Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już korzystam z wolności ....Pod chwilową nieobecność córki musiałam jednak wykazać się odpowiedzialnością opiekuńczą i pomogłam PDP-mu w dostaniu się do łazienki . Na szczęście hajzung nie zapomniałam włączyć na "5 " , bo oczywiście ciepłota była sprawdzana .... Już ..już myślałam , że jednak duszowanie przypadnie mi w udziale , ale Elka punktualnie o 8.30 przybyła i przejęła pałeczkę wykonywania tej czynności ... W międzyczasie zrzuciłam " obleczenia " z pościeli i zaniosłam do pralni ....alem się narobiła !!!:haha:....Teraz chwilka przy lapku a później z powodu , że pogoda nie zachęca do spacerów ....farba na głowę zarzucona będzie , bo już czas najwyższy ,żeby odświeżyć kolor ....za bardzo wyblaknięty już jest ....i aby do 13.30 kiedy to półdniówa ...wolna ...dobiegnie końca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, violka napisał:

A my , to kto :d

 

12 godzin temu, Lisa_Ona napisał:

Fajnie masz " My" brzmi dobrze

 

12 godzin temu, Magdzie napisał:

Pisz tu szybko , kto to my

No my :szydera:

 

 

Witam Opiekunkowo cieplutko i milego dnia zycze. 

received_1653957654717467.jpeg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się z wami niezwykle uprzejmie w ten środowy poranek. Jak to jest, że w niektóre dni wstaje się z wyśmienitym humorze (przeważnie tak mam) ale nieraz to "nie podchodź". Mimo, że dzień zapowiada się bardzo pracowicie, nic mi tego dobrego nastroju nie jest w stanie zepsuć. To i Wam życzę pogodnego, pod każdym względem, dnia.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dziadku Adamosie:)Nam się 9-ego siódme bobo urodziło.Jesteśmy prawdziwe dziadostwo :):)

 

Jakiś wyjątkowo pracowity poranek miałam,mhm....może dlatego,że pogoda ok. to się chce coś robić ,bo w te upały to tylko tyle ile mus.

A w domu susza:(Rośnie wszystko powoli,jakby chciało a nie mogło:( Pan F. zły jak osa,bez kija nie podchodź,he he A tyle ogórasów nasiał a tu duuuuuupa:(

Niby szybko dni tu lecą ,ale jakoś na tym turnusie mi się dłuży:( Na kije nie ma z kim łazić:(Są tu Polki ,oprócz tej mojej zza płota,ale spotkałąm się raz,raz zadzwoniłam,nie bardzo ochotne-to nie.A sama łazić nie lubię:(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i już musze napisać ,,,Gratulacje @adamos60,,,,wnuki,wnuczęta ,,to coś przecudownego,,kochamy swoje dzieci ale te kocha się całkiem inaczej,,jeszcze bardziej,,jak ja bym teraz wysciskała swoje piękne dziewczynki,,są takie przylepki i tylko jak jestem to slyszę,,babciu ,,babciu,,kocham Ciebie a Ty mnie też kochasz? albo babciu mi też coś kupiłas? kocham je i strasznie tęsknię,,wiem jak płaczą jak wyjeżdzam z Pl,,,zabrałabym je chętnie ze sobą,,,ale cieszę się ,że za parę dni jadę do nich z ogromnymi prezentami ,,,które sprawią im wiele radości,,jakoś trzeba nadrabiać nieobecnośc,,,,także babcią czy dziadkiem zostać to coś niesamowitego ,,,pięknego,,,ja mam podwójną frajdę bo mnie uważają nie za babcię a matkę,,,więc jak wnuczka mówi babciu to ludzie szukają tej babci-hahahha,,,,także będąc bebcią czy dziadkiem można jeszcze odmłodnieć----zdróweczka dla maleństwa,,a jak będzie miał  na imę !!! babki z forum są ciekawe,,a co!!!:serce:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...