawet jak szczeka jak szalony a ja tylko zacznę mówić i od razu reakcja szok, stoi i słucha , nie boję się żadnego , może być grożny -wizualnie ,paszcze miec wielką,ja się nie cofnę,aż mi kiedy jakis pokaże kim jest ,to wtedy    ,,a kysz  co ja gadam,,kraczę i wykraczę,,nie ,,!!

To prawda. Psy znają się na ludziach. Po za tym jak ktoś mi mówi że nie lubi psów to już jest u mnie mocno podejrzany. I powiem Ci więcej. Nikt z ludzi tak się nie cieszy na mój widok, jak te moje ogony

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grzegorz B napisał:

To prawda. Psy znają się na ludziach. Po za tym jak ktoś mi mówi że nie lubi psów to już jest u mnie mocno podejrzany. I powiem Ci więcej. Nikt z ludzi tak się nie cieszy na mój widok, jak te moje ogony

Tak jak ja,, reagujesz na ludzi co nie lubią psów,,czemu tak jest? ale tak jest i to jest prawda,,a że cieszą się i Ciebie całego obślinią to znam,,,pisk i powalenie z radości pana,, tęsknisz za nimi na 100% , przecież pieski jak rodzina, małe bydlaczki,ale kochane,

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, też bym się teraz przytuliła do naszej Herci, wygłaskaľa wytuliła. To bardzo kochana psinka, ma więcej ludzkich uczuć i serca niż nie jeden człowiek. Hehe, jak się położę przy niej i ją głaszcze, to ona nie dość, że mnie liże i całuję, to jeszcze wyciąga łapkę i mnie głaszcze po głowie. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Grzegorz B napisał:

Oj tak. To prawda. Tosy potrzebują miłości. Nie trzeba tych psów uczyć agresji czy obrony. One mają to we krwi. Japońce to zwyrole.  Do tej pory w Japonii organizują walki Tos. To straszne. Z drugiej strony traktują Tose jak skarb narodowy. Mają muzeum Tosa. To rasa wyjątkowa. Wiesz że Bonsai ma teraz depresję bo mnie nie ma?

FB_IMG_1539375797983.jpg

czeka ,,czeka i liczy dni,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michasia 1959 napisał:

Kochani jade do domu na pogrzeb mamy _ rano odeszła we śnie .nie mogę krzyczeć że jestem wściekła na ciebie Boże

Przeszłam tą drogę dziesięć lat temu.... Boli z czasem mniej ale boli...

Tulam.:769_heart:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1166670045_dziendobryruchomyktosnaciebieczeka.gif.f288a261bc83f3cf51a8bb007de925f7.gif

SOBOTA!!!!

spojrzalam na stelomierz..od razu mi lepiej...z 8ki na 6tke z przodu juz przeszlam:szydera:

wiecie...tak sie zastanawiam...czym tu by sobie dzien zajac..

juz wiem...chyba wrzosy posadze...wczoraj przytagralam dwie donice na lawende bo musze ja glebiej posadzic ...i walne se zagone na balkonie wrzosow...a co wolno co nie?

Dzien dobry

spiochom i rannym pracusiom

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, lucyna.beata napisał:

1166670045_dziendobryruchomyktosnaciebieczeka.gif.f288a261bc83f3cf51a8bb007de925f7.gif

SOBOTA!!!!

spojrzalam na stelomierz..od razu mi lepiej...z 8ki na 6tke z przodu juz przeszlam:szydera:

wiecie...tak sie zastanawiam...czym tu by sobie dzien zajac..

juz wiem...chyba wrzosy posadze...wczoraj przytagralam dwie donice na lawende bo musze ja glebiej posadzic ...i walne se zagone na balkonie wrzosow...a co wolno co nie?

Dzien dobry

spiochom i rannym pracusiom

 

Kurde spać nie możesz?

Sobota pospać dłużej nie dajesz.

Dzień dobry

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, geronimo napisał:

Kurde spać nie możesz?

Sobota pospać dłużej nie dajesz.

Dzień dobry

no nie da sie...moja pdp musi pic dostac umyc sie i zjesc

wolne to wiesz...20go grudnia bedzie i tyle...ale widze ze ty tez sie wybudzasz

milego dnia wiec zycze

dzien dobry

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...