Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Ale,żeby aż tak-Niemcy przecież nie leżą w innej strefie klimatycznej co Polska:)Ha ha ha .Jakby tak jaka sztela włoska czy hiszpańska to ok ,ale D?????

Oj,poniesło Cię ,poniesło w tych sandałkach:):):)

Oj tam....w sklepach pełno butów....kupi sobie kozaczki   :szydera:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie jestem po robocie, rowerek też zaliczony xd Ciągle nie nabieram sympatii do tego typu gimnastyki, ale lepsze to niż nic nie robić ...  Czas na tym rowerku się wlecze, ale jednak kwadrans trwa najkrócej jak go nie mierzę :szydera:, czyli najlepiej sprawdza mi się minutnik nastawiony na 15 min. Skraca ten kwadrans niewiarygodnie czasami, że musiałam sprawdzić minutnik czy aby dobrze wskazuje xd Prawie dwa miesiące przede mną, więc może jakoś uzależnię się od tego rowerka xd w razie takiego uzależnienia to rowerek tego typu gdzieś się wala i przeniosę go sobie w miejsce dla mnie dostępne ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BabaJagusia napisał:

@foczka63 byłam pewna, że buciorki będą odpowiednie do temperatury. Przecież pisałyście, że macie kozaki, zimowe kurtałki i "umieracie" z gorącą. Podobno zimno konserwuje:haha:

Ja dzisiaj w pełnym rynsztunku: kozaczki i płaszczyk zimowy, a Ty jak te przebiśniegi :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kris napisał:

Ja w swoim mBanku wybieram walutę do przelewu i wpisuję sumę w euro. Zabiera mi z konta tyle złotówek ile warte jest euro. Ale kurs przeliczeniowy jest bardzo niekorzystny.>:( + 5 złotych przelew. Tak robię drobne zakupy na niemieckim eBayu.

A nie możesz przelać bezpośrednio z rachunku walutowego? Chyba, że nie masz.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje babcia bardzo się energiczna zrobiła,  czyli zagląda wszędzie i wszędzie chce wjechać wózkiem. 

Nie latam za nią,  ani nie zamierzam. Mogę tylko zareagować na slowo HILFE. 

Zatem oddaję się z lubością  serwetkom.

Ale demencyjna się robi z dnia na dzień. Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Dobranoc Państfoo.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

@Maria Jolanta Nie kłamią, tylko trochę się minęły z prawdą:tak2:,niby to samo a jak ładnie brzmi:szydera:

Było ale się zbyło. Pogoda na psy zeszła i cały następny tydzień ma padać.

@BabaJagusia przegięłaś jak ty bedziesz w tych sandałkach popitalać po kałużach :o

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, kris napisał:

Ja w swoim mBanku wybieram walutę do przelewu i wpisuję sumę w euro. Zabiera mi z konta tyle złotówek ile warte jest euro. Ale kurs przeliczeniowy jest bardzo niekorzystny.>:( + 5 złotych przelew. Tak robię drobne zakupy na niemieckim eBayu.

Zarabiam w euro wiec mam konto w euro. Nie wyobrażam sobie pracować za złotówki. Konto złotówkowe mam dla US i takie tam inne pierdoły....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, violka napisał:

 

A ja chciałam tylko dodać , że w poniedziałek mają być wichury :haha:ale też polecam , bo takiego widowiska w naszym kraju nie widzimy :(

Ładne zdjęcia wyjdą. Z rozbłyskiem bo tu pioruny mają walić :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, MeryKy napisał:

Było ale się zbyło. Pogoda na psy zeszła i cały następny tydzień ma padać.

@BabaJagusia przegięłaś jak ty bedziesz w tych sandałkach popitalać po kałużach :o

Jak to jak ? Co się wleje to od razu się wyleje. :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MeryKy napisał:

Zarabiam w euro wiec mam konto w euro. Nie wyobrażam sobie pracować za złotówki. Konto złotówkowe mam dla US i takie tam inne pierdoły....

Też mam konto w euro, tylko w innym banku. A i tak pracujesz za złotówki, chyba że w Polsce wszędzie płacisz w euro...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, NNNdanuta napisał:

Ja dzisiaj w pełnym rynsztunku: kozaczki i płaszczyk zimowy, a Ty jak te przebiśniegi :haha:

no a ja wlasnie pochowalam zimowe ubrania qwa...mam troche dlugich rekawow wiec zmarznac nie zmarzne ale chyba pospieszylam sie

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MeryKy napisał:

Zarabiam w euro wiec mam konto w euro. Nie wyobrażam sobie pracować za złotówki. Konto złotówkowe mam dla US i takie tam inne pierdoły....

kasa mi wplywa na niemieckie konto a przelewy robie przez transwise...oplaty sa duzo mniejsze i bardzo dobry przelicznik....masz racje polskie konto dla podatkow reszta niekoniecznie :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...